• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@katka1819 a teraz jak rátam tak rátam......ked si písala, že 3x2posteľová, 1x3posteľová....a tú by si brala Lenka, tak pre nás dve ostanú 3 izby????..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: jednu rozdelíme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
už sme doma...bolo fajnovo...vikuska ešte ostala, vo štvrtok po nu pojdeme a ostávame do nedele :wink:
letmo som vas zbehla, tak vidím, že sú tu hlavne 2 temy- porodna a chatová :wink: tak nech vám to všetko dobre dopadné....všetkým aktérom oboch tém :grinning: :wink:
14. júl 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ahojky a ďakujem!
14. júl 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no však by sme mohli :wink: chlapi poprenášajú postele a budeme mať aj my 3 posteľové :grinning:
14. júl 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko:wink:
15. júl 2013 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. júl 2013 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rááááááááááááááánečko :grinning:
15. júl 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...fuj, aká zima.....nemá byť leto????? :confused: :confused: :confused:
15. júl 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!

..Karolínka ďakuje za priania!!! :slight_smile:
15. júl 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ......ani nehovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera som akurát umývala ten malý bazén a rozmýšľala som či ho už nadobro spratať alebo ešte nechať........leto už boloooooooooooooo..ten jeden týždeň čo boli také hice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
15. júl 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..poďme písať sem :wink: .......tuším si písala, že podľa ovulácie ti vyšiel termín až 20., tak to tuším bolo, či nie?....no tak potom si ešte v limite :wink: :wink: .....a Vikihi si koľko prenášala?....
15. júl 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej, tak som písala. Pri Viktorkovi mi vyvolávali pôrod na 5. deň po termíne a nič, potom na 6. deň a rozbehlo sa to...Ktovie kedy by sa bol narodil bez vyvolávačky. Toho sa bojím, tej vyvolávačky :frowning2:
15. júl 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a my dnes máme.. aj hice boli cez obed :wink: posielam.,
15. júl 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ...díky, díky dorazilo :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: ...už pražííííííííííííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...som sa ťa chcela opýtať, u vašich si len s deťmi, či aj Peťo je s vami???
15. júl 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak super,že došlo :grinning: Petrík je v práci,sami sme...včera mal cestu okolo,tak bol na kontrolu:grinning: a v piatok ideme už domov :wink:
15. júl 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
naše akčné popoludnie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: tá posledná foto je najlepšia :wink:
15. júl 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tie tepláky nemajú chybu :grinning:
15. júl 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak tie som si ani moc tak nevšimla :grinning: ale tú tyčku v puse :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideeeeeem spinuškovať :dizzy_face: dobrúúúúúúúúúúúú :wink:
15. júl 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja tiež tu tyčku......tepláky až ked si ty napísal.....my máme presne také....ale na oboch.... :grinning: :grinning: :grinning: ..........................a u nás bolo zubaté slniečko................a ten vetrisko.......že hnus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 my sme bazen ani nestihlo vytiahnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................furt bolo volačo.........ale toto počasie.....stojí za hnus..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani neviem aké hlásia počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrúúúú...
15. júl 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááááánečko :dizzy_face: dnes mi Matúško buntoší od 4.30 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. júl 2013 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj maminky včera sme boli s Peťkom u zubárky ... no to bolo :rolling_eyes: čo Vaše deťúrence a zubáry(ky) ???
16. júl 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

@katka1819 u nás Peťko buntošil v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................................u zubárky?.....v pohode.....Peťko zatial len pusu otvára.........a MAťkovi aj kaz robí........ale nevrta ....takže fajn.....prečo čo robil?....
16. júl 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :sunglasses:

@jacka..no hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...aký lekvár si varila?? :wink:

@katka1819 ..ďalšie ranné vtáča :wink: .........u zubára OK :slight_smile: :slight_smile:......Lilke už aj vŕtal, pišťala ale držala :grinning: :grinning:

@denisenko ..taká kontrola od mužíčka poteší :dizzy_face: :dizzy_face: ......mne zasa prvá do oka padlá tá prilba :grinning: :grinning: ...bezpečnosť musí byť :slight_smile: :slight_smile:

@utka..ešte furt pokope?? :slight_smile:
16. júl 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@leninka75 maruhlový..........čo hurá???čo mi ušlo?:. :confused: :wink:
16. júl 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no, že si kukla je hurá :dizzy_face: :dizzy_face: ..včera len ráno :frowning2: ......dnes máš viac času či ani nie??? :wink:
16. júl 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok