• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
Čavte..:wink:
16. júl 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka normálka kazík ...ale taký citlivý mal ten zubčok že mi začal po večeroch pišťať že ho bolí ...tak som ráno zavolala a poobede sme boli na ošetrenie :slight_smile: len tie vymýšľačky tam keď vytiahla vŕtačku :sweat_smile: som mu musela sľúbiť korytnačku živúúúú :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby si pekne lažkal a dal sa ošetriť :slight_smile: ja keď som bola krpec som si nesadla do toho kresla ani za svet :grinning: mohli my sľubovať čo chceli ... tak museli so mnou do ZA do nemocky chodiť tam mi dali aj umŕtvenie a všetci ma aj tak držali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som taký bojko u zubidla bola :pensive: a aj stáááále som :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aha.......to vieš.......nestíhačka :grinning: :grinning:
16. júl 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 živu korytnačku?... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pánečku........my slubujeme ryby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................aspon vieš po kom je... :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko dúfam že nebudeš takáto stručná celý den :slight_smile:
16. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...........aj kúpite??? :grinning:
16. júl 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@utka
@denisenko aspon vy dve ste ma aspon pozdravili :wink: po tej dlllhej dobe, čo som tu nebola :sweat_smile:
@jacka a kdeže si bola s aninkou? tu už teda tiež dlho nebola :confused:
16. júl 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no ryby už sú nuda vraj :rolling_eyes: a korytnačku vypytuje asi pol roka už :sweat_smile: krpec jeden vydieračský :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 no jasné musím ....ale nikto nevie kedy presne že áno :slight_smile: lebo treba nové aquarko a nové skalky a nové..... :grinning:
16. júl 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 písala mi na Fb,,,,,............v.y to kedy idete pre Vikušku?........ako bolo?... :slight_smile: :slight_smile: čo MAťkov prštek?
16. júl 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj kúpite?... :grinning: :grinning: :grinning: .........................vydiera......lebo aj my vydierame.....nie? :grinning: :grinning: :grinning: učí sa :grinning: :grinning:
16. júl 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...ahoj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka1819 ..ešteže je na čo sa vyhovárať :grinning: :grinning: :grinning: ......Lilina pýtala, že za vysvečko..tak som ju zrušila, že sa učí pre seba a nie pre nás :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. júl 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
16. júl 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kočice prádlo povešať... a dzeciská vyhnať von na čerstvý vzduch ...lebo doma im už nieje rady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: papa neskôr
16. júl 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ako ste sa vlastne mali?.....aj tatino bol celý čas s vami?..... :slight_smile:
16. júl 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@katka1819 my chodíme k zubárke v pohode. Už aj jeden kaz mu opravovala a bez rečí a sĺz. A bez sľubov :grinning:.
@leninka75 veru ešte som celá...
16. júl 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak super že to tak Viki nebojácne zvláda :wink: a neboj už tam Lucka dlho nebudeeeee :dizzy_face:
16. júl 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 dík, v to dúfam aj ja, že si to konečne rozmyslí a vylezie :grinning:
16. júl 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka veď jej trošku dohovor :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. júl 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ale už neviem ako...už som vyskúšala všeličo možné...
16. júl 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čo behanie po schodoch....alebo aj trošku sexu by mohlo pomôcť :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ....
16. júl 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj to sme skúšali, aj schody, aj teplú vodu...
16. júl 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka no nechce sa jej bambulke :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ona vie najlepšie kedy ísť von z bruška :wink:
16. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 však to, že ju nijako nevypáčim, pokiaľ nebude pripravená ona. Len sa bojím, že mi dajú vyvolávačku...
16. júl 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj mne dávali pri oboch chlapoch ... no nechcelo sa im tiež von z bruška :sweat_smile:
máš nejakú zlú skúsenosť s vyvolávačkou ??? keď sa tak bojíš ... :confused:
16. júl 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak Vikiho mi tiež vyvolávali. A dosť to teda bolelo...mala som pri ňom aj epidural. teraz epidural nemôžem. A vraj vyvolávaný pôrod bolí oveľa viac...
16. júl 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooj bolí ale len chvíííííľu :wink: :wink: :wink: vydržíš moja ...aj ja som mala pri Peťkovi epidurálku a aj vyvolávačku no to bol pôrod jedna pohoda a pri Matúškovi mi epidurálku nedali ...mali nejaký problém s anesteziológom a tiež som dostala vyvolávačku ... no rozdiel tam je v bolesti a sakra bolesti nebudem ti klamať,a tiež som si myslela to nevydržím... a vydržala som a ešte som bola na seba ja pyšná že bez epidurálu som to dala :sweat_smile: :grinning: a AJ TY TO DÁŠ !!!! :wink:
16. júl 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka idem moja :slight_smile: opatruj sa vylož nohy a oddychuj ,relaxuj :dizzy_face: hladkaj brušeno a pokecaj s Luckou trošku :grinning: BUDE DOBRE !!! :wink:
16. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 Oki. tak za zatiaľ maj a dík za spoločnosť :wink:.
16. júl 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...už som tu jedným okom..... :wink: mali sme dnes zas o dve deti navyše, takže...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem trošku počítať.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....ste si pokecali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon mám rýchlo prečítané.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok