Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. júl 2013

@denisenko to vieš uhorková sezona......vonku teplo....voda láka.... 😀 😀 postavíme snehuláka 😀 😀 😀 😀 😀 ...................nuž nezávidím ti.......mne stačia moji dva......a dnes som z nich na prášky......som rada že už spinkaju 😵 😵 😵 lubim ich........... 😵 😀 😀
@utka ty kašli na vyvolávačku......prežili ostatné prežiješ aj ty.........najskor mysli na maličku Lucku a na seba aby ste boli v poriadku....ok.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja som prenášla oboch vyše týždna.........možno ju nebudeš ani potrebovať.....hlavne klud.....malá bude potom nesvoja.... 🙂 🙂 🙂

katka1819
16. júl 2013

čafte a dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😉

utka
16. júl 2013

@jacka ja viem, snažím sa myslieť pozitívne, ale keď ti 100 ľudí 100x za deň povie, že "Ešte nič", alebo "Už choď rodiť" a čo ja viem čo, tak to potom človeka tak trošku začne štvať...ale však ja kašlem na ostatných a myslím hlavne na to malé drobátko 😉.

leninka75
17. júl 2013

Ranecko!.... 😎

leninka75
17. júl 2013

@utka...ale to su uplne bezne reakcie ludi!!!... 😉 .....vsak ked ta vidia s pupcekom pod nosom sa nikto neopyta ze kam ides na dovcu, ale ze kedy rodis 😉 .....takze pohoda, klidek, tabacek 🙂 .....co dnes varis?

leninka75
17. júl 2013

@jacka....dnes to uz hadam bude aj na bazen.. 😎 ....aspon na krpaty isto....

jacka
17. júl 2013

ahojte........ 😎 😎

@utka neboj zachvilu budu otravovať...........kojíš nekojíš prečo?.......ešte nesedí nelozí.......má plienky.....nemá zuby?.......to sú proste ludia...... 😝 😝
@leninka75 noooo o dva týždne okolo 30teho...má byť 33 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
17. júl 2013

@jacka .....zabka- rosnicka......pytaj si Ilkov flek a hlavne prachy 😀 ....musim ist zacat varit 😝

jacka
17. júl 2013

@leninka75 .......žaba čítačka 😀 😀 😀 😀 ...........................idem aj ja ..suseda mi za čerešne doniesla staré krumple tak idem francuzke .............. 🙂 🙂 🙂 ....a cesnačku.....ty?

utka
17. júl 2013

Ahojte...
Ja som robila včera na dnes tiež francúzske...
Ja viem, že je to normálna reakcia ľudí, ale keď vidia, že som s bruchom, tak nech sa spýtajú, že kedy rodím a nie, či nerodím, alebo, či som ešte celá...ale to je jedno. Mne už teraz asi všetko vadí. Dnes mám poradňu a ctg, tak som zvedavá, že čo nové a čo povie dr. kedy mám nastúpiť do nemocnice...

jacka
17. júl 2013

@utka tak potom pošli správu 😵 😵 ..................ved to tie hormony hnusné 😝 😝 😝 ...ale zas máš dve uši nie 😵 😵

katka1819
17. júl 2013

Ahooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 ta dnes nestíhačka zase ja 😉 papa

leninka75
17. júl 2013

@jacka .......brrrr aké má suseda tie staré zemiaky 😕 ..naše sú už teda fest hnusné.... 😝 ...čierne, zošúverené....zle sa čistia a už sa ani nedajú poriadne ochutiť 😝 😝 😝 ......ja som varila zeleninovo-karfiolovú polievku a karfiolové placky s kašou 🙂

leninka75
17. júl 2013

@utka ....som zvedavá čo ti Dr. povie 😨 ...........

denisenko
17. júl 2013

Ahojte..😉 ja som práve dovarila..rajčinovú polievku,kuracie prsia v cestíčku a ryžu 😉 a Simonko nám hned ráno zlikvidoval net,tak sa ani nepýtajte,kde som bola doteraz 😀

jacka
17. júl 2013

@leninka75 celkom dobré.....tvrdé.....inak by som z nich nerobila.......zas odtial potial 😉
@denisenko takže kde si bola doteraz? 😀 😀 😀 😀 ............................... 😉 ........

jacka
17. júl 2013

@utka ako??? 🙂 🙂

katka1819
17. júl 2013

Ahoooooooooj ženy 😀 😀 😀 tak keď už viem čo mal kto na obed aby som nezaostávala ... my sme papkali kelovú polievočku a žemlovkuuuuuu 😉
@denisenko Simonko je teda riadny likvidátor 😅 u nás likviduje Matulo len jedlo ktoré naložím na taniere a najradšej má všetko čo nájde nedbalo položené a otvorené a dá sa to paráááádne rosypať alebo rozliať 😀 😀 😀
@leninka75
@jacka my už len nové zemáááčiky papkáme 😵 staré už nejsou 😀
@utka ako ako ???? 🙂

utka
17. júl 2013

Takže nové nič. Na CTG už ako tak trochu kontrakcie, ale keď ma dr. kukol, tak vraj to ešte nie je na pôrod pripravené. Takže v piatok ráno nástup do nemocnice...

denisenko
17. júl 2013

@utka v piatok????? to je ešte more času...... 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
17. júl 2013

@utka 😉 😉 😉 veru do piatku časuuuu 😵

utka
17. júl 2013

@denisenko
@katka1819 no je to dosť času, ale neviem-neviem...

katka1819
17. júl 2013
utka
17. júl 2013

@katka1819 jéééj...Ďakujeeem 😉

letty86
17. júl 2013

ahojte 😉
@jacka ideme k svokre už zajtra, prídeme v nedelu...bolo fajnovo 😵 ...prštek je už super, má ho trošku deformovný, ale je to celkom fajn, na to, ako to vyzeralo...teším sa 😵
@leninka75 manžel bol celý cas s nami, mal dovolenku...už dávnejšie vybratú k moru....nasi známy, s ktorými sme mali íst, boli v Turecku a bolo im super, vraj naj dovolenka akú mali 😉 ...

letty86
17. júl 2013

dobrúúúúú...noc

jacka
17. júl 2013

@letty86 tak ty si prišla len na skok...... 🙂 a nechtík čo?....užite si 🙂 🙂

jacka
17. júl 2013

@utka to čo tak skoro ťa tam chcú?.... 😉 ....................neboj nič ....rodiť možeš aj za hodku.... 🙂 🙂 🙂 držkaj sa 😵 😵

jacka
17. júl 2013

dobrú nocku 😵 😵

utka
17. júl 2013

@jacka skoro???
Dobrú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre