• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@utka ...musis nastupit?... :frowning2:

@jacka ....smola mame este celu jednu bekdnu starych zemiskov.... :sweat_smile: .....skor sa nove.... kopat nebudu....teoria sv :stuck_out_tongue_closed_eyes: okrovcov....ale ja si tajne kupujem semo tamo nove :- :grinning:

@letty86 ...aj ti je asi trosku luto, ze vam teraz ta dovolenka pri mori nevysls, ze? :frowning2: .....my tiez uvazujeme ze mozno buduci rok Turecko....ale to je este daleko......pekny predlzeny vikendik!!!! :slight_smile:

......dobru nocku!
17. júl 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka skor....väčšinou beru po týždni prenášania... :slight_smile:
17. júl 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja tiež len nové krumple....ale tieto vyzerali k svetu.......dobrú :slight_smile:
17. júl 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....hlavne ze sme sa uz rozlucili s dobrou nockou :grinning:
17. júl 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. júl 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 musím, ale som aj rada, aspoň si ma prekuknú, aj čo sa týka tých mojích doštičiek...
@jacka však v piatok je už 5 dní...
17. júl 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafce spice už aj ja ideeeeeeeeeeeeem papa zajtra :wink: :grinning: :dizzy_face:
17. júl 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A rááááááááááááááááánečkoooo :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: vstávajte už nešpice toľko ... :grinning:
18. júl 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!!!!.......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819...Peťkovi prajeme všetúčko dobré, nech poslúcha zdravíčko a nech ho škola moc moc baví a posielame veliký cmuuuuuuuuk!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. júl 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....jaaa ti neviem ale ísť navíkend do nemocky, hm...to sa mi nepozdáva...nedalo sa dohodnúť od pondelka???...... :confused:
18. júl 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Ďakujeme a prianie odovzdám :wink: :grinning: :dizzy_face:
18. júl 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......... :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka1819 Peťkovi všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :slight_smile: :slight_smile:
18. júl 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved však len 5 den ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tiež by som nešla na víkend tam ...nudááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:.............ale aspon budeš pod kontrolou,,.....:slight_smile:
18. júl 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..sedím tu a kukám a nič ma nenapadá a nadávam, že zasa musím ísť niečo uvariť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zostala kaša zo včera, tak budú lokše a basta.. ..............nedáme kafčo na rozbeh??? :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a ti neviem či ma kafčo naštartuje...nejaká som nijaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale skusme... :slight_smile:
18. júl 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Ďakujemeeeeeeeee :grinning: :wink: :dizzy_face:
18. júl 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím Vám ukázať fotečky čo nafotila segra pre naše baby :slight_smile: kuk aj ja som si také objednala s mojimi chlapmi teraz :grinning: :grinning: :grinning: len s tými vlasmi to budem musieť zachrániť iba ja :grinning:
18. júl 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte!
@katka1819 Peťkovi všetko najlepšie :wink:...
No viem, že na víkend to nie je bohvie čo ísť do nemocnice, ale aspoň budem pod kontrolou. Aj my to vyhovuje kvôli doštičkám a hlavne mám pozitívneho streptokoka a pred pôrodom mi budú musieť podať ATB, aby sa malá nenakazila, keď pôjde von. A to by som doma nevedela odhadnúť, kedy už mám ísť, kedy je ten spávny čas a tak...
Idem Peťovi navariť za hrniec gulášu, nech má chudáčik, čo jesť, keď bude doma sám...
18. júl 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 oslávencovi všetko naj, naj najlepšie...cmúúúúk... :wink:
18. júl 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky moje.....zákon schválnosti funguje...Simon odmieta spať, ja zhľadávam všetky veci po dome a balím, lebo ideme už dnes večer, takže máme veselo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prídem kuknúť, ked bude viac času... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. júl 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hádam by si nechcela aby to šlo podla plánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka držkaj sa :dizzy_face:
18. júl 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ďakujem...
18. júl 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka máš ísť hned ráno?
18. júl 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@denisenko Peťko ĎaKuJe :grinning: :grinning: :grinning: za priania :dizzy_face:
18. júl 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj ja sa pripájam držkajte sa tam :wink: :dizzy_face:
18. júl 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka áno...medzi 7-9 hod. A poradila mi baba, že mám ísť nalačno, že ak budú mať voľnú sálu, tak mi určite urobia aj ten záťažový oxytocínový test
18. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ďakujem.
Začínam mať divné bolesti...bodaj by sa to rozbehlo a nemusela by som tam zajtra nastúpť...
18. júl 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka obidve deti nám vyšli podľa plánu takmer na prvý šup...takže ja už mám plánovanie vyčerpané..... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka držkaj sa....posielam vám obom srdiečko.... :wink:
18. júl 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Ďakujeeeem!!!
18. júl 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok