• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
...domov, sladký domov..... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...len Simonko sa akosi nemože aklimatizovať..... :angry: :angry: :angry: :angry: pikantná pizza, fľaša bieleho....dobrú nocku.... :wink: :wink: :wink:
18. júl 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko tak vitaj doma.... :dizzy_face: :dizzy_face:
dobru nocku :slight_smile:
18. júl 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no...doma ma čakala malá kvetinová pohroma...niekto zabudol na jahody na balkone...ale...hádam sa preberú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....chlapi už spinkajú...idem aj ja... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak na mňa myslite. Mám net v mobile, tak sa budem priebežne ozývať. Dobrú noc.
18. júl 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...to nejako skoro prišiel u vás piatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........dobrú, na gauči či pri mužíčkovi?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:

@jacka ..kafčo ráno zabralo??.... :confused: ..mne nem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka......drž saaaaaaaaaaaa!!! ...čakáme sms, že Lucka je už tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka 1819.......furt hovorím, že segra je macher :dizzy_face:

...dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúú :pensive:
18. júl 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka a je to tady :wink: :wink: :wink: píš píš a píš :dizzy_face: keď sa bude diať čokoľvek :sweat_smile: Držkajte sa baby !!! :grinning:
18. júl 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúúúú maminkyyyyy :wink: :dizzy_face: :grinning:
18. júl 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75, @katka1819 ďakujem!
Všetkým vám ďakujem. Ozvem sa.
18. júl 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@leninka75 nie nezabralo....aké ráno taký celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. júl 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rááááááááááánečko slniečkové vysmiate sa praje :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. júl 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses:

@jacka..ja som ožila až na večer keď už išli deti do hajan :grinning: :grinning: :grinning:.....a dnes to vidím napodobný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....ale ideme teraz doobeda kuknúť jednu známu, tak hádam to bude trošku lepšie :wink:.........
19. júl 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Keďže mi kázali byť na Antolskej už pred ôsmou, tak sme tam už boli pred pol. Sestrička sedela vonku, lebo tam mali upratovačku. Po 15min. sa nás spýtala, čo potrebujeme. Som jej dala lístok na príjem. A ona vraj máme prísť až okolo deviatej a ak povie dr., že ma má prijať, tak ma príjme, a ak budú mať veľa, tak nie, lebo som od dr. kollára. Vraj potom by som bola domaTak sme šli ešte domov a za chvíľu ideme nazad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako fajn aspon vám rýchlejšie ubehne čas.... :dizzy_face: :dizzy_face: ...........cez víkend máte čo?.........
19. júl 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 ...aj aj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka fúha, to čo tam máte za systém??? :confused: :confused: :confused: :confused:
19. júl 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka no vidíš tak ešte si domka pobudneš ...možno.... :slight_smile: :slight_smile: ....len to behanie hore dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako sa vám doma spinkalo?
19. júl 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed navarený zachvílu sa ide von :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. júl 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No však uvidím...
19. júl 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....víkend zatiaľ nič...možno na cvičák so psom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chlapi chcú rezať čerešňu..ja chcem už deťom chystať veci....tak uvidím ako postíhame :wink: ....a čo vy?.....máte nejaké plány?.....čo is navarila za dobrotu? :dizzy_face:
19. júl 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...ja dúfam, že ťa ešte cez víkend nechajú doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............
19. júl 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ani sa nejdem pýtať, že kde ti bolo lepšie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a čo simonko už sa aklimatizoval?
19. júl 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tebe by bolo asi lepšie tam že? :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my..neviem chcela by som na Donovali...uvidím aké tam bude počasie.......varila som koprovu polievku ...s tekvicou...a zapekany kaleráb a zemiaky.....nové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak ma prijali...Dnes len take male vysetrenia a zajtra zatazovy test...
19. júl 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aký test???........to čo je??? :confused: :confused: :confused:
19. júl 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...škoda, mohla si ešte povegetiť doma...
19. júl 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. júl 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ale ma vyplasili...mala som slabe ozvy na monitore.Urobili mi Ho este raz a bolo to ok.Kebyze nie,tak hned cisarsky.
19. júl 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok