• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
Ahojte...
24. júl 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko
aké stručné??......ved čo máte nové???........
24. júl 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ako sa máte?
24. júl 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooj :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :slight_smile:
24. júl 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
to sú hice vonku :grinning: dnes opäť kupkooooo :sunglasses: :dizzy_face: keď bude čas urobím kuk :wink:
a popíšte čosi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. júl 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 my ideme do bazéna......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............

obed navarený....vyprážaná cuketa....teším sa na ohlasy :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. júl 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka stručné....nové nemáme nič......Denisko šiel dneska so švagrom na výlet do Tatier, my makáme každú chvílku na záhrade, alebo celý den so Simčom vonku.....najradšej sa s mamou bicykluje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže na PC moc času není.....
24. júl 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka kedy pojdete domkov???
ešte mi aj PC štrajkuje.... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mame sa dobre.Už sme nad porodnou vahou a dnes ideme domov :wink:
24. júl 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka to nejak skoro idete domov? :slight_smile:

@denisenko aj mne štrajkuje...neviem čo sa deje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
24. júl 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka
@denisenko ...dievčatá nedá sa nič robiť, pár dní nebudem "conected"...... takže musím popredu vašim prvorodeným popriať všetúčko najlepšie, nech sú zdravučkí, poslušní, v škole nech sú jedničky :wink: .....a posielame obom veľký cmuk!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Žienky,dnes moj drahý usúdil,že nie som úplne v poriadku...sedím v tieni a sťažujem sa,že mi je zima...:grinning:
24. júl 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujeme...
@jacka vela rodiciek je.Keď nemusia,nedrzia tam.V pondelok idem na stehy...
24. júl 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a kamže kam????......dakujeme aj my...... :wink: :wink: :wink:
24. júl 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :wink:
25. júl 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooj :grinning: :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. júl 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

@denisenko leninka išla vegetiť....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........ako jej bude dobre :sunglasses:

inak ....sa aj my pripájeme Denisko všetučko najlepšie........vela lásky a dobrých rodičov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: čo ste mu kúpili?....

no a.......pripájame sa ku zlomeným rukám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maťkovi sa včera pošťastilo :confounded:
25. júl 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@denisenko Deniskovi vsetko najlepšie k narodeninkam...
@jacka juuuj...a co robil,chudatko?
25. júl 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka somariny...zaplietli sa mu nohy a letel..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....-.......strašná noc idem si uvariť silnú kávu...hrozná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy ako?...ako domka...?.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...Denisko dakuje..... :wink: :wink: :wink: ...dostal nový mobil... :slight_smile: španielska dedina pre mamu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zaplietol nohy???..teda...a kde to má?...chúdatko, celé leto v "háji"....skoré uzdravenie...
25. júl 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak mobil........už ste robili oslavu?.......a už dostal mobil?.....

zápästie......a koniec lakťovej kosti......dakujeme......dúfam že sa to dobre zrastie :slight_smile: :slight_smile: ...........ale podal dr. si ju dobre zlomil :grinning: :grinning: :wink:................vy ste kde mali zlomenu?
25. júl 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa trošku prejsť....inač sa fajn schladilo...včera 30....dnes 21.....pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
25. júl 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Všééééééééééééétučko najsamlepšejšie Deniskovi k narodeninkám prajeme aj my :grinning: :wink: :dizzy_face:
25. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko inak super dáreček dostal :wink: aj Peťko vypytuje,ale som ho zrušila nateraz... až keď bude školák ... :grinning: takže nadlho sme to neoddialili :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chudátko malé dolámané :sweat_smile: juuuuuuj liečte sa moji :slight_smile:
25. júl 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ako sa máte ??? Lucinka ok ? :dizzy_face:
25. júl 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme sa dobre. Noc bola super, len cez deň sa jej nechce spinkať a ani sama byť. A to som musela stihnúť aj navariť...uffff
25. júl 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok