• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. apríla 2017 
27. júl 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a ty čo sa škeríš???
27. júl 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...máme sa celkom fajn, ešte dobre, že ľavu....aspon moze pekne písat :wink:
27. júl 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale denisko sa tvári spokojne v tom kresielku :dizzy_face: :sweat_smile: ...chystáme sa od polky augusta k svokre, chceli by sme ist aj na predlzený víkend do Starej Lubovne....uvidíme.... a kúpat sa do Madarska....už sme v juli boli a bolo fajn
27. júl 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..................
@utka Vikimu všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................................................škerila som sa len tak.......... :wink: :wink:

@letty86 ty tu nebudeš celé leto?... :sweat_smile: :frowning2: :wink: :wink: ................užite si dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:

@jacka už ma posielas preč :confused: :grinning: :wink: ...do Madarska pojdeme v čase, ked budeme u svokry a Lubovnu stihneme pred svokrou
ináč zoo máme tu u nás v Ke, chodíme kazdý rok, je to velikánske, takže je co pozerat a tento rok je tam aj Dino park.......tento vikend sme to zrusili, komu by sme v tých teplách chcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám teda nie :wink:
@utka pripajam sa k blahozelaniu
28. júl 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viktorko dakuje pekne!
28. júl 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale slušne :grinning: :grinning: :wink: .....aspon vám to ubehne :slight_smile: :slight_smile: ........................veru v týchto horúčavách je najlepšie sedieť niekde pri vode.........my pojdeme do bazénu.....už vidím ako sa Maťko teší :frowning2: :frowning2:

@utka už ste robili oslavu?.......................čo dostal?:
28. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my tak vodu vo vani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pojdeme k mamke, ked sa matko vyspi...tam je fajnučký chládok :dizzy_face:
28. júl 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 u maminy máte bazénik?... :slight_smile:
28. júl 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nemáme, ale bodol by :wink:
28. júl 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paráda frčia mi tu formule :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. júl 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tak vaničku... :dizzy_face:
28. júl 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a kto pozerá? všetci chlapi? moj neznása formuly, tak mám pokoj...aspon v tomto :grinning:
28. júl 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 len muž..........že ho to vobec baví.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................deti si robia bunker..........neskor pojdeme do vody :slight_smile:
28. júl 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
káva zaliata.......asi sa pojdeme šliechať...............................trochu sa schladiť :grinning: :grinning: :slight_smile:
28. júl 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka uzite si :wink:
matulko ešte spinká...nastastie je teraz v spalni celkom prijatelne :wink:
28. júl 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka včera sme oslávili-my štyria. Dostal tortu, 2x lego, tričká, šiltovku a ešte mu chceme kúpiť kolobežku. Chceli sme kolieskové korčule, ale vraj chce radšej kolobežku.
28. júl 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka drobec ako si tam spinká..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .......pekná tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si robila?.............................a pojdete aj k svokre a vašim oslavovať?....či prídu ku vám či ako to je.?........

@letty86 ako bolo u mamky?....dlho spinkal ešte Maťko?...... :slight_smile:

dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všeeeeeeeeeeetko najsamlepšejšie Viktorkovi aj my sa pripájame :grinning: :wink: :dizzy_face:
28. júl 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my včera na kupku v ZA a dnes na kupku v PB a to sme stihli aj kotlíčkový gulášek na záhradke si uvariť :dizzy_face: že nedeľný obed :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super torta :grinning: :grinning: :grinning: aj fotečky Ste krásny celá rodinka :wink:
28. júl 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Vikimu všetko naj,naj,najlepšie :wink:

Žienky...smutná som...moja sestra mala tiež včera narodeniny...a dostala darček,aký nikomu neprajem...je v nemocnici,lebo krvácala a na 90% srdiečko už nebije :frowning2:
29. júl 2013 o 02:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bože moj..... :cry: :cry: :cry: :cry: ......aj tých 10% je niečo.......držím silno palčeky........
29. júl 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@denisenko :pensive: držím palce, nech tých 10% je silnejších....
@jacka zobudil sa po tretej....som myslela, že bude spokojný, ale u mamky bol ako čert :angry: ufnukaný, nič po voli nebolo :confounded:
@utka zlatí ste :dizzy_face:
29. júl 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoooooooooooooj dnes totálna nestíhačka :grinning: :wink: :dizzy_face: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko je mi ľúto sestry :unamused: snáď bude dobre ... aj u nás takto bolo na jar ....švagriná ... prišli o bábo :frowning2: ale možno u sestry všetko na dobre sa obráti :wink: :dizzy_face: aj ja sa pripájam a držím päste :slight_smile:
29. júl 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako je sestre?.... :frowning2: :frowning2:
@letty86 asi mu vadí teplo......aj moj Maťko je jeden nerv :angry: :angry: :angry:
29. júl 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jemu vadí asi všetko....hlavne musí mat v sekunde to co vikinka :angry: niekdedy mám toho plne zuby :pensive:
29. júl 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok