Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
27. júl 2013
😃 😃 😃 😃 😃 😉
utka
27. júl 2013
@jacka a ty čo sa škeríš???
letty86
27. júl 2013
ahojte
@jacka 😃 😃 😃 😃 😉 ...máme sa celkom fajn, ešte dobre, že ľavu....aspon moze pekne písat 😉
letty86
27. júl 2013
@denisenko ale denisko sa tvári spokojne v tom kresielku x-) :-N ...chystáme sa od polky augusta k svokre, chceli by sme ist aj na predlzený víkend do Starej Lubovne....uvidíme.... a kúpat sa do Madarska....už sme v juli boli a bolo fajn
jacka
28. júl 2013
ahojte..................
@utka Vikimu všetko najlepšie x-) x-) x-) ......................................................škerila som sa len tak.......... 😉 😉

@letty86 ty tu nebudeš celé leto?... :-N 😞 😉 😉 ................užite si dovolenku x-) x-) x-)
katka1819
28. júl 2013
Ahooooooooooooooooj 😃 😃 😃 😎 😎 😎 😃 😃 😃
letty86
28. júl 2013
ahojte 😉

@jacka už ma posielas preč =-) 😃 😉 ...do Madarska pojdeme v čase, ked budeme u svokry a Lubovnu stihneme pred svokrou
ináč zoo máme tu u nás v Ke, chodíme kazdý rok, je to velikánske, takže je co pozerat a tento rok je tam aj Dino park.......tento vikend sme to zrusili, komu by sme v tých teplách chcelo :-p nám teda nie 😉
@utka pripajam sa k blahozelaniu
utka
28. júl 2013
Viktorko dakuje pekne!
jacka
28. júl 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 ale slušne 😃 😃 😉 .....aspon vám to ubehne 🙂 🙂 ........................veru v týchto horúčavách je najlepšie sedieť niekde pri vode.........my pojdeme do bazénu.....už vidím ako sa Maťko teší 😞 😞

@utka už ste robili oslavu?.......................čo dostal?:
letty86
28. júl 2013
@jacka my tak vodu vo vani :-p ale pojdeme k mamke, ked sa matko vyspi...tam je fajnučký chládok x-)
jacka
28. júl 2013
@letty86 u maminy máte bazénik?... 🙂
letty86
28. júl 2013
@jacka nemáme, ale bodol by 😉
jacka
28. júl 2013
paráda frčia mi tu formule ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
28. júl 2013
@letty86 tak vaničku... x-)
letty86
28. júl 2013
@jacka a kto pozerá? všetci chlapi? moj neznása formuly, tak mám pokoj...aspon v tomto 😃
jacka
28. júl 2013
@letty86 len muž..........že ho to vobec baví.... :-p ..................deti si robia bunker..........neskor pojdeme do vody 🙂
jacka
28. júl 2013
káva zaliata.......asi sa pojdeme šliechať...............................trochu sa schladiť 😃 😃 🙂
letty86
28. júl 2013
@jacka uzite si 😉
matulko ešte spinká...nastastie je teraz v spalni celkom prijatelne 😉
utka
28. júl 2013
@jacka včera sme oslávili-my štyria. Dostal tortu, 2x lego, tričká, šiltovku a ešte mu chceme kúpiť kolobežku. Chceli sme kolieskové korčule, ale vraj chce radšej kolobežku.
jacka
28. júl 2013
@utka drobec ako si tam spinká..... x-) x-) x-) 🙂 .......pekná tortička x-) x-) x-) ty si robila?.............................a pojdete aj k svokre a vašim oslavovať?....či prídu ku vám či ako to je.?........

@letty86 ako bolo u mamky?....dlho spinkal ešte Maťko?...... 🙂

dobru nocku x-) x-)
katka1819
28. júl 2013
Všeeeeeeeeeeetko najsamlepšejšie Viktorkovi aj my sa pripájame 😃 😉 x-)
katka1819
28. júl 2013
my včera na kupku v ZA a dnes na kupku v PB a to sme stihli aj kotlíčkový gulášek na záhradke si uvariť x-) že nedeľný obed 😃 😃 😃
katka1819
28. júl 2013
@utka super torta 😃 😃 😃 aj fotečky Ste krásny celá rodinka 😉
denisenko
29. júl 2013
@utka Vikimu všetko naj,naj,najlepšie 😉

Žienky...smutná som...moja sestra mala tiež včera narodeniny...a dostala darček,aký nikomu neprajem...je v nemocnici,lebo krvácala a na 90% srdiečko už nebije 😞
jacka
29. júl 2013
ahojte....

@denisenko 😢 😢 😞 😞 😞 bože moj..... 😢 😢 😢 😢 ......aj tých 10% je niečo.......držím silno palčeky........
letty86
29. júl 2013
ahojte 😉
@denisenko |-| držím palce, nech tých 10% je silnejších....
@jacka zobudil sa po tretej....som myslela, že bude spokojný, ale u mamky bol ako čert ]-( ufnukaný, nič po voli nebolo :-S
@utka zlatí ste x-)
katka1819
29. júl 2013
Ahoooooooooooooj dnes totálna nestíhačka 😃 😉 x-) :-N :-p 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
katka1819
29. júl 2013
@denisenko je mi ľúto sestry :-| snáď bude dobre ... aj u nás takto bolo na jar ....švagriná ... prišli o bábo 😞 ale možno u sestry všetko na dobre sa obráti 😉 x-) aj ja sa pripájam a držím päste 🙂
jacka
29. júl 2013
@denisenko ako je sestre?.... 😞 😞
@letty86 asi mu vadí teplo......aj moj Maťko je jeden nerv ]-( ]-( ]-(
letty86
29. júl 2013
@jacka jemu vadí asi všetko....hlavne musí mat v sekunde to co vikinka ]-( niekdedy mám toho plne zuby |-|