• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
ahojte :sunglasses: :sunglasses: .................................zas nás čaká teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
31. júl 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka teplo veru teplo ...som kukala dlhodobejšiu predpoveď a do 10.8 má byť slnečno bez zrážok a teploty okolo 35 stupňov :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
31. júl 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 fajn si ma potešila........... :angry: :angry: :angry: :wink:
31. júl 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 to fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka leninka sa isto vytesuje :wink:
31. júl 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
No také teplo? To by teda nemuselo. Do tých 30 stupňov by úplne stačilo...
31. júl 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk foto :slight_smile: z kupkaaa :sunglasses: a z ďaaaalšej oslavičky teraz ešte k 1sv.príjimaniu čo naše herečky mali :sweat_smile: a akéééé máme trblietavé tetovania ja na nohe a Peťko na ruke :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 veru leninka je spokojná a ešte aj bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to je čo vonku fúúúka......aj slniečko sa schovalo.....paráda....
31. júl 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je čo????? :sweat_smile: :sweat_smile: .....................nikto nikde???...... :sweat_smile: :sweat_smile:

dobrú nocku :dizzy_face:
31. júl 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobru...nestíhám len kuk...
31. júl 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrúúúúúúúú :wink: :grinning: :dizzy_face:
31. júl 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
1. aug 2013 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...my sme mali že aké vzrúšo v noci...Denisko ovracal celú posteľ, koberec a polovicu detskej izby..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi sa mu zdá, že sa cez den nudím.....tak mi našiel prácičku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

@denisenko pána beka....to čo sa stalo?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........z kašla alebo niečo na vás lezie?..... :confounded:
1. aug 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@denisenko a to co? Niečo spapal?
1. aug 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
1. aug 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no teda to poznám hlavne keď vracajú v noci :confounded:
a z čoho tak silno vracal ??? :confused:
1. aug 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka
@jacka
@katka1819 asi len včera toho viac pomiešal..začal v noci plakať,nemohla som ho ani prebrať,ani utíšiť a potom sa povraccal a zobudil sa. Svokra robila podvečer palacinky a šišky,tak to asi prehnal :grinning:
1. aug 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ešteže vieš z čoho a nie je to nič horšie.... :dizzy_face: :dizzy_face: ...................aj ja som robila palacinky........ale neviem kedy.... :grinning: :grinning: ......................ako prázdninujte?
1. aug 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha, takže nie nejaká viróza?
1. aug 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak ale my sme na tom horšie... Matúško 38 teplota a už sa mi tiež stihol povracať :rolling_eyes: dala som mu čipku od teploty (nurofen sirup by letel hneď von ako ho poznám ) a teraz spinká,uvidíme ako bude neskôr... takto v lete sa mi ešte pri Peťkovi stávalo že teplotu mal dala som niečo na zrazenie a potom už nič bez teploty a v pohode :sweat_smile: som zvedavko čo sa deje, buď je prehriaty alebo ako náš doktor hovorí viróóóza... moja mama už hneď hisáky že ja za všetko môôôžem keď som sa s ním vláčila po kúpaliskách a to sme boli naposledy v nedeľu a vždy až po 16 tej hodke na 2 hodinky .. no ale toľko malých detí čo tam bolo...ja neviem teda toto potešííí :confounded:
1. aug 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tak ako?...už lepšie???...nemohol sa len prehriať na slnku???
@utka klop,klop,klop....hádam nie.... :wink:
@jacka prázdninujeme???? ..chlapi ma vytiahli na kupalisko.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji morský vlci....tapeta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko super fotky :wink: na Veronike je fajne :dizzy_face: s Matulom stále rovnako teploty už aj 39 :confounded: ,nechce nič jesť,len ho napína na vracanie ako mu ponúknem niečo papať...no aspoň že trochu vody doňho dostanem zajtra nabehnem ráno k lekárovi nech sa naňho radšej pozrie
1. aug 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 juj....nemá zapálené hrdielko??? :confused:
1. aug 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 juj tak sa držte.......aby ste aspon noc mali fajn...... :frowning2: :wink:
@denisenko krásne fotočky.... :dizzy_face: :dizzy_face: si riadne užívate....

dobru nocku :dizzy_face:
1. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
2. aug 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj :wink: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka no baby od včera od 12 tej hodky Matúško prespal celý deň ... prestávočky mal keď sa prebral napil,vyvracal,napil a zase zaspal :pensive: noc tak isto ...spal a spal až som sedela pri ňom či je všetko ok :confused: horúúúúúci až až ... tak som mu v spánku dala nurofen sirup a vodičku a ok vypil a spal :sweat_smile: no teraz teplota 38 a ideme k tomu lekárovi kuk :wink: čafte neskôr ...napíšem čo a ako ja si tiež myslím že to bude hrdielko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok