• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
tak máme zapálené hrdielko a antibiotikáááá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zákaz chodiť na slniečko... a tie úpeky vonku :angry: dúfam že to nedostane aj Peťko... minule to takto dopadlo jeden a hneď aj druhý chorý :pensive:

no maminky užívajte si prázdninky s detičkami :grinning: papa :wink:
2. aug 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte a....nech to Peťka obíde..... :dizzy_face:
2. aug 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj....
2. aug 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Lucinke sa vyhodil taký pľuzgier na hlávke, a aj pod pazuchou. Boli sme u dr. vraj ju mám sledovať a kontrolovať, či sa jej neobjaví viac, lebo by to vraj mohla byť streptokoková infekcia :frowning2:. Tak sa len modlím, aby to tak nebolo...Ja som mala pozitívneho streptokoka, ale pred pôrodom mi dali ATB, tak by to malo byť OK.
2. aug 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my sme boli v zoo a máme tam aj dino park a ten v Bojniciach je oproti tomu malilinký.....ale matulko sa bál, ten to celý štastný, ked sme z dinoparku vysli :grinning:
@leninka75 ahoj :wink: ako ste sa mali, kde ste to boli, čo nové? ved pííííššššš :dizzy_face:
@utka drzte sa

@katka1819 skoré uzdravenie
2. aug 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

neznášam horúčavy.... :angry: :angry: :angry:
2. aug 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko náhodou ťa vidím :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 uf, tak to poteší....aj som si myslela, lebo u nás sú podobné príznaky a vždy je to hrdielko.... :angry: :angry: :angry: skoré uzdravenie... :slight_smile:
@jacka ale..tak celkom sa dá....Denisko s tatinkom boli na kupku...my sme ostali so Simčom doma.... :unamused: ..dlho spinkal a potom....sa mi nechcelo.... :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 to ste boli v KE? či???
@utka tak sa prejavuje streptokok?..teda...tfuj, tfuj, tfuj...možno len niečo z tepla... :confused:
@leninka75 ahoooooj.....ako????
2. aug 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka šááák aj musíííš..také očiská tu na Teba gúúúúúúľam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisko sa hral s Armanim....hádam prvý kocúr, čo sa nechá od neho aj pohladkať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. aug 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................tak očiská na mna..hééééj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................to fakt?..prvý kocur........radšej od neho zdupkali??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jak kukám tak kukám .........z topgalu sa mám nepáči ani jedna taška.......... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink:
3. aug 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte :wink:
3. aug 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...pekny víkend.
3. aug 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@denisenko ano, boli sme v ke, kebyže mám fotky stiahnuté v pc, tak dám, ale nemám stiahnuté, to ešte nejaký piatok počká :sweat_smile: :wink:
3. aug 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Halo,halo :wink:
3. aug 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 neva,počkáme :wink: my sme boli v bratislave,tak som chcela porovnať :grinning:
@jacka tak ako? Vybrali ste niečo?
3. aug 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk :wink: tak u nás už aj Peťko dnes teplotoval :confounded: ešte počkáme či to nebolo z prehriatia,ak sa teplota vráti je to jasnééé :pensive:
a celý deň doma zavretýýýýýýýýýýý ide ma picnúť už :sweat_smile: až o 19 tej sme ich vytiahli von sa vyvetrať trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúúúúúúúúúú a že tropickú noc Vám prajem :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............

@denisenko nevybrali.......nič pekné v tam nie je.....asi to nebude tá značka.....síce si vybrala ale to je od 4 ročníka....pekná modrá.....http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/studentske-batohy/hit-812/?d---blue
4. aug 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 tak ako sa máte?.......ešte že zlomená ruka sa nedá ..."chytiť" :frowning2: :wink:
@letty86 ahoj :grinning: :slight_smile:
4. aug 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj......

.....čítam, že úradujú choroby a iné nepríjemnosti :frowning2: :cry: ......všetkým detičkám prajem skoré uzdravenie :slight_smile: .....

@letty86
@denisenko ..........dobre bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........boli sme v BG už 5x..tentokrát na slnečnom pobreží premiérovo ........hotel fajn, len mi tam chýbala aspoň hojdačka pre deti :frowning2: ......lebo jasnačka baby sa najedli prvé a hneď, že poďme už a prečo ešte nejdeme a podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........baby problém so stravou nemali, vždy bolo niečo čo im chutilo...Lolke zrejme chutili vajíčka lebo celý pobyt raňajkovala volské oko so žemľou :grinning: :grinning: :grinning: ...........zvyčajne sme boli doobeda pri bazéne a poobede pri mori, to bolo teplejšie než bazén :slight_smile: :slight_smile: .......náš hotel bol v centre slnečného to mi trošku vadilo lebo tam sa žilo celú noc a keď sme chceli mať otvorený balkón v noci tak ja s babami sme spali ale náš cintľavý tatino nemohol pre hluk spať :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........nabudúce by sme to asi riešili nejakými okrajovými časťami slnečného pobrežia, tam bolo pokojnejšie....a čo mne osobne maxi vadilo boli tlupy opitých hulákajúcich nemeckých puberťákov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........boli sme loďou v Nesebare, previezli sme sa vláčikom a jeden deň sme boli v aquaparku v hoteli Kotva, tam boli moji rodičia aj s Kikou :wink:.......odlety sme mali fajn, baby zvládli bez problémov..........
4. aug 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoooooooooooooooj :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

@leninka75 no vitaj :wink: :grinning: :dizzy_face:
@jacka zatiaľ ok Matulo sa lepší a Peťko len tak na hranici 36,8-37 teplota a držíme ich doma :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. aug 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vitaj.....aj my sme boli v Kotve a nikdy viac....... :wink: :wink: :wink: ....lebo v tom prípade som aj aj cintlavka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........aj segra tam bola asi pred mesiacom .....tiež jej vadil hluk.... :wink: ...........strašne hlučné prostredie :angry: :angry: :angry:
@katka1819 to už má celkom fajn teplotu......... :slight_smile:

ideme sa čvachtať.........
4. aug 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mužovi sa zapáčila malba na sádru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umieram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už mizím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte dovarím kukuričku :slight_smile:
4. aug 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte.
@leninka75 vitaj.
My sme boli dnes na infekcnom s tými puckami u Lucinky...odtial nás poslali na kozne...zajtra kontrola a ak by pribudali,dostane ATB.Vraj je to nejaka bakterialna infekcia :frowning2:
4. aug 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru žienky......

toto teplo ma zabíja...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................tak sneh a gulovačka......jáááj :grinning: :grinning: :grinning: ..........prepína mi že :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobru...tu fici o106...a aj pár kvapiek padlo...
4. aug 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok