Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
2. aug 2013

tak máme zapálené hrdielko a antibiotikáááá 🙄 😝 😅 zákaz chodiť na slniečko... a tie úpeky vonku 😠 dúfam že to nedostane aj Peťko... minule to takto dopadlo jeden a hneď aj druhý chorý 😔

no maminky užívajte si prázdninky s detičkami 😀 papa 😉

jacka
2. aug 2013

@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte a....nech to Peťka obíde..... 😵

leninka75
2. aug 2013

Ahoj....

utka
2. aug 2013

Ahojte.
Lucinke sa vyhodil taký pľuzgier na hlávke, a aj pod pazuchou. Boli sme u dr. vraj ju mám sledovať a kontrolovať, či sa jej neobjaví viac, lebo by to vraj mohla byť streptokoková infekcia ☹. Tak sa len modlím, aby to tak nebolo...Ja som mala pozitívneho streptokoka, ale pred pôrodom mi dali ATB, tak by to malo byť OK.

letty86
2. aug 2013

ahojte 😉
my sme boli v zoo a máme tam aj dino park a ten v Bojniciach je oproti tomu malilinký.....ale matulko sa bál, ten to celý štastný, ked sme z dinoparku vysli 😀
@leninka75 ahoj 😉 ako ste sa mali, kde ste to boli, čo nové? ved pííííššššš 😵
@utka drzte sa

@katka1819 skoré uzdravenie

jacka
2. aug 2013

🙂 😉 😎 😵 😵

neznášam horúčavy.... 😠 😠 😠

jacka
2. aug 2013

@denisenko náhodou ťa vidím 😀 😀 😀 🙂 🙂

denisenko
2. aug 2013

@katka1819 uf, tak to poteší....aj som si myslela, lebo u nás sú podobné príznaky a vždy je to hrdielko.... 😠 😠 😠 skoré uzdravenie... 🙂
@jacka ale..tak celkom sa dá....Denisko s tatinkom boli na kupku...my sme ostali so Simčom doma.... 😒 ..dlho spinkal a potom....sa mi nechcelo.... 😀 😀 😀
@letty86 to ste boli v KE? či???
@utka tak sa prejavuje streptokok?..teda...tfuj, tfuj, tfuj...možno len niečo z tepla... 😕
@leninka75 ahoooooj.....ako????

denisenko
2. aug 2013

@jacka šááák aj musíííš..také očiská tu na Teba gúúúúúúľam...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. aug 2013

Denisko sa hral s Armanim....hádam prvý kocúr, čo sa nechá od neho aj pohladkať.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. aug 2013
jacka
2. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................tak očiská na mna..hééééj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................to fakt?..prvý kocur........radšej od neho zdupkali??? 😀 😀 😀 😀

jak kukám tak kukám .........z topgalu sa mám nepáči ani jedna taška.......... 😠 😠 😝

jacka
3. aug 2013

ahojte 😎 😝 🙂 😉

katka1819
3. aug 2013

Čafte 😉

utka
3. aug 2013

Ahojte...pekny víkend.

jacka
3. aug 2013

😎 🙂 😉 😵

letty86
3. aug 2013

ahojte 😉
@denisenko ano, boli sme v ke, kebyže mám fotky stiahnuté v pc, tak dám, ale nemám stiahnuté, to ešte nejaký piatok počká 😅 😉

denisenko
3. aug 2013

Halo,halo 😉

denisenko
3. aug 2013

@letty86 neva,počkáme 😉 my sme boli v bratislave,tak som chcela porovnať 😀
@jacka tak ako? Vybrali ste niečo?

katka1819
3. aug 2013

kuk 😉 tak u nás už aj Peťko dnes teplotoval 😖 ešte počkáme či to nebolo z prehriatia,ak sa teplota vráti je to jasnééé 😔
a celý deň doma zavretýýýýýýýýýýý ide ma picnúť už 😅 až o 19 tej sme ich vytiahli von sa vyvetrať trochu 😝 😝 😝

katka1819
3. aug 2013

dobrúúúúúúúúúúú a že tropickú noc Vám prajem 😅 😉 😝

jacka
4. aug 2013

ahojte............

@denisenko nevybrali.......nič pekné v tam nie je.....asi to nebude tá značka.....síce si vybrala ale to je od 4 ročníka....pekná modrá.....http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/studentske-...

jacka
4. aug 2013

@katka1819 tak ako sa máte?.......ešte že zlomená ruka sa nedá ..."chytiť" ☹ 😉
@letty86 ahoj 😀 🙂

leninka75
4. aug 2013

ahoj......

.....čítam, že úradujú choroby a iné nepríjemnosti ☹ 😢 ......všetkým detičkám prajem skoré uzdravenie 🙂 .....

@letty86
@denisenko ..........dobre bolo 😵 😵 😵 😵 ...........boli sme v BG už 5x..tentokrát na slnečnom pobreží premiérovo ........hotel fajn, len mi tam chýbala aspoň hojdačka pre deti ☹ ......lebo jasnačka baby sa najedli prvé a hneď, že poďme už a prečo ešte nejdeme a podobne 😝 😝 .........baby problém so stravou nemali, vždy bolo niečo čo im chutilo...Lolke zrejme chutili vajíčka lebo celý pobyt raňajkovala volské oko so žemľou 😀 😀 😀 ...........zvyčajne sme boli doobeda pri bazéne a poobede pri mori, to bolo teplejšie než bazén 🙂 🙂 .......náš hotel bol v centre slnečného to mi trošku vadilo lebo tam sa žilo celú noc a keď sme chceli mať otvorený balkón v noci tak ja s babami sme spali ale náš cintľavý tatino nemohol pre hluk spať 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ........nabudúce by sme to asi riešili nejakými okrajovými časťami slnečného pobrežia, tam bolo pokojnejšie....a čo mne osobne maxi vadilo boli tlupy opitých hulákajúcich nemeckých puberťákov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........boli sme loďou v Nesebare, previezli sme sa vláčikom a jeden deň sme boli v aquaparku v hoteli Kotva, tam boli moji rodičia aj s Kikou 😉.......odlety sme mali fajn, baby zvládli bez problémov..........

katka1819
4. aug 2013

Ahoooooooooooooooj 😎 😀 😵 😉 😝 😅

@leninka75 no vitaj 😉 😀 😵
@jacka zatiaľ ok Matulo sa lepší a Peťko len tak na hranici 36,8-37 teplota a držíme ich doma 😅 😝 😉

jacka
4. aug 2013

@leninka75 vitaj.....aj my sme boli v Kotve a nikdy viac....... 😉 😉 😉 ....lebo v tom prípade som aj aj cintlavka...... 😀 😀 😀 😀 ........aj segra tam bola asi pred mesiacom .....tiež jej vadil hluk.... 😉 ...........strašne hlučné prostredie 😠 😠 😠
@katka1819 to už má celkom fajn teplotu......... 🙂

ideme sa čvachtať.........

jacka
4. aug 2013

mužovi sa zapáčila malba na sádru 😀 😀 😀 😀 umieram 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

už mizím 😀 😀 😀 😀 😀 ešte dovarím kukuričku 🙂

utka
4. aug 2013

Ahojte.
@leninka75 vitaj.
My sme boli dnes na infekcnom s tými puckami u Lucinky...odtial nás poslali na kozne...zajtra kontrola a ak by pribudali,dostane ATB.Vraj je to nejaka bakterialna infekcia ☹

jacka
4. aug 2013

dobru žienky......

toto teplo ma zabíja...... 😝 😝 ..................tak sneh a gulovačka......jáááj 😀 😀 😀 ..........prepína mi že 😀 😀 😀

utka
4. aug 2013

Dobru...tu fici o106...a aj pár kvapiek padlo...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre