• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
ahojte........

aj u nás v noci taká slabá buročka :slight_smile:
5. aug 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko.....

@jacka ....môj muž má celkovo zlé spanie :frowning2: :frowning2: ....aj doma ho všetko budí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ty už akože Kotvu nikdy viac alebo celkovo BG????.......kukuricu už máš svoju či kupuješ?........u nás bola teda v noci riadna hrmavica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka...dúfam, že Lucinku obídu ATB......nejako zle vyštartovala babuľka :frowning2: ...........

@katka 1819...ako chlapi už je dobre??....
5. aug 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja ti neviem dosť ma tá kotva odradila od BG......aj ja mám taký spánok.....len čo pavúk prejde okolo :wink: ....a dáš aj dáke fotočky?.....čo deti ako cestovali?
5. aug 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....inak ja som skonštatovala, že kto ide 1x do BG a rovno na Slnečné a nehľadá nočný život tak ten je už navždy BG znechutený :frowning2: ............fotky budú, niekedy :fearful: .......muž to musí najskôr posťahovať, trošku potriediť len ten mal kukátko na oku asi prilepené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ......až som mu potom povedala, že to všetkých obmedzuje ako stále všade vláči foťák :grinning: :grinning: .........baby a cesta......zážitok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ráno na ceste do BA sa mi Lolka 3x povracala z čajíku, takže všetko náhradné oblečko čo som mala nachystané padlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale potom už bolo dobre :slight_smile: ......a späť som im preventívne dala po štvrťke kinedrylu :wink: ....
5. aug 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..čo sa ti nepáčilo, strava, okolie, služby??......už tam bol aquapark?....
5. aug 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..........určite to tam nie je pre rodiny s deťmi................asi všetko sa mi tam nepáčilo :sweat_smile: ...........nepamätám či tam bol aquapark............ :fearful: ......tak si mala veselo s Lolkou... :frowning2: :frowning2: ........................
5. aug 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to mi pripomína moju mamu .....zvyčajne už 2. deň chce ísť domov....a to už bola všelikde....a keď som sa jej pýtala, že kde sa jej páčilo, tak nikde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...a na otázku prečo teda chodia na dovolenky mykla plecom......
5. aug 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..čo tá kukurica??.....to máš svoju či kupuješ??
5. aug 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jááj ......vidíš hlava prázdna........svokra poslala........aj sme ju vyhodili...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................................páčilo sa mi tam ......aby som nebola ako tvoja mama....... :wink: voda a piesok.......... :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
5. aug 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aká skromná, že voda a piesok :grinning:....však to je aj pri murovaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........ kukurica bola chuťovo zlá?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......muž kúpil v piatok fantastikuš kukuricu v PB, tak som rovno nahádza aj do mrazáku :slight_smile: .......som si zobrala z teba príklad :wink: .........
5. aug 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooooj :slight_smile:
@leninka75 no s chasňami ok :dizzy_face: zatiaľ ... Matulo čím ďalej tým lepšie už čertuje paaaráááádne :grinning: a Peťko dnes sním skočím k lekárovi nech ho kukne či teda z prehriatia tie teploty boli sobota aj nedeľa... alebo či náhodou to nešťastné hrdlo neštrajkuje :sweat_smile:
@jacka idete teda objednávať z toho Topgalu ??? mala by som prosbičku ak áno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :wink: Ď
5. aug 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a u nás v noci taký šupák ...sa na nás nahnala búrka aj od ZA aj od PB a spojilo sa to nad nami to bola hrúúúúúza aj lepi sme mali trošičkuuuu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: také blesky hromy až oknami triaslo :pensive:
5. aug 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: že ........skormučká..... :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dosť doležité....nie... :slight_smile: :sunglasses:
@katka1819 moja neviem......ak to bude aktuálne dám vedieť :slight_smile:
5. aug 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....veru len daj pozrieť :wink: ...pre istotu ......aj u nás sa všetko triaslo, brrrr...dávno nebola taká hrmavica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka .........ako dlho budete mať sádru?...
5. aug 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ako u dr.?
5. aug 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte dva týždne....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka táááááák u lekára všetko ok ,popočúval,hrdielko pozrel,aj krvičku z prstíka mu brali či nemá nejaký zápal či čo ...a ništ tak vraj viróóóóóza :sweat_smile: ale dnes je už od rána úplne bez teploty :slight_smile: tak sledovať máme a držať mimo slniečka ešte dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...tak zatial nás ATB obisli...dufam,že ich nebudeme potrebovat.
5. aug 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@leninka75 tak ste ste to užili a v zdraví sa vrátili, to je hlavné :dizzy_face: :dizzy_face: ....teším sa na fotečky....nasi známy si nevedeli vynachváliť Turecko....
ináč lolka by si rozumela s mojim manzelom....ten tiež vajíčka miluje :grinning:
@jacka má už ornamenty matulko na sádre?
5. aug 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
halo, halo......ja si musím nejako natiahnúť den, aby som stihla dočítať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás zlialo poriadne, ale zas tie hice potom.... :angry: :angry: :angry:
@katka1819 viroza??? :confused:
5. aug 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ešte dva týždne?...aj koniec prázdnin bude... :confounded:
5. aug 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mne ráno manzel oznámil, že v noci pršalo....ja o tom ani netuším :grinning:
5. aug 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú noc
5. aug 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko akurát...ked prestane byť teplo a nebudeme mocť do bazéna.............aj som mu to povedala.....skoro sa rozplakal....nuž chuda moje ....život je boj :frowning2:
@letty86 má už ruku popísanu včera sa muž realizoval.....skoro celu mu ju zapratal........aj ma napálil.....ved nie je jediný :angry: .......nech si zaobstará aj on.....ni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

dobru ......krásne sníčky...... :slight_smile:
5. aug 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrú noc.
5. aug 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......... :slight_smile: :slight_smile:

ako sa máte.... :slight_smile: :dizzy_face:
6. aug 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka Denisko by ručal týžden v kuse, že nemože do bazéna....ale v nedeľu sme na kúpalisku stretli jeho spolužiaka, tiež ruka v sádre po lakeť....mama zabalila do igelitu a bolo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale len v malom bazéne... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ako Lucka? už dobre?
@katka1819 vydržali chlapi bez teploty???
6. aug 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bežím...Simon vyhádzal Deniskovi celé lego...a teraz mi tu pod nohami vyťahuje káble od PC.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. aug 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ráááááááááááááááánečko :wink: :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses:

@denisenko tak chlapi bez teptoty včera celý deň :grinning: :grinning: :grinning: huráááááááááááá

dnes nám dvojičky odchádzajú k mame do ZA :pensive: ich neuvidíme aj mesiac -dva ako poznám ich mamku :rolling_eyes:
večer sme mali rozlúčkovú párty :grinning: a potom aj u nás spali :sweat_smile: to bolo veselo ma zničili úplne ... včera som bola na zumbe s Peťkom aj s jednou z dvojičiek Tamarkou no stráááášne sa jej páčilo a Peťko po hodinovom sedení na ritke :grinning: vyhlásil že už viac so mnou nepôjde :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj nuda :grinning: :grinning: :grinning: no ja som sa teda rozhodne nenudilaaaaa :dizzy_face: a večer disko u nás no svalovka parádna ...dám foto ak bude nejaká zverejniteľné :wink:

ešte sme včera okrem návštevy lekára stihli aj zubára s Peťkom keď nemal tú teplotu a boli sme objednaný :sweat_smile: a v pohode teraz no hrdina ani nepípol :grinning:
6. aug 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok