Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. aug 2013

ahojte........

aj u nás v noci taká slabá buročka 🙂

leninka75
5. aug 2013

ránečko.....

@jacka ....môj muž má celkovo zlé spanie ☹ ☹ ....aj doma ho všetko budí 😝 .......ty už akože Kotvu nikdy viac alebo celkovo BG????.......kukuricu už máš svoju či kupuješ?........u nás bola teda v noci riadna hrmavica 😝 😝 😝

@utka...dúfam, že Lucinku obídu ATB......nejako zle vyštartovala babuľka ☹ ...........

@katka 1819...ako chlapi už je dobre??....

jacka
5. aug 2013

@leninka75 ja ti neviem dosť ma tá kotva odradila od BG......aj ja mám taký spánok.....len čo pavúk prejde okolo 😉 ....a dáš aj dáke fotočky?.....čo deti ako cestovali?

leninka75
5. aug 2013

@jacka .....inak ja som skonštatovala, že kto ide 1x do BG a rovno na Slnečné a nehľadá nočný život tak ten je už navždy BG znechutený ☹ ............fotky budú, niekedy 😨 .......muž to musí najskôr posťahovať, trošku potriediť len ten mal kukátko na oku asi prilepené 😝 😅 😅 ......až som mu potom povedala, že to všetkých obmedzuje ako stále všade vláči foťák 😀 😀 .........baby a cesta......zážitok 😝 .....ráno na ceste do BA sa mi Lolka 3x povracala z čajíku, takže všetko náhradné oblečko čo som mala nachystané padlo 😝 😝 😝 .......ale potom už bolo dobre 🙂 ......a späť som im preventívne dala po štvrťke kinedrylu 😉 ....

leninka75
5. aug 2013

@jacka ..čo sa ti nepáčilo, strava, okolie, služby??......už tam bol aquapark?....

jacka
5. aug 2013

@leninka75 ..........určite to tam nie je pre rodiny s deťmi................asi všetko sa mi tam nepáčilo 😅 ...........nepamätám či tam bol aquapark............ 😨 ......tak si mala veselo s Lolkou... ☹ ☹ ........................

leninka75
5. aug 2013

@jacka ...to mi pripomína moju mamu .....zvyčajne už 2. deň chce ísť domov....a to už bola všelikde....a keď som sa jej pýtala, že kde sa jej páčilo, tak nikde 😅 😅 😅 ...a na otázku prečo teda chodia na dovolenky mykla plecom......

leninka75
5. aug 2013

@jacka ..čo tá kukurica??.....to máš svoju či kupuješ??

jacka
5. aug 2013

@leninka75 jááj ......vidíš hlava prázdna........svokra poslala........aj sme ju vyhodili...... 😝 😝 .................................................páčilo sa mi tam ......aby som nebola ako tvoja mama....... 😉 voda a piesok.......... 😎 😎 🙂

leninka75
5. aug 2013

@jacka ..aká skromná, že voda a piesok 😀....však to je aj pri murovaní 😀 😀 😀 😀 ........ kukurica bola chuťovo zlá?? 😝 😝 ......muž kúpil v piatok fantastikuš kukuricu v PB, tak som rovno nahádza aj do mrazáku 🙂 .......som si zobrala z teba príklad 😉 .........

katka1819
5. aug 2013

Ahooooooooooooooj 🙂
@leninka75 no s chasňami ok 😵 zatiaľ ... Matulo čím ďalej tým lepšie už čertuje paaaráááádne 😀 a Peťko dnes sním skočím k lekárovi nech ho kukne či teda z prehriatia tie teploty boli sobota aj nedeľa... alebo či náhodou to nešťastné hrdlo neštrajkuje 😅
@jacka idete teda objednávať z toho Topgalu ??? mala by som prosbičku ak áno 😅 😅 😅 😀 😉 Ď

katka1819
5. aug 2013

a u nás v noci taký šupák ...sa na nás nahnala búrka aj od ZA aj od PB a spojilo sa to nad nami to bola hrúúúúúza aj lepi sme mali trošičkuuuu 😅 😝 také blesky hromy až oknami triaslo 😔

jacka
5. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 že ........skormučká..... 😀 😀 😀 ale to je dosť doležité....nie... 🙂 😎
@katka1819 moja neviem......ak to bude aktuálne dám vedieť 🙂

katka1819
5. aug 2013

@jacka OKI 😉 😀 😵

leninka75
5. aug 2013

@katka1819 ....veru len daj pozrieť 😉 ...pre istotu ......aj u nás sa všetko triaslo, brrrr...dávno nebola taká hrmavica 😝 😝 😝

@jacka .........ako dlho budete mať sádru?...

jacka
5. aug 2013

@katka1819 ako u dr.?

jacka
5. aug 2013

@leninka75 ešte dva týždne....... 😝

katka1819
5. aug 2013

@jacka táááááák u lekára všetko ok ,popočúval,hrdielko pozrel,aj krvičku z prstíka mu brali či nemá nejaký zápal či čo ...a ništ tak vraj viróóóóóza 😅 ale dnes je už od rána úplne bez teploty 🙂 tak sledovať máme a držať mimo slniečka ešte dnes 😝

utka
5. aug 2013

Ahojte...tak zatial nás ATB obisli...dufam,že ich nebudeme potrebovat.

letty86
5. aug 2013

ahojte
@leninka75 tak ste ste to užili a v zdraví sa vrátili, to je hlavné 😵 😵 ....teším sa na fotečky....nasi známy si nevedeli vynachváliť Turecko....
ináč lolka by si rozumela s mojim manzelom....ten tiež vajíčka miluje 😀
@jacka má už ornamenty matulko na sádre?

denisenko
5. aug 2013

halo, halo......ja si musím nejako natiahnúť den, aby som stihla dočítať.... 😀 😀 😀 😀 u nás zlialo poriadne, ale zas tie hice potom.... 😠 😠 😠
@katka1819 viroza??? 😕

denisenko
5. aug 2013

@jacka ešte dva týždne?...aj koniec prázdnin bude... 😖

letty86
5. aug 2013

@denisenko mne ráno manzel oznámil, že v noci pršalo....ja o tom ani netuším 😀

letty86
5. aug 2013

dobrú noc

jacka
5. aug 2013

@denisenko akurát...ked prestane byť teplo a nebudeme mocť do bazéna.............aj som mu to povedala.....skoro sa rozplakal....nuž chuda moje ....život je boj ☹
@letty86 má už ruku popísanu včera sa muž realizoval.....skoro celu mu ju zapratal........aj ma napálil.....ved nie je jediný 😠 .......nech si zaobstará aj on.....ni... 😝 😠 😀 😀 😉 😉

dobru ......krásne sníčky...... 🙂

utka
5. aug 2013

Dobrú noc.

jacka
6. aug 2013

ahojte......... 🙂 🙂

ako sa máte.... 🙂 😵

denisenko
6. aug 2013

dobré ránko... 😵 😵 😵 😵
@jacka Denisko by ručal týžden v kuse, že nemože do bazéna....ale v nedeľu sme na kúpalisku stretli jeho spolužiaka, tiež ruka v sádre po lakeť....mama zabalila do igelitu a bolo.... 😀 😀 😀 😀 ale len v malom bazéne... 😀 😀 😀
@utka ako Lucka? už dobre?
@katka1819 vydržali chlapi bez teploty???

denisenko
6. aug 2013

bežím...Simon vyhádzal Deniskovi celé lego...a teraz mi tu pod nohami vyťahuje káble od PC.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
6. aug 2013

Ráááááááááááááááánečko 😉 😀 🙂 😵 😎

@denisenko tak chlapi bez teptoty včera celý deň 😀 😀 😀 huráááááááááááá

dnes nám dvojičky odchádzajú k mame do ZA 😔 ich neuvidíme aj mesiac -dva ako poznám ich mamku 🙄
večer sme mali rozlúčkovú párty 😀 a potom aj u nás spali 😅 to bolo veselo ma zničili úplne ... včera som bola na zumbe s Peťkom aj s jednou z dvojičiek Tamarkou no stráááášne sa jej páčilo a Peťko po hodinovom sedení na ritke 😀 vyhlásil že už viac so mnou nepôjde 😅 😀 😝 vraj nuda 😀 😀 😀 no ja som sa teda rozhodne nenudilaaaaa 😵 a večer disko u nás no svalovka parádna ...dám foto ak bude nejaká zverejniteľné 😉

ešte sme včera okrem návštevy lekára stihli aj zubára s Peťkom keď nemal tú teplotu a boli sme objednaný 😅 a v pohode teraz no hrdina ani nepípol 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre