• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
@katka1819 moja, máš tam ešte niekde ten link na tú chatu???...lenivá som, hľadať sa mi nechce a zabudla som si ho uložiť....dakujéééém.... :wink:
8. aug 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 v alpách bolo bežné, že tam dotrepali aj 2-3týždnové bábatko.....akože...ťahať ho na dovolenku, kde túruješ vo výške okolo 1500-2000m.....čistý hazard...... :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kam zmizla @letty86 ???? :confused: :confused: :confused:
8. aug 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja priebežne dočítavam a tak reagujem tak....skackavo....do školy...kúpim papuče a tenisky a teplákovku, ale to až tesne v septembri, lebo stále rastie, tak to nemá význam....inak mi ostali školské potreby čo podostával minulý rok, peračník, pastelky, fixky, farbičky a podobne, takže to len vytiahnem..... :grinning: :grinning: :grinning: a zošity sme objednávali v škole, tie dostanú v septembri...vidíš...ešteže si pripomenula...obaly...ale neviem, aké, tak to tiež počká..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte...mne vyrástol totálne zo všetkého, takže vymeníme celú garderobu, ešte len to bude moja peňaženka plakať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. aug 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a ešte jedna vec mi ušla....na logo som sa vypýtala.....v školke sa mu deti posmievali, v škole sa to nepopravilo, tak nechcem, aby sa mu posmievali v puberte... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dosť čo má ryšavé vlásky a pehy....
8. aug 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak som si zas pokecala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aspon mi nikto neskákal do reči........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..neteš sa ja ti idem skákať do reči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...škoda, že to s tým jazýčkom nezistili Deniskovi v nemocke...pamútám si keď som bola v pôrodnici s Lilkou, tak to robili jednému bábätku....ešte som si pomyslela, že lepšie vtedy aspoň si to nebude pamätať.....
8. aug 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..inak to je sila aké vedia byť niektoré deti zákerné s tým posmievaním :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......Denisko to ako berie, rozprávate sa o tom?.....
8. aug 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak dufam že sa Lucke bude dlhá cesta páčiť :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko tot s tým R mi aj dr. vravela.......presne aj čo píšeš.....je lepšie nevedieť a potom sa naučiť ako hrdlové R.......nuž nezávidím vám....... :frowning2: ..................to ako pri Simonkovi zbadá?....či to vidno či čo?.... :confused:
8. aug 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....tá igelitka z Tesca ako školská taška má u mňa 100 bodov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......Denisko má také nárazovky s tým rastením...nič nič a zrazu mu je všetko malé...pamätám už si to tu viackrát písala, že musíte obnoviť šatník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
8. aug 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko letty prázdninuje..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...mňa ešte vytáčajú čierne kočáre a detičky vo vajíčkach upevnených a kočíkovej konštrukcii :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. aug 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko bodaj by sa mu to R napravilo.......... :slight_smile: :slight_smile: ......................ale neposmievaju sa mu teraz v škole?....
8. aug 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a teba som sa chcela opýtať, že som si všimla chalošov v bazéne bez rukávnikov...Maťko to mi je jasné, ten by mohol tak max s jedným :wink: ..ale Peťko ma zaujíma či skúša už plávať :wink: ......a inak daj sa deťom odfotiť ako syčíš v bazéne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 si neviem predstaviť ako sa fotím :grinning: :grinning: :grinning: ...................a ja sa nerada fotím :slight_smile: :wink: ................nie nie...Peťko sa naučiť len potápať sa mu to veeeelmi páči :slight_smile: vy máte velký napustený?
8. aug 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si nepočula ako syčím.....to bol maximum dnes :grinning: :grinning: :grinning: .....................
8. aug 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už som tu sama??? :confused: :confused: :confused:
8. aug 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ale že je to supiš-pupiš v takej horúčave sa tam ponoriť a chladiť sa??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....aj muž chodí?? :wink: .......nie nedali sme veľký :frowning2: ...keď sme ho nedali na začiatku leta, tak sme ho už potom nerozťahovali...močíme sa v malom a chodíme ku našim do bazéna...dnes mala voda u nich 32 st. :dizzy_face: :dizzy_face:..parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...deti sa tak umorili, že Lolka už o 19:00 grogy a Lilka chvíľku po nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:......
8. aug 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru nocku :slight_smile:
@jacka ..čoby si bola sama :wink: ..to len ja pomaly ťukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 muž....ten len ked príde z roboty..........zasyčí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ja som rada že sme ho dali..inak kaput by som bola........no a musím dopúšťať studený vodu.......inak žiadne ochladnie by sa nekonalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................. :grinning: :grinning: to určite :wink: :wink: :wink: :grinning:
8. aug 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no...ja to m ám prirastené dodnes a neráčkujem, len stráááášne rýchlo rozprávam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...posmievanie...od malička ho učím, že ryšavé vlásky majú len výnimočný ľudia, preto ich je tak málo..... :grinning: :grinning: :grinning: a to písmenko nešťastné....vyriešili sme to tak, že on ovláda slovenčinu, nemčinu a češtinu a trochu taliančinu, takže sa nemá za čo hanbiť...ale v kútiku ho to vždy trápilo...ved to poznáš... :confounded:
8. aug 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka hej...tú prirastenú jazykovú uzdičku to vidno ...to je na spodku jazyka....taká blanka, prirastená o podnebie.... :grinning:
8. aug 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..vieš čo?....aj môj.....príde, ani sa nenaje, čo je u neho divné a rovno babám do bazénu :grinning: :grinning: :grinning:......to sú potom oblaky pary nad nami :grinning: :grinning: :grinning:

...idem sa už vyvaliť pred telku..dobrú nôcku :slight_smile:
8. aug 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v škole sú na tom deti aj horšie, ako je on....ale to vieš...predpuberta ešte len príde..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ty už ideš od nás???
8. aug 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......................dobre mu hovoríš..........je výnimočný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................a tolko jazykov v jeho veku veru nevie každé dieťa :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...a sakra...si mi teraz zdvihla tlak....že čierne kočíky a nakliknuté vajíčka....aj my máme tú možnosť, ale využila som to raz...ked spinkal v sedačke a šli sme do obchodu....ked som ho videla dokrúteného, tak mi ho bolo ľúto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...krásne mu to všetko vysvetľuješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to teda môžem potvrdiť, že rýchlo rozprávaš :grinning: :grinning: :grinning:....na živo je to OK, ale v telefóne mám teda čo robiť aby som ťa stíhala :grinning: :grinning: :grinning:

...a už fakt padám....
8. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok