Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@katka1819 moja, máš tam ešte niekde ten link na tú chatu???...lenivá som, hľadať sa mi nechce a zabudla som si ho uložiť....dakujéééém.... 😉

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 v alpách bolo bežné, že tam dotrepali aj 2-3týždnové bábatko.....akože...ťahať ho na dovolenku, kde túruješ vo výške okolo 1500-2000m.....čistý hazard...... 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. aug 2013

kam zmizla @letty86 ???? 😕 😕 😕

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 ja priebežne dočítavam a tak reagujem tak....skackavo....do školy...kúpim papuče a tenisky a teplákovku, ale to až tesne v septembri, lebo stále rastie, tak to nemá význam....inak mi ostali školské potreby čo podostával minulý rok, peračník, pastelky, fixky, farbičky a podobne, takže to len vytiahnem..... 😀 😀 😀 a zošity sme objednávali v škole, tie dostanú v septembri...vidíš...ešteže si pripomenula...obaly...ale neviem, aké, tak to tiež počká..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte...mne vyrástol totálne zo všetkého, takže vymeníme celú garderobu, ešte len to bude moja peňaženka plakať.... 😝 😝 😝 😝 .

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 a ešte jedna vec mi ušla....na logo som sa vypýtala.....v školke sa mu deti posmievali, v škole sa to nepopravilo, tak nechcem, aby sa mu posmievali v puberte... 😔 😔 😔 😔 dosť čo má ryšavé vlásky a pehy....

denisenko
8. aug 2013

tak som si zas pokecala...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aspon mi nikto neskákal do reči........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ..neteš sa ja ti idem skákať do reči 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ...škoda, že to s tým jazýčkom nezistili Deniskovi v nemocke...pamútám si keď som bola v pôrodnici s Lilkou, tak to robili jednému bábätku....ešte som si pomyslela, že lepšie vtedy aspoň si to nebude pamätať.....

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ..inak to je sila aké vedia byť niektoré deti zákerné s tým posmievaním 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ .......Denisko to ako berie, rozprávate sa o tom?.....

jacka
8. aug 2013

@utka tak dufam že sa Lucke bude dlhá cesta páčiť 🙂 🙂

@denisenko tot s tým R mi aj dr. vravela.......presne aj čo píšeš.....je lepšie nevedieť a potom sa naučiť ako hrdlové R.......nuž nezávidím vám....... ☹ ..................to ako pri Simonkovi zbadá?....či to vidno či čo?.... 😕

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ....tá igelitka z Tesca ako školská taška má u mňa 100 bodov 😀 😀 😀 😀 😀 ......Denisko má také nárazovky s tým rastením...nič nič a zrazu mu je všetko malé...pamätám už si to tu viackrát písala, že musíte obnoviť šatník 🙂 🙂 🙂 🙂 ...

jacka
8. aug 2013

@denisenko letty prázdninuje..... 😵 😵 😵

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ...mňa ešte vytáčajú čierne kočáre a detičky vo vajíčkach upevnených a kočíkovej konštrukcii 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
8. aug 2013

@denisenko bodaj by sa mu to R napravilo.......... 🙂 🙂 ......................ale neposmievaju sa mu teraz v škole?....

leninka75
8. aug 2013

@jacka ..a teba som sa chcela opýtať, že som si všimla chalošov v bazéne bez rukávnikov...Maťko to mi je jasné, ten by mohol tak max s jedným 😉 ..ale Peťko ma zaujíma či skúša už plávať 😉 ......a inak daj sa deťom odfotiť ako syčíš v bazéne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
8. aug 2013

@leninka75 si neviem predstaviť ako sa fotím 😀 😀 😀 ...................a ja sa nerada fotím 🙂 😉 ................nie nie...Peťko sa naučiť len potápať sa mu to veeeelmi páči 🙂 vy máte velký napustený?

jacka
8. aug 2013

@leninka75 si nepočula ako syčím.....to bol maximum dnes 😀 😀 😀 .....................

jacka
8. aug 2013

už som tu sama??? 😕 😕 😕

leninka75
8. aug 2013

@jacka ......ale že je to supiš-pupiš v takej horúčave sa tam ponoriť a chladiť sa??? 😵 😵 😵 ....aj muž chodí?? 😉 .......nie nedali sme veľký ☹ ...keď sme ho nedali na začiatku leta, tak sme ho už potom nerozťahovali...močíme sa v malom a chodíme ku našim do bazéna...dnes mala voda u nich 32 st. 😵 😵..parádička 😵 😵 😵...deti sa tak umorili, že Lolka už o 19:00 grogy a Lilka chvíľku po nej 🙂 🙂 🙂......

jacka
8. aug 2013

dobru nocku 🙂

leninka75
8. aug 2013

@jacka ..čoby si bola sama 😉 ..to len ja pomaly ťukám 😝

jacka
8. aug 2013

@leninka75 muž....ten len ked príde z roboty..........zasyčí.... 😀 😀 😀 😀 ....................ja som rada že sme ho dali..inak kaput by som bola........no a musím dopúšťať studený vodu.......inak žiadne ochladnie by sa nekonalo 😝 😝

jacka
8. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ................. 😀 😀 to určite 😉 😉 😉 😀

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 no...ja to m ám prirastené dodnes a neráčkujem, len stráááášne rýchlo rozprávam.... 😀 😀 😀 😀 ...posmievanie...od malička ho učím, že ryšavé vlásky majú len výnimočný ľudia, preto ich je tak málo..... 😀 😀 😀 a to písmenko nešťastné....vyriešili sme to tak, že on ovláda slovenčinu, nemčinu a češtinu a trochu taliančinu, takže sa nemá za čo hanbiť...ale v kútiku ho to vždy trápilo...ved to poznáš... 😖

denisenko
8. aug 2013

@jacka hej...tú prirastenú jazykovú uzdičku to vidno ...to je na spodku jazyka....taká blanka, prirastená o podnebie.... 😀

leninka75
8. aug 2013

@jacka ..vieš čo?....aj môj.....príde, ani sa nenaje, čo je u neho divné a rovno babám do bazénu 😀 😀 😀......to sú potom oblaky pary nad nami 😀 😀 😀

...idem sa už vyvaliť pred telku..dobrú nôcku 🙂

denisenko
8. aug 2013

@jacka v škole sú na tom deti aj horšie, ako je on....ale to vieš...predpuberta ešte len príde..... 😝 😝 ..ty už ideš od nás???

jacka
8. aug 2013

@denisenko ☹ ☹ ☹ ......................dobre mu hovoríš..........je výnimočný 😵 😵 😵 😵 .................a tolko jazykov v jeho veku veru nevie každé dieťa 🙂 🙂

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 ...a sakra...si mi teraz zdvihla tlak....že čierne kočíky a nakliknuté vajíčka....aj my máme tú možnosť, ale využila som to raz...ked spinkal v sedačke a šli sme do obchodu....ked som ho videla dokrúteného, tak mi ho bolo ľúto.... 😝

leninka75
8. aug 2013

@denisenko ...krásne mu to všetko vysvetľuješ 😵 😵 😵 ...to teda môžem potvrdiť, že rýchlo rozprávaš 😀 😀 😀....na živo je to OK, ale v telefóne mám teda čo robiť aby som ťa stíhala 😀 😀 😀

...a už fakt padám....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre