Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@jacka 😵 😵 😵 tak tak...treba podporovať čo je dobré.... 😵

jacka
8. aug 2013

@denisenko rýchlo rozprávaš ešte rýchlejšie píšeš 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 na to telefonovanie sa už sťažovalo viac ľudí...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rýchlo žijem, rýchlo rozprávam...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............................ved ked je šikovný....... 😵 😵 😵

denisenko
8. aug 2013

@jacka to vieš, bývalý strojopis....xi,xi,xi......a ako rýchlo číííííítam....... 😀 😀 😀 😀 fuj, čosi tu začína páchnuť........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

@denisenko predpuberta.......vrrrrr 😠 😠 😠

jacka
8. aug 2013

@denisenko stíhaju tvoje oči?..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................až sem niečo cítiť 😀 😀 😀 a ja že čo to je...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 hádaj,m hádaj...tri krát háááádaj........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nehnoja vám pole????? 😀 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie nehnoja.........ale máme za potokom kravín...... 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@jacka tak je to jasné...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. aug 2013

@leninka75 už odpadla??? 😕 😕 😕 😕

denisenko
8. aug 2013

@jacka vidíš...to som ešte chcela....vy ked ste s Maťkom nacvičovali, tak pomohlo???...ja som fotila nejaké obrázky čo má cvičiť...no...skúša, ale že ho bolí jazyk......a pani doktorka ma po dvoch vetách ľutovala...že aké akčné decko mám.... 😖 😖 😖

jacka
8. aug 2013

@denisenko vieš čo......nacvičovala sním...nejaký prístroj mu dávala do pusiy.........aby sa mu rozhýbal jazyk.......ale prišlo to samé...........a možno aj keby sme tam nechodili.....akurát čo ho tam poplietli.,.... 😝 ale vy to máte iné.......

denisenko
8. aug 2013

@jacka no...on sa musí naučiť a rozcvičiť jazyk tak, aby automaticky dával špičku za horné zubky...chápeš 😵 😵 😵 lenže to ide dosť ťažko, ked ťa tam čosi zdržiava, síce sa vraj dá natiahn uť, ale len cvičením a to ho bolí.... 😝

jacka
8. aug 2013

@denisenko jasné....rozcvičiť ....to bude musieť aj po zákroku..... ☹ ....ešte vás čakaju rušné chvile....zakaždým ho opravovať..... ☹ ☹

jacka
8. aug 2013

@denisenko aj ti vraví že to bolí?

denisenko
8. aug 2013

@jacka no ved to....sťažuje sa.... 😔 a to mu aj verím, lebo niekedy to aj mna bolieva, tá blanka....

denisenko
8. aug 2013

dobrú nocku....tatík došol...ideme dať pivko na balkon 😉 😉 😉

jacka
8. aug 2013

@denisenko uff tak to nič moc........a ked mu to prerežu tak nebude bolieť?........
tak nazdravie....... 🙂 🙂 dobru nocku..... 🙂

jacka
8. aug 2013

takže zase sama..... 🙂 😀

dobrú nocku 😵

jacka
8. aug 2013

som zabudla......ešte sa vrátim......... 😀 😀 😀

ked sme boli vo vode tak letel bocian nad nami...........Maťko mi vraví ......zajtra nám donesie bábätko......a ja kukám .......ako puk.....a ako sa mi dostane do bruška....no cez pusu 😀 😀 😀 moj zlatý........a Peťko aj ja chcem ab yti doniesol....a ja čo s ním budeš robiť?.....no hrať sa 😀 😀 😀

jacka
8. aug 2013

už fakt idem...... 😀 😀 ....toto teplo nerobí asi nikomu dobre... 😀 😀 😀

katka1819
8. aug 2013

no ahooooooooooj ja večerné kuk trošičku že čo a ako ...a vy ate sa tu nejako rozšafli s tým písaním 😀 aaaaaaaale dočítanééééé 😵 😉
@denisenko tak keď budeš počuť môjho Peťka ako rozpráva som s neho už chorá 😔 tiež sa bojím že sa mu budú v škole spolužiaci posmievať 🙄 R nepovie vôbec aj sa snaží ale stále to akosi nejde,Č a Š zabúda v slovách použiť...stále ho len opravujem už som jak magnetofón obohraný 😅 stále dookola... ani logo nepomáha ...vraj sa v škole popraví ...tak uvidíme 😉

ten link kuknem 🙂 😉

katka1819
8. aug 2013

@leninka75 nooo my sme mali... teda ešte máme teraz ako šporťák , čierny kočiarik 😅 😅 😅 niekde je aj foto 😝 ale v pohode malý bol...sa my nezdalo žeby sa tam nejako extra prehrieval 😉 ja som mala Vajíčko autosedačku polohovateľnú takže tam v podstate ležkal pekne vystretý ku kočíku Casualplay ja som bola veľmi spokojná a to teda už musí byť 😀 deťom len to najlepšejšie 😵

katka1819
8. aug 2013

@leninka75
@denisenko
@utka
@jacka čafce zajtra a dobrúúúúúúúúúúúúú 😀

utka
8. aug 2013

Dobrú nôcku...

jacka
9. aug 2013

ahojte........... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
9. aug 2013

Rááááááááánečko 😉 😎 😀 😵 🙂

leninka75
9. aug 2013

ránečko!!!.........

@jacka
@denisenko ......vám sa nechcelo včera hajušať?? 😉 😉 😉 😉 ........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre