• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak tak...treba podporovať čo je dobré.... :dizzy_face:
8. aug 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko rýchlo rozprávaš ešte rýchlejšie píšeš :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na to telefonovanie sa už sťažovalo viac ľudí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rýchlo žijem, rýchlo rozprávam...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............................ved ked je šikovný....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to vieš, bývalý strojopis....xi,xi,xi......a ako rýchlo číííííítam....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj, čosi tu začína páchnuť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko predpuberta.......vrrrrr :angry: :angry: :angry:
8. aug 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko stíhaju tvoje oči?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................až sem niečo cítiť :grinning: :grinning: :grinning: a ja že čo to je...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hádaj,m hádaj...tri krát háááádaj........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nehnoja vám pole????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie nehnoja.........ale máme za potokom kravín...... :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak je to jasné...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už odpadla??? :confused: :confused: :confused: :confused:
8. aug 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vidíš...to som ešte chcela....vy ked ste s Maťkom nacvičovali, tak pomohlo???...ja som fotila nejaké obrázky čo má cvičiť...no...skúša, ale že ho bolí jazyk......a pani doktorka ma po dvoch vetách ľutovala...že aké akčné decko mám.... :confounded: :confounded: :confounded:
8. aug 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vieš čo......nacvičovala sním...nejaký prístroj mu dávala do pusiy.........aby sa mu rozhýbal jazyk.......ale prišlo to samé...........a možno aj keby sme tam nechodili.....akurát čo ho tam poplietli.,.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vy to máte iné.......
8. aug 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no...on sa musí naučiť a rozcvičiť jazyk tak, aby automaticky dával špičku za horné zubky...chápeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lenže to ide dosť ťažko, ked ťa tam čosi zdržiava, síce sa vraj dá natiahn uť, ale len cvičením a to ho bolí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné....rozcvičiť ....to bude musieť aj po zákroku..... :frowning2: ....ešte vás čakaju rušné chvile....zakaždým ho opravovať..... :frowning2: :frowning2:
8. aug 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ti vraví že to bolí?
8. aug 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no ved to....sťažuje sa.... :pensive: a to mu aj verím, lebo niekedy to aj mna bolieva, tá blanka....
8. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku....tatík došol...ideme dať pivko na balkon :wink: :wink: :wink:
8. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko uff tak to nič moc........a ked mu to prerežu tak nebude bolieť?........
tak nazdravie....... :slight_smile: :slight_smile: dobru nocku..... :slight_smile:
8. aug 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže zase sama..... :slight_smile: :grinning:

dobrú nocku :dizzy_face:
8. aug 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som zabudla......ešte sa vrátim......... :grinning: :grinning: :grinning:

ked sme boli vo vode tak letel bocian nad nami...........Maťko mi vraví ......zajtra nám donesie bábätko......a ja kukám .......ako puk.....a ako sa mi dostane do bruška....no cez pusu :grinning: :grinning: :grinning: moj zlatý........a Peťko aj ja chcem ab yti doniesol....a ja čo s ním budeš robiť?.....no hrať sa :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
už fakt idem...... :grinning: :grinning: ....toto teplo nerobí asi nikomu dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ahooooooooooj ja večerné kuk trošičku že čo a ako ...a vy ate sa tu nejako rozšafli s tým písaním :grinning: aaaaaaaale dočítanééééé :dizzy_face: :wink:
@denisenko tak keď budeš počuť môjho Peťka ako rozpráva som s neho už chorá :pensive: tiež sa bojím že sa mu budú v škole spolužiaci posmievať :rolling_eyes: R nepovie vôbec aj sa snaží ale stále to akosi nejde,Č a Š zabúda v slovách použiť...stále ho len opravujem už som jak magnetofón obohraný :sweat_smile: stále dookola... ani logo nepomáha ...vraj sa v škole popraví ...tak uvidíme :wink:

ten link kuknem :slight_smile: :wink:
8. aug 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nooo my sme mali... teda ešte máme teraz ako šporťák , čierny kočiarik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: niekde je aj foto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v pohode malý bol...sa my nezdalo žeby sa tam nejako extra prehrieval :wink: ja som mala Vajíčko autosedačku polohovateľnú takže tam v podstate ležkal pekne vystretý ku kočíku Casualplay ja som bola veľmi spokojná a to teda už musí byť :grinning: deťom len to najlepšejšie :dizzy_face:
8. aug 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@denisenko
@utka
@jacka čafce zajtra a dobrúúúúúúúúúúúúú :grinning:
8. aug 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrú nôcku...
8. aug 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rááááááááánečko :wink: :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
9. aug 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!.........

@jacka
@denisenko ......vám sa nechcelo včera hajušať?? :wink: :wink: :wink: :wink: ........
9. aug 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok