• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. septembra 2017 
@jacka ...rozmýšľam, že ako sa to tie bábätká cez tú pusu dostávajú dnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:............dobre si plašila bociana??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ....rozmýšľam, aké povolanie by bolo tak akurát pre teba, že by si využila tú rýchlosť kecania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............podomová predajkyňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819 :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...to je za kočík a vajco :wink: :wink: :wink: :wink:.....

@utka ..beriete Vikinka domov???........
9. aug 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čavte.. :wink:
@leninka75 že podomová predajkyna....som ukecaná..ale nie som vtierka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 dakujééém....idem ešte pokukať...kým Simonko spí.....obed dovarený,prádlo visí...ešte donútiť mačky k sexu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ha ha...ja z Peťka odpadnem...no povedz, kam na to chodia?????
9. aug 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko si mala mna vidieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............a ,muža ked Maťko povedal že nám bocian donesie bábätko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................som mrela :grinning: :grinning: ...............................................netuším ....čo sa tých hlávkach odohráva.... :slight_smile: .................................robila som langoše ...pomiešala z dovch muk...matlerka a mixB........sa idu deti zabiť.......zajtra možem robiť znovu.... :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
noooo a dnes nemalo prísť ochladenie??...... :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako sa dostane dnu??.....no velkým zobákom......to nevieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face:
9. aug 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 http://www.bazar.sk/fotogaleria/3252896071/5971188-cierno-sivy-kociar-casualplay-s4 a toto je kompletka kočiar casualplay :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: :wink: a je perfktnýýýýýýýý :angry: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka ty si bystrozraká, to už viem :wink: :wink: :dizzy_face: ...jaj, bociany :sweat_smile: mne sa dnes snívalo, že nám jedna veštila :grinning: a vraj 3.babo v máji 2014...jemine :angry: , ved to aj vychádza, keby sme teraz...ja mam normálne strach...do kelu :pensive: :sweat_smile: ...jaj, nič už nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko letty bola včera u babky...mojej babky.. ako som písala :wink: a tých 33 stupnov mala jacka a nie my :wink: ...musim to všetko upresniť :grinning: :grinning: ...cmuk :wink:
9. aug 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ééj žeby.......žeby.........tešíme sa.... :dizzy_face: :grinning: ........vraj do kelu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to je pekné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som zatial vikinke nič nekupovala.....zoznam zositov nemám.....tasku som oprala a je ako nová.....tiez si myslím, že ju budem mat do 3ročníka, mozno aj 4 :wink: a prezúvky jej isto kupim, rozmýslam, že nejaké ortpedické sandálky..a ceruzky, fixky
9. aug 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
paráda,....už je 35...pojdeme pomaličky zasyčať :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nie, nie...nech rodia mladšie a krajšie :grinning: ja už nechcem
@leninka75 som zabudla...čierne kočíky :angry: tomuto nerozumiem,lebo sa ináč snazim chápať :grinning: :wink: ani kočiarom celebrít, ktoré vyzerajú ako barové stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. aug 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes máme to stretko, tak sa mi tam nechce :pensive: ...idem sa pomalicky pripravovat...pekný dník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale ved ty si pekná.....a mladá...............ty že nechceš?.....čo tvoj muž :grinning: :grinning: :slight_smile: ..........................len sa nachystaj......daj fotočku aká si bola peknučká :dizzy_face:
9. aug 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty si hlavne milá :wink: :dizzy_face: relatívne mladá :wink: a relatívne pekná :wink: ked trošku schudnem....teda viac :grinning:..tak to bude lepšie
muz tiež nechce...aspon máme zhodu
9. aug 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ešte kuk :wink: jááááááááááááááá neviem čo proti čiernym kočíkom máte :rolling_eyes: :sweat_smile: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aj švagrinka ide kupovať čierny ale inú značku Concord :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Takže Lucinka to mala vraj zlatého stafylokoka :frowning2:. Ale už je OK.
@leninka75 ešte nevieme, ale vraj ostáva na prázdninách. Tak uvidíme, ako sa ešte rozhodne...
9. aug 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tá búročka ide od vás???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sakra...krúúúúpy.....
9. aug 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tá búročka došla od Žiliny takže od Vás tým smerom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: od PB len hrmelo a hrmelo a ništ :grinning: u nás nie sú zatiaľ krúpy :dizzy_face:
9. aug 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no a čo by si chcela, ked spadli na 3x u nás???:.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ááá...božských 22 stupníkov na teplomery...to sa dýcha.... :wink:
9. aug 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko závidím.....my tu máme stále 36......a čvachtali sme sa doteraz ba zéne.......ale už aj deti maju toho dosť.........však pošli burečku.....ale bez krúpov :wink:
9. aug 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pošlem, pošlem...ak niekto po ceste neukradne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Denisko chodí už tretí den s tatinkom...na traktor a kombajny....ten si tie prázdniny užíva......celé dni je na poli.... :grinning: :grinning: :grinning: a aj dobre zmokol.... :angry: :angry: :angry:
9. aug 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Simonko sa vyžíval....
9. aug 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok