Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. aug 2013

Ahojte.Už sme vo ZV.Lucka celu cestu prespala.A zaspala az teraz konecne.Je tu dost rušno,ale musíme vydrzat.

katka1819
10. aug 2013

čafte 😉 😀 my sme boli dnes v Bojniciach 😀

@denisenko Ivetka a ešte si sa nepochválila,že tam máte aj kolotoče 😉 sme tadiaľ prechádzali dnes do Bojníc aj z Bojníc cez Rajec 😀 aj ten maratón sme kukli z auta a černosi veru boli prvý 😅 a aj som na teba myslela keď sme potom cestou naspäť na chvíľku mali u Vás zastávku 😉 len už boli chasni veeeeľmo unavený tak som ani nepokúšala, že náááááávšteva 😵
@letty86 moja1000 ľudí 1000 názorov 😀 😀 😀 keď som ho prvýkrát uvidela ten náš kočík iný som ani nechcela 😵 a farbu som vôbec neriešila že " prehriatie" pri Peťkovi sme mali tmavo modrý kočík a aj tam sa teda musel prehrievať 😅 😝 inak oblečenie detí - moji nemajú ani jeden kus v čiernej farbe 🙂 ja milujem pestré farbičky ale na kočíku sa mi to nepáči 😅 čo už každá sme iná 😀 a už to neriešme kočky 😉 😉 😉 😀
@leninka75 čaf 😉 ty počuj aj všetky čierne autá sa ti vidia ako pohrebné ? 😅 😀 😀 😀
čo Ste dnes porábali ???
@utka
@jacka ahooooooj 😵

katka1819
10. aug 2013

kuk foto 😀

jacka
11. aug 2013

ahojte............. 🙂 🙂

jacka
11. aug 2013

@denisenko ...tak dlašia buročka....a u nás ništ 😠 😠 😠 .........také sucho..........tak nevestička už odišla?.... 😀 😀 😀 ...................tatino došiel celý,........aj si mu to vytmavila 😀 😀 🙂 .................................som minulý týžden vravela mužovi....dúfam že naši chalani si NIKDY nekupia motorku.......v susednej dedine bola havárka 29 ročný na motorke nemal šancu ked mu nedal na aute prednosť.........hrozné......šiel do roboty a nedošiel ☹

katka1819
11. aug 2013

@jacka že striguňa v Bojnicooooch 😀 😀 😀

katka1819
11. aug 2013

inak dobré ráááááááááááááánko prajem 😉 a krásny nedeľný dníček 😵

jacka
11. aug 2013

@katka1819 tak táto vyzerá celkom ešte k svetu..... 😀 😀 😀 aj tebe 🙂 🙂

leninka75
11. aug 2013

Ranecko....
@utka.....vsetko naj naj k meninkam prajem!!!!!.... 🙂

utka
11. aug 2013

Ahojte...
@leninka75 dakujem pekne...

letty86
11. aug 2013

ahojte 😉
@utka krásny meninový den 😉
@katka1819 ja by som to speciálne nerozoberala 😉 ale ty si sa pýtala, alebo skonštatovala, že čo máte proti čiernemu kočiku 😀 😉 ...tak som si teda dovolila napísať svoj názor 😉 netvrdím, že správny 😀 bozechrán 😉 ale iba moj pohlad na vec 😉 😉 😉

jacka
11. aug 2013

@utka všetko najlepšie 😵 😵 😵

katka1819
11. aug 2013

@utka pripájam sa 🙂 a všetko najsamlepšie k meninkám prajem 😵

denisenko
11. aug 2013

@utka myslím na Teba od rána....všetúúúúúčko najlepšie k meninám..... 😉 😉 😵 😵

@katka1819 no, černoch vyhral.... 😀 😀 😀 😀 my sme boli na štarte, pototm doma a potom podvečer pokukať stánky, na medovinku a kolotoče....som sa zas dala nahovoriť..... 😀 😀 😀 😀 škoda, že si necinkla, mohli sme dať medovinku spolu...... 😉 😉 😉 😉
@jacka a u nás je blatko ešte aj dnes....nechceš????

denisenko
11. aug 2013

jááj...a my sme boli vo Vychylovke na výlete... @jacka to by bolo pre tých Tvojich... 😵 😵 😵

utka
11. aug 2013

Dakujem krasne...

utka
11. aug 2013

@denisenko my sme tam boli minulý rok...

jacka
11. aug 2013

🙂 😉 😀 😵

jacka
11. aug 2013

@denisenko to kde je?...čo to je?... 🙂

jacka
11. aug 2013

my sme boli v sobotu tu...
http://www.ssj.sk/jaskyne/spristupnene/domica/f...
odporúčam...velmi krásna jaskyna 🙂 🙂

dobru nocku... 😵 😵

letty86
11. aug 2013

dobrú noc 😵 😵
odchádzame na 2 týzdne preč...tak si užite ešte prázdniny dosýtosti 😵 😵 😵

utka
11. aug 2013

@letty86 aj vy si uzite...

jacka
12. aug 2013

ahojte....

@letty86 tak sa držte 😵 😵
@utka vy sa ako máte?.....čo Lucinka?...dokedy ste vo ZV?

leninka75
12. aug 2013

ránečko:::: 😎

@jacka..klasika mne ništ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@denisenko ..tiež sme bioli minulý rok na vychylovke, ale nás to neočarilo ☹ ...asi tým, že sme tri baby a jeden chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀.......chudáčik armani 😀 😀 😀 😀...........to bola cicka ako on??.....

@letty86 ..tak v konečnom dôsledku to stretko nedopadlo až tak zle 🙂 🙂 ......a kilečkami sa netráp 😉 ...si krásna maminka a štíhla 🙂 🙂 🙂 🙂 .......užite si ešte prázdniny 😵 😵 😵 😵

@katka1819....malý dubák vydržal behať po ZOO??? 🙂 .......

leninka75
12. aug 2013

@jacka ..kukala som tú jaskyňu..a 😵 😵 😵 😵 😵 ............ako ďaleko to je od vás?

katka1819
12. aug 2013

Achoooooooooooojte 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

@letty86 aj Vy si užite prázdninky poráááááádne ešte 😉 😀 😵

@denisenko medovinka čoooo 😀 no příšte niečo vymyslíme 😉 😉 😉 a zober na chatu medovinky dáme tam po kalíšku ale len kvôli tebe lebo inak akože alkohol a ja 0 bodov 😅 😀 😝 😝 😝

@jacka super výletík ja som ešte v jaskyni nebola 😅 😔 😔 sa hanbíííím ☹ musím to napraviť čím skôr 😉 😵 😀

katka1819
12. aug 2013

@leninka75 a bez kočíka ...som kukala... superný bol 😵 aj cestu zvládol na 1*

leninka75
12. aug 2013

@katka1819 ....silný chlapina z neho rastie 😀 😀 😀 ...počuj keď si spomenula chatu.....môj muž sa včera pýtal, že ako to máme vymyslené s jedlom??? 😉 😉 😉 😉 😉 ........

denisenko
12. aug 2013

@leninka75
@katka1819 veru...to jedlo a ešte zvyšok musíme dohodnúť..... 😉
@jacka to je vo ychylovke.....niekde medzi kysucami a Oravou....tak nejak.... 😀
@utka tak už sa Lucka aklimatizovala???...tuším sa tiež na nej ukázal presun, či?
@letty86 vy skvele prázdninujete...stále ste niekde...užite si to 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
12. aug 2013

@leninka75 ....tak zas samé baby.....to sú iné záujmy....ale vieš, u nás idú len kolesá a silné stroje..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre