• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko ..krásne sú tie cicušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......som zvedavá na mačiatka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..to ako vlastne k tomu došlo, že armanimu sa našla kočena??? :confused: ..to sú nejakí známi alebo na inzerát???...... :fearful:
.....vieš čo?... mám normálka obavy ,lebo z mojich báb sa stávajú reštauračné typy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......včera sem boli v PU na zmrzku a len tak sa neskôr pýtam či ideme niekam na džusík......si mala vidieť ako ožili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......
12. aug 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juj od nás daleko dobré 2 hodky cesty........a s nimi.....hroza..už tam budeme..už sme tam....ešte daleko?.................a nazad tak isto...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ale stálo to za to......velmi krásna...ešte sme sa na lodke boli.....odporučam.... :dizzy_face: :dizzy_face: .......................keby sme šli skor tak kuk ešte jednu.........ale nestíhačka.... :slight_smile:
12. aug 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je dosť daleko............teda ale šla by som sa tam kuk........... :slight_smile: ..........na další víkend pálime do NR na kombajny.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 týchto horučavach je jaskyna ideálna :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dúfam že som na nikoho nezbudala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

som si poumývala okna.............deti sa hrali s vodou..........nechcite ich vidieť........a to si Maťko ešte aj tričko roztrhal........veselo......ale v klude umyté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka teraz je Agrokomplex???....či kedy??? :confused: :confused: ...aj u nás veselo....Denisko tu má kamaráta, sú v piesku, tak nechcem vidieť aký príde...Simonko upratoval...povyhadzoval z balkona topánočky, hračťky, metlu, rohožku a tlčik na mäso..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a ja mám navarené, popraté a umyté dlážky...a padla.... :grinning: :grinning: :grinning: som chcela ísť ešte poobede na záhradu ale...uvidím....boli sme včera a celý kočík od blata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 hi, hi...reštauračné typy...to poznám...ja už zo sebou stále nosím vodu a cukríky...inak by sme sa ďaleko nedostali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Armani má inzerát...aspon si zarobí na granule..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj o 2 týždne by mala nejaká prísť,tak som zvedavá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...má to byť od 22.do 25 augusta..... :slight_smile: .............................ja piesok neznášam....hnusák je všade :grinning: :grinning: :grinning: to von pred dverami do hola....až potom dnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................že blato.....u nás popraskaná zem od sucha............nič neprší.............................................tak Armani bude mať dalšiu kamošku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ozaj kto mu dal meno?
12. aug 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....to je teda dost daleko od vas......to si nepisala o mojich detoch, tie nekonecne otazky v aute? :grinning: .....nerada s nimi niekam dalej cestujem :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nestavis sa na tie okna aj u nad?....ked si tak pekne :wink: rozbehnuta.....hry s vodou aj u nad ficia
12. aug 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....na 100% su vam tie veci co vyhadzal simko zbytocne :grinning: .....a armani uz moze mat frajerky?....nie je on este v puberte? :grinning: .....
12. aug 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@denisenko baby moje veru s tým jedlom a pitivom musíme premyslieť :slight_smile: šup sem s návrhmi :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko grilovačka môôôže byť napr. a ten gulááááááášek len neviem či sa tam dá uvariť či je tam otvorené ohnisko aj kotlík či majú k dispozícii musím im napísať no a ostatné že ráňošle(raňajky) :grinning: ,desiate,olovranty a večere už každému čo mu libo ...každá svoje deťúrence poznáme najlepšie všakže :grinning: :wink: píííííííšce ako a čo by sa Vám pozdávalo :dizzy_face:
12. aug 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 @denisenko ........raňajky si hádam každý donesie, čo komu chutí....ak by sme chceli robiť guláš tak hádam už aj v sobotu ráno začať, lebo z "mládí" z chát mám skúsenosť, že keď sa uvaril na večeru v sobotu, tak v nedeľu sa dobrá polovica vylievala, alebo si každý musel povinne brať do pohárov :sweat_smile: ..a tiež by sme ho mali uvariť skôr menej než viac, nech zbytočne nezostáva....určite na sobotu večer by pasovala grilovačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a to neviem, každý prinesie a urobí sa mix???????????????? :confused: .........v nedeľu sa dojedia zvyšky, prípadne niekam zájdeme na obed..ozaj dá sa tam niekam ísť papať, nevieš Kati?????.......ja plánujem zobrať nejaké sáčkové polievky a určite cestoviny a syr, na tom moje baby, keby niečo prežijú aj celý víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......
12. aug 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Lucinka v pohode,už sa aklimatizovala...dnes šla neterka do školky,tak je tu ticho a spinkame dobre.Vo ZV sme do stredy...
12. aug 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....aj niekam chodite?.......

dobru nocku :dizzy_face:
12. aug 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie...nemáme ako.Muž je každý den autom u švagra.Preraba byt.
12. aug 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka aha.....tak to má fajn dovolenku.... :frowning2:
13. aug 2013 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko.................
13. aug 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..do akej druhej jaskyne ste chceli ísť??
13. aug 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..lejeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@jacka veru,super dovolenka.A tým aj pre nás...
13. aug 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bud do Dobšinej alebo Gombaseckej........ale láka ma Demänovská ladová :slight_smile: ...............................tak pošli aj ku nám dážd :slight_smile:
@utka to máš pravdu...... :frowning2: :unamused: .........
13. aug 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooj :grinning:

aj u nás čiape a nečiape a čiape a ne..... :grinning: :sweat_smile: :grinning: aj slniečko vykúka a tááák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 som písala správičku správcom tej chatičky že či je k dispozícii kotlík a či sa niekde v blízkosti nachádza reštika,ale zatiaľ neodpísali :sweat_smile: no neviem ako to vymyslíme ... ak budeme variť ráno v sobotu gulášek ( každý kúpime po kilku mäska hovädzieho,zemiačkov a cibuľky ,špécie,lečo a masť si podelíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ja by som pogrilovala aj v piatok večer radšej a v sobotu po guláši môžeme opiecť špekáčiky napríklad :wink: ( každý si donesie niečo z domu na grilovačku predpokladám že v páci pripravené mäsíčko a nejaké klobásky,potom spojíme na stoloch a bude obžerstvoooo :grinning: )
raňajky ,desiate a olovranty,vody,džúsiky,mlieko, pochutiny,sladkostiny :grinning:... ako sme už písali každá rodinka vo vlastnej réžii :wink: chladničku si rozdelíme na 3 časti :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko čo myslíte ??? môže byť :slight_smile: popíšte čo by Ste ešte tak ....
13. aug 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ja plánujem keď Lolka trošku povyrastie víkendy po Slovensku...rada by som videl avšetky tie pekné veci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........pošlem, hocikedy :wink: :wink: :wink:
13. aug 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..robím ryžový nákyp.......premiérovo :zipper_mouth: ...som zvedavá kto ho bude jesť či baby alebo pes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. aug 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...jááááj piatok mi úplne vypadol z jedálneho lístka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......ja som za!!! :slight_smile: ...s tým mäsom na guláš urobme tak, že dve prinesú po kile bravčového a jedna kilo hovadzieho...čo ty na to??....deni???
13. aug 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nás ryžový nákyp nikto nechce jesť :rolling_eyes: a ja som ho ako malá papkala jedna radosť a najlepšie od maminky že :grinning: :grinning: :grinning: som to niekoľko krát skúšala a nemal úspech :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlapi vyberavý :grinning:
13. aug 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bravčovéééééé na guláááááááááááááš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ako chcete keď budem jedna proti dvom :grinning: sa prispôsobím :dizzy_face: jasnačka :wink:
13. aug 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ja som minule chlapom hovorila že všetky hrady a zámky a zaujímavé miesta na Slovensku našom krásnom by sme mohli pozrieť :dizzy_face: na budúci rok začíname tiež :grinning: :grinning: :grinning: aj tie jaskyneeeee kde som ešte nebola a ani moje deti :pensive: :sweat_smile:
13. aug 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na kde sce ??? ideeeeeeeeeeem ja :grinning: papa
13. aug 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko už my odpísali :slight_smile: tak kotlík je k dispozícii ,krb je na terase,a reštaurácia je v penzióne Remi v blízkosti chaty :wink:
13. aug 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok