• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 ..vy nerobíte guláš z bravčového mäsa???? :confused: .....aký robievate????
13. aug 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819.........tak potom sa dohodneme a dáme "mega túr" po Slovensku :wink: :wink: :wink: :wink: ......a tuším ani ja som nikdy nebola v jaskyni :frowning2: :fearful:
.....a mäso na grilovanie chceš aké??......bravčové, hovädzie, kuracie???...... mne je to v princípe jedno ja mäsisku moc neublížim :wink: ....a môj muž zje hocičo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my len z hovädzieho mäska ...ale už sme skúšali aj mix a bol fajný takže v pohodeeee

a k tomu grilovaniu no krkovičku mňááám a kuracie napríklad krídelká,alebo stehienka, zeleninka,šampiňóny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už teraz sa zalizujem :grinning: :grinning: :grinning:
my budeme grilovať aj teraz v sobotu na záhrade ,bráchov synátor oslavuje :dizzy_face: no u nás je to ako na bežiacom páse :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a už som tu neniiiiiiiii papa večer kočky :wink: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. aug 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čavte,čavte...jedným okom som tu.....takže.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@leninka75
@katka1819 tak guláš...aj my robievame miešaný, najlepšie aj s divinou, ale ked nie je, tak nič.....a grilujeme najradšej krkovičku...u nás kuracinka nemusí byť....takže zostavíme nejaký jedálny lístok??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 no, tak vidím že už si rozpísala....veru, ranajky , desiate a večere...čo komu chutí, detiská sú rôzne.... :grinning: :grinning: :grinning:

a inak..neviem, ako to bude s mojou polovičkou..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teraz brigáduje u kámoša na žatve, takže ak bude dobré počasie, bude kosiť na dolniakoch..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nuž, nenarobím nič....v práci dal výpoved, takže maká, kde sa dá..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. aug 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak tebe sa jaskýn zachcelo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to fakt u vás neprší??...ani nepršalo????.....u nás zas zlievaky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko je tam chladno :grinning: :grinning: ....vobec tu neprší...každy večer sa polieva :frowning2:
13. aug 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fíííha...u ns zas pršalo...teraz svieti slnko...my máme apríl..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa chystám na záhradu pre rajčiny, ale nemám gumáky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to som si zas dala...kúpila som chalanom na trhoch drevený kamion...super nerozbitná hračka...a teraz som ho musela temperkami vymaľovať....no už raz neviem čo s voľným časom....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som zvedavá, kto mi teraz ožehlí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja už ani neviem čo to dážd je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................tak aj v sandáloch pre rajčiny........aj tak gumáky nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty sa nezdáš.......aj ti kázali ako a či dobre to robíš? :grinning:
13. aug 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....včera sme boli všetci na záhrade,.....pre cibuľu...som do polnoci čistila sandálky, tenisky, šlapky...... :angry: :angry: :angry: :angry:
13. aug 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...jáááj...mudrovať a rozkazovať....na to ich je..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nuž ja nerada žehlím :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aspon máte cibulu....ja aku som zasadila taku som vybrala............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................ale fajn aspon sa vám to dobre vyberalo.....my sme si to museli najprv poliať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hned som si myslela že to malovanie len tak nepojde podla teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1, chlapi na kolotoči...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2,konečne som zohnala menovky :wink:
3, kamioooon na želanie..... kolesá som odmietla vyfarbiť, lebo asi to bude púšťať.....
13. aug 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak zas my máme mega cibuľu...vážne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...a zas idem...Simonko si vyspevuje z postielky...čertík...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....hor sa smer fazuľová polievka..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko krásne si vymalovala......si ty nám šikulka :slight_smile: :dizzy_face: ..................................................tak dones ....aspon na výmenu ....cibulu :grinning: :grinning: :grinning:
fazulová polievka by u nás neprešla....akurát žeby som ju vyšupala :angry:

ideme aj my ešte von.......trochu sa unudiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
13. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ja že chceš vymeniť počasie....alebo aspon deti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale cibuľu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....fazuľa u nás ide vo veľkom....lenže má to háčik...musí byť len z konzervy, tam je taká mäkulinká šupka, akoby ani nebola....normálne neprejde ani u nás.... :angry: :angry: :angry:
13. aug 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si ma riadne zotrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....dakujem ti pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................................................................z konzervy takú sme ešte nemali.... :confused:

vypli nám elektriku....ani pršať nemusí :angry:
13. aug 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ste popisali...Ja konecne chvilu oddychujem.Doobeda slečna nespala...totižto spala na rukách asi 3x5 minut...teraz si chrapka...Viki siel do kina.
13. aug 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...ked budete domka bude lepšie..... :slight_smile: :slight_smile:

a nepoprší a nepoprší :angry: :angry:
13. aug 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko krásne menovky :slight_smile:)) ja ti ukážem aké máme my na dverách :grinning:
13. aug 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. aug 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ozaj a ako si to myslela s tým mužíkom :confused: to ako nempojde s tebou a deťmi na tú chatu a ty akože sama s deťmi ? :sweat_smile:
13. aug 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no uvidíme...tu aspoň nemusím varit a upratovat...
13. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rááááááááánečko :grinning: :wink: :dizzy_face:
14. aug 2013 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok