• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
ahojte.............

@utka máš pravdu.... :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 ako nákyp? :slight_smile:
14. aug 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face:
14. aug 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko......

@denisenko...a čo sa stalo, prečo dal Peťo výpoveď???...... :confused:

@katka1819...tú menovku vám niekto robil???......

@jacka...najviac chutil mužovi :grinning: :grinning: ...ale aj baby zjedli..bol fajnový aj s pudingom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........keby balíš bazén???

@utka....jaaaj veď by si sa nudila, keby ti stále niekto varil a upratoval :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....ale raz za čas pauza nezaškodí :wink:

.....inak ma napadlo dievčatá, viete si predstaviť, že by sa vám cudzia ženská premávala po byte a upratovala vám??.... :confused: :confused: :confused: :confused: ...mám takú akože kamošku, čo takto zamestnáva cudzinky, tak ma zaujíma váš názor....
14. aug 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja viem orlí zrak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...takže okná sa nekonali??? ..keď si umývala....
14. aug 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819......pár otázočiek na teba :wink:
1. drevené uhlie??......je tam či donesieme??..
2. pivo, víno, .....??????.......ja osobne nepotrebujem, ale možno pivo by bodlo :wink: ..každý vo vlastnej réžii?...
3. ako to bude s príchodom na chatu?......máš to nejako vymyslené?...
.....tak a týmto som ťa oficiálne pasovala za vedúcu zájazdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..tak a už si aj ušla :frowning2:
14. aug 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nechystáte sa niektorá v piatok poobede do Žiliny????...ideme sa s babami previezť vláčikom a potúlať sa po námestí.......nestretnem tam niektorú????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zasa som si s vami pokecala :frowning2: :frowning2: ...............
14. aug 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my možno budeme.... :wink: :wink: :wink: školské veci treba..... :grinning: :grinning: :grinning: ...Petrík....nedostali 2 mesiace výplatu, tak sa nečuduj.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...ja myslím, že pivo, víno, lihoviny...asi kto ako...vo vlastnej réžii....či?????
14. aug 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 super menovka..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no...ešte uvidíme...dokonca asi v nedeľu prídu sestrine deti na prázdniny, tak ešte to budem musieť poriešiť....ale všetko bude..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja kupujem COOP fazuľku bielu v slanom náleve...niekedy skús...možno im zachutí..... :wink: :wink:
14. aug 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čaaaaaaaaaf takže
1. drevené uhlie musíme doniesť si myslím si ... :sweat_smile: už im nejdem kvôli tomuto vypisovať :grinning:
2.ja víno nemlúúúbim a pivo si dám nealko :grinning: :grinning: :grinning: nech si každý zoberie čo mu libo :wink:
3.s príchodom je to tak ... deň dopredu im mám dať vedieť kedy akože presne prídeme aby nás tam niekto čakal :slight_smile: tak som myslela keď už to máme zaplatené na pol dňa...tak teda od 12 tej poobede treba to využiť čo najviac že áno :grinning: tak som mangelovi nakázala že o 12 tej končíííí v práci a okolo 13 tej by sme vyrazili...Matulo mi čo to pospí po ceste takže obedný spánok budem mať vyriešený a neviem koľko bude trvať cesta ešte to musíme poriadne pokukať v mape a tááák
14. aug 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. aug 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ty sa opováž neísť bo príndzeme všetci k tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 jááák neííísť....si myslíš že by som si nechala újsť krkovičku a gulášik????...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
14. aug 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ako???...dokedy ostávate???

že si ja nedám s tým obžerstvom pokoj........ugrilovala som si celú polkilovú makrelu, k tomu celú cukinu na kolieska a rajčiny a papriku......a všetko len pre mna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie moje deti nevedia, o čo prichádzaju.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 musela som zdrhnuť.......deti sa lomili :angry: :angry: :angry: :angry: potom som ja ich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................tiež som rozmýšlala nákyp s pudingom.......len som sa bála.....ale vravíš že je to jedlé tak to aj ja vyskúšam :slight_smile:
@utka ahoj :wink:
@denisenko noooooo máš riadnu mnamku.........len škoda že si tááák daleko...... :slight_smile: hned by som sa nasáčkovala :grinning: :grinning: :grinning: ...............................to pekne dva mes. bez výplaty.......... :angry: :angry: :angry: :angry: ......aj sa mu niečo rysuje nejaká stále robota či ne?......či čo?
14. aug 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bazén.......... :grinning: :grinning: :grinning: to fakt netuším......ešte čakám na tie horučavy čo hlásia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....kde hlásia horúčavy??? :confused: :confused: :confused: u nás teda čerstvo...nie je zima, ale ja kludne o pár stupníkov teplejšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás.....cez víkend http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/zvolen/15-dni............tu tiež čerstvo......fučí....ale radšej by som bola keby pršalo :slight_smile: :slight_smile: ....ideme sa nadýchať :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky máme doma novú rozprávočku na dvd Kráľovstvo lesných strážcov :dizzy_face: OdPoRúČaM :grinning: :grinning: :grinning: perfektná je
14. aug 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...berieš?:grinning::grinning::grinning:
14. aug 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka @jacka .... a ten link...že zadaná lokalita neexistuje.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko beriem beriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................................za cibulu všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to som dopadla....hotový zapadákov.....ani na mape nie sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...pri tom počasí.....ste sa doslova vyparili....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už len z čoho ked neprší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akurát žeby nás slnko vysušilo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme ich dať do hajan......hurááááá :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje dieťa má 7 rokov a melooon neje...je v poriadku?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok