• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
....fuj...kto mi závidel tu megaklobásu, čo som pažravo zjedla na večeru????.....zle mi bude celú noc....ale ja si nedám povedať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dobrú nocku...
14. aug 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vieš čo myslím že nie je...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......... :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achooooooj žienky :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
15. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ťa vidííííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@jacka....jaaj len poprac bazénik, lebo sa ti potom poriadne nevysuší :wink: ...noci sú už riadne studené, vodička sa cez deň nestihne ohriať :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........................

@denisenko...no pekne, že dva mesiace bez výplaty :angry: :angry: :angry: :angry: ...........ide hľadať aj niečo trvalé, či len také brigošky???........v ZA budeme od cca 14:30, ak by si mala čas cinkni kde ste....na Mariánskom má byť nejaký historický deň či čo.....
15. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............ďalšia ostrovidka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............neprídete do PB na cirkus??:....
15. aug 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už aj nevidím ideeeeeeeeeeeeem si prádlo povešať na záhradu :wink: papa neskôr kuk sa majte krásne a píšte tu básne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie my cirkus neuznávame že týranie zvierat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja im spravím taký cirkus doma že až :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning:
15. aug 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..tak potom máme cirkus doma aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....sme s mužom týraní deťmi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: až teraz som sa sem na skok dostala...kým sa mi uvaria zemiaky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...cinknem Ti doobeda....ok? :wink: ....dáme zmrzku.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 nepridáš sa zajtra???
15. aug 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka máte na bazenik tú solárnu plachtu????
15. aug 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..už zas letíííím.....
15. aug 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko na bazéniku nie....ale máme ohrievač....... :slight_smile: :dizzy_face:
@leninka75 ešte počkám na teplo :grinning: :slight_smile: .......na víkend .....kedže neexistujeme......tak hádam aj teplo bude :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....jasne cinkni :slight_smile: ......

@jacka .....aky ohrievac?......
15. aug 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 takýto.....
15. aug 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to je solarny?.....o kolko st to vyhreje?....
15. aug 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no paráda...vy sa máte..... :wink:
15. aug 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...netuším to by skor muž vedel........ale čo mi vravel tak za 2 dni ked svieti stále slnko tak je fajn voda....a ked boli horúčavy tak sme dopúštali studenú....a prelievala do menšieho....... :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko mali v akcii v metre........dobrá vec.... :slight_smile: :slight_smile:

dobru nocku :slight_smile:
15. aug 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ako sa máte..... :slight_smile: :slight_smile: už ste v Dudinciach?
@katka1819 u nás tá rozpráva nezabrala.......som musela Maťka priviazať aby kukal do konca....Peťko sa vobec nechytal...........no a na konci sa pýtam či sa mu páčila...........tak je pekná...... :slight_smile: :wink: nuž musela :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko zajtra ti ja odfotím ..........."mega" cibulky..... :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už ideš? :astonished:
15. aug 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to som zvedavá. :grinning:
15. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko héééj.... :grinning: :grinning: :grinning: len neviem či ich nebudem musieť zväčšiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už si preč?... :confused:
15. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak dobru.... :slight_smile: :slight_smile:
15. aug 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak teda a u nás dnes bola už po 5 krát :grinning: od pondelka vždy ráno :sweat_smile: moooooc sa im páči dokonca aj Matulo sa sem tam zadíva :wink:
15. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok