• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
Dobrúúúúúúú kočenýýýýýýýýýýýý :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......... :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 super že sa im páči...možno dnes vydržia dlhšie :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink:
@jacka ...šák daj cibuľu cez lupu....a všetky ti budeme závidieť..... :grinning: :grinning: :grinning: ..včera som už musela....Simonko rozhryzol svoj najobľubenejší cumeľ na spanie, dostal nový a plakal do polnoci....nabudúce mu ho budem musieť asi "predžuť" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 uvidíme kedy a ako sa vyspíme..... :angry: :angry: :angry: :angry:
16. aug 2013 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pre teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........len neviem takto ráno kde je lupa :grinning: :grinning: :grinning: .....to je úroda z troch políčok..........sa máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...super.....taká akurátna veľkosť do polievky.... :grinning: :grinning: :grinning: ...z 3???? :confused: :confused:
16. aug 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: to hej..... :grinning: :grinning: :grinning: mnam... :slight_smile: ....som ponukla našim na zaváranie....... :grinning: :grinning: :grinning: ..........................veru z troch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko........
16. aug 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka......aj my sme ohrievač obzerali už dávnejšie v Tescu, len s ami zdal drahý :frowning2:

@denisneko..presne to som myslela. :slight_smile: ...........
16. aug 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aká som ja dneska šikovná....deti obriadené, nakúpené, záhradka poliata.....obed navarený....krémová brokolicová polievočka a pečené mäsko so zemiakovou kašou....autíčko opravené, kočík vyčistený, práčka perie......Simonko spinká, tak hor sa lakovať nechty...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a ešte som stihla nadiktovať Deniskovi diktát..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nezamestná ma niekto?????
16. aug 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja ťa beriem.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za jedlo a vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................................no ale šikovná si.....zišla by si sa mi tu.... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my sme ho kupovali kvoli Peťkovi...ten v kuse cvakal zubami........peri fialové.....aj teraz sa vodička vyhrieva......v nedelu sa tam pojdeme vyčvachtať :slight_smile:
16. aug 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@katka1819 .....neckalo sa vam? :grinning:
16. aug 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka za jedlo a vodu????.....ja len klobáááásku, ved vieš.....inak nič z toho nebude..... :wink: :wink: :wink:
16. aug 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@jacka ...veru...nečkalo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vlakový cestujúci..... :wink: :wink: :wink: :wink:
16. aug 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75
@denisenko nooooooo nečkalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. aug 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
boli sme v ZA na prvé nákupy do školy... výsledná sumička bude veeeeľmo interesantná :grinning: :grinning: :grinning:

krpčajs Matulo sa mi pred tescom povrackal aj v tescu dal druhé kolo ( neznáša moc dobre cestu autom aj ja som bola uvracaná z auta aj teraz my ešte očas príde šoufl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak len to najlepšie po mne podedil :angry: ) po ceste domov zaspal v aute tak ok a spí doteraz aj som ho v spánku prezliekla do pyžamka ... tak uvidíme kedy sa zobudí na hlad :sweat_smile:
16. aug 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak dobrúúúúúúúúúúú maminy :dizzy_face:
16. aug 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a čo si sa neozvala, že ste v žiline???... :confused: :confused: :confused: mohli sme dať všetci zmrzku....a fontánu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka mna práve napadlo...ved vy nemáte malú cibulu.....ale mega velkú bedničku....
16. aug 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko nie nie....
16. aug 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......ved klobásku zoženiem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........hoci aj z pod zeme.... :grinning: :grinning: :grinning: ...................................a s tou bedničkou......si ma prekukla......ja som sa chcela posťažovať že malu cibulu a ty ma hned odhalíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ma to tak napadlo, ked som videla, aké vykopal svokor zemiaky...na skúšku.....tiež si zobral ten najväčší košík..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my ich tam radšej necháme..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................a aj niečo okrem košíka doniesol? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....ty opica :wink: ....aj my grckavame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

@denisenko ...jak ste dosli?....lolka odpadla jak gaca :grinning: ....este sme boli v lidli na tie bundy a grilovacie brikety....

@jacka ....tak sa ti este len zacne :wink:

.....dobru nocku...
16. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko išli sme len na otočku ...super rýchlovka :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len do Tesca a späť :wink: tak inokedýýýý :dizzy_face:
16. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 prečo opicáááááááááááááá :fearful: :fearful: :fearful: jáááááááá ???? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 až o týžden? :grinning: :grinning: :wink: -------....dobru :slight_smile:
16. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok