Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
15. aug 2013
Dobrúúúúúúú kočenýýýýýýýýýýýý 😃 🙂 x-) :-p 😉
jacka
16. aug 2013
ahojte.......... 🙂 🙂
jacka
16. aug 2013
@katka1819 super že sa im páči...možno dnes vydržia dlhšie 😃 😃
denisenko
16. aug 2013
dobré ránko.... 😉
@jacka ...šák daj cibuľu cez lupu....a všetky ti budeme závidieť..... 😃 😃 😃 ..včera som už musela....Simonko rozhryzol svoj najobľubenejší cumeľ na spanie, dostal nový a plakal do polnoci....nabudúce mu ho budem musieť asi "predžuť" 😃 😃 😃 😃
@leninka75 uvidíme kedy a ako sa vyspíme..... ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
16. aug 2013
@denisenko pre teba 😃 😃 😃 😃 😃 ..........len neviem takto ráno kde je lupa 😃 😃 😃 .....to je úroda z troch políčok..........sa máme 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
denisenko
16. aug 2013
@jacka ...super.....taká akurátna veľkosť do polievky.... 😃 😃 😃 ...z 3???? =-) =-)
jacka
16. aug 2013
@denisenko 😃 😃 😃 to hej..... 😃 😃 😃 mnam... 🙂 ....som ponukla našim na zaváranie....... 😃 😃 😃 ..........................veru z troch :-p :-p :-p
leninka75
16. aug 2013
ránečko........
leninka75
16. aug 2013
@jacka......aj my sme ohrievač obzerali už dávnejšie v Tescu, len s ami zdal drahý 😞

@denisneko..presne to som myslela. 🙂 ...........
katka1819
16. aug 2013
Ahojteeeeeeeeeee 😃 😃 😎 😎 😃 😃
denisenko
16. aug 2013
aká som ja dneska šikovná....deti obriadené, nakúpené, záhradka poliata.....obed navarený....krémová brokolicová polievočka a pečené mäsko so zemiakovou kašou....autíčko opravené, kočík vyčistený, práčka perie......Simonko spinká, tak hor sa lakovať nechty...... 😃 😃 😃 😃 ..a ešte som stihla nadiktovať Deniskovi diktát..... 😃 😃 😃 😃 ...nezamestná ma niekto?????
jacka
16. aug 2013
@denisenko ja ťa beriem.......... 😃 😃 😃 😃 za jedlo a vodu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................................................no ale šikovná si.....zišla by si sa mi tu.... x-) x-)
jacka
16. aug 2013
@leninka75 my sme ho kupovali kvoli Peťkovi...ten v kuse cvakal zubami........peri fialové.....aj teraz sa vodička vyhrieva......v nedelu sa tam pojdeme vyčvachtať 🙂
leninka75
16. aug 2013
@jacka
@katka1819 .....neckalo sa vam? 😃
denisenko
16. aug 2013
@jacka za jedlo a vodu????.....ja len klobáááásku, ved vieš.....inak nič z toho nebude..... 😉 😉 😉
denisenko
16. aug 2013
@katka1819
@jacka ...veru...nečkalo????? 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. aug 2013
vlakový cestujúci..... 😉 😉 😉 😉
katka1819
16. aug 2013
@leninka75
@denisenko nooooooo nečkalo :-N :-N :-N 😃
katka1819
16. aug 2013
boli sme v ZA na prvé nákupy do školy... výsledná sumička bude veeeeľmo interesantná 😃 😃 😃

krpčajs Matulo sa mi pred tescom povrackal aj v tescu dal druhé kolo ( neznáša moc dobre cestu autom aj ja som bola uvracaná z auta aj teraz my ešte očas príde šoufl :-N :-p tak len to najlepšie po mne podedil ]-( ) po ceste domov zaspal v aute tak ok a spí doteraz aj som ho v spánku prezliekla do pyžamka ... tak uvidíme kedy sa zobudí na hlad :-N
katka1819
16. aug 2013
inak dobrúúúúúúúúúúú maminy x-)
denisenko
16. aug 2013
@katka1819 a čo si sa neozvala, že ste v žiline???... =-) =-) =-) mohli sme dať všetci zmrzku....a fontánu.... 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. aug 2013
@jacka mna práve napadlo...ved vy nemáte malú cibulu.....ale mega velkú bedničku....
jacka
16. aug 2013
@leninka75
@denisenko nie nie....
jacka
16. aug 2013
@denisenko .......ved klobásku zoženiem..... 😃 😃 😃 😃 .........hoci aj z pod zeme.... 😃 😃 😃 ...................................a s tou bedničkou......si ma prekukla......ja som sa chcela posťažovať že malu cibulu a ty ma hned odhalíš 😃 😃 😃 😃
denisenko
16. aug 2013
@jacka ma to tak napadlo, ked som videla, aké vykopal svokor zemiaky...na skúšku.....tiež si zobral ten najväčší košík..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
16. aug 2013
@denisenko my ich tam radšej necháme..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........................a aj niečo okrem košíka doniesol? 😃 😃 😃 😉
leninka75
16. aug 2013
@katka1819 ....ty opica 😉 ....aj my grckavame :-p ....

@denisenko ...jak ste dosli?....lolka odpadla jak gaca 😃 ....este sme boli v lidli na tie bundy a grilovacie brikety....

@jacka ....tak sa ti este len zacne 😉

.....dobru nocku...
katka1819
16. aug 2013
@denisenko išli sme len na otočku ...super rýchlovka 😃 :-N :-p len do Tesca a späť 😉 tak inokedýýýý x-)
katka1819
16. aug 2013
@leninka75 prečo opicáááááááááááááá 😕 😕 😕 jáááááááá ???? :-N :-p
jacka
16. aug 2013
@leninka75 až o týžden? 😃 😃 😉 -------....dobru 🙂