Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
16. aug 2013

@denisenko
@jacka
@leninka75 na to je večerné stretkoooo 😀 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

@jacka ...doniesol, doniesol....že...: citujem:...hrášok...... 😀 😀 😀
@leninka75 a aj ste zohnali bundičky?....my sme ešte pokukali sokoliarov, stavili sa v Alltoysi, lebo bez toho to byť nemože...a posedeli v parku a vo vlaku robili bordel...ešteže som zvyknutá..... 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 to fakt rýchlovka...a už ste kúpili všetko????...zhánam cvičky....

jacka
16. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........ved aspon niečo.......ked už ništ..... 😀 😀 😀 ...............................tak máte aj vy fajn úrodu..... 😝 😝 ......................ja tak nerada chodím s deťmi sama..........to je riadne na nervy 😝 😝 ....................a my máme nakúpenú takú obrovskú figu.......akurtá len švihadlo.....fakt teda podstatná vec že ano 😝 😀

katka1819
16. aug 2013

@denisenko prdlajs všetko 😀 😀 😀 keď kukám na ten zoznam ešte budem nakupovať celý budúci týždeň 😅 😅 😅

katka1819
16. aug 2013

ideeeeem maminy papa zajtra a dobrúúúú 😉 😵 🙂

denisenko
16. aug 2013

@jacka ...švihadlo???...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ja som tento rok kupovala len oblečko a perá, zvyšok má zo zásob z minulého školského roka...vždy podostával nejaké potrebné veci do školy, tak som poodkladala..... 😵 😵 😵 ...len perá mi vždy rozhryzie, tak ale ved v Tescu mali akcošku, tak sme využili.... 😵 😵 😵

denisenko
16. aug 2013

@katka1819 ....tak dobrú.... 😉

jacka
16. aug 2013

@denisenko nooooo......ved aj to je v zozname..... 😀 😀 ..........to máš fajn že ostali.....asi len vdaka tebe 😀 😀 .............my na novo...na rok budeme mudrejší.......................tam sa ja my chystáme....len ani srnky netušia kedy...... 😝 .......najradšje by som mu dala ešte odklad 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
16. aug 2013

@katka1819 dobrú 🙂

denisenko
16. aug 2013

@jacka ja som Deniskovi minulý rok kúpila v Tescu všetko....a majú aj papučky a cvičky...len nie také laby ako pre Deniska... 😠

jacka
16. aug 2013

@denisenko ja chcem papuče kupiť v normálnej obuvi......sú síce asi dva krát drahšie ale vydržia.........a pre nich je fakt problém niečo kúpiť.....to od samého mala 😝 😝

denisenko
16. aug 2013

@jacka no....v prvej triede mal RAK...ale zodrať ich stihol skor, ako mu narástla noha..... 😀 😀 😀 a teraz mu rastie noha rýchlejšie, ako stihne drať.... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. aug 2013

@denisenko tie sú fajn.... 🙂 🙂 ...................ten druhý prípad je lepší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................aj dosky si tam kupovala,?

denisenko
16. aug 2013

@jacka dosky nie...tie dostal na narodky tuším....ale keby si ich videla posledné dva mesiace....katastrofálny stav, pri tom všetkom, čo tam musia do nich natlačiť.....som mala ja čo robiť, nie ešte on......

denisenko
16. aug 2013

idem už aj ja....polovička prišla.... 😵 😵 😵 😵

jacka
16. aug 2013

@denisenko aha........ 🙂
už prišiel?......bude romatika? 😵 😵 😵 ......moj teda ešte nie.................pos...lo sa im auto su od domu asi 60km....tak ani netuším ked príde a či príde.....a čo bude............deťom sa spať nejak nechcelo......Maťko mi tu pobehoval.........teraz sa všade svieti.....možem ísť sfúknuť svicu a ísť tiež..........

jacka
16. aug 2013

@denisenko dobru nocku 😵 😵

jacka
17. aug 2013

ahojte........
a....pekný víkend... 😎 😎

leninka75
17. aug 2013

Ranecko.......

@denisenko ...bundy boli 🙂 ..........aj vselico ine...sme zasa ......otrieskali penazi 😔 😅 😝

@katka1819
@jacka .......tak prijemne nakupovanie 🙂 ......som rada, ze toto uz mame za sebou....

.....pekny vikend.... 😎

katka1819
17. aug 2013

Ahooooooooooooj 😀 😎 😵 😀 😎 😵 😀 😎 😵 a pekný víkendík VšEtKýM 😉 🙂 😝

leninka75
17. aug 2013

....panecku, ako zasa leti ten cas...uz je pol dna v tahu ☹

@jacka .....vy ste isli na nejaky vylet?....

@katka1819 ....vy isto budete mat dnes minimalne nejaku speku na zahrade 😵

@denisenko ...dufam, ze sa oslava vydari 🙂

katka1819
17. aug 2013

@leninka75 my máme dnes grilovačkuuuuuu spojenú s oslavičkou 😀 😀 😀 a tú tortu čo mamina urobila pre synovca ...som skoro padla na riť 😅 potom dám foto ....

denisenko
17. aug 2013

tak dneska ako vidím, budú samé oslavy... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ozaj, včera mi Peťo doniesol 5 eur zľavu do lidla, pri tankovaní na shell, či kde....ale musím tam urobiť jednorázový nákup nad 30E a bez alkoholu.....tak a včul neviem......čo tam ešte majú také zaujímave????
@jacka ako tatino došiel???..... 😕 ...romantika.....júúúj..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale ti poviem, nie je to už bohviečo, takto ponocovať do jednej a potom ráno aj vstať....nejako už cítim vek..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. aug 2013

@katka1819 .....fiha som zvedava na fotos 😉

@denisenko ...v lidli vselico nakupujem.....ovocie...zelenninu...trstinovy cukor....nanuky....syr....oblecko byva celkom fajn...vcers sme kupili foto papier za dobry peniaz....pred dovcou som tam kupila vaflovac...treba sledovat lets 🙂 ky a ist kuknut...

katka1819
17. aug 2013

@leninka75 kuk 😉 Ninja korytnačky ležia a sedia na pizze- všetko z marcipánu 😀

katka1819
17. aug 2013

Dobrúúúúúúúúúúúúú 😵

leninka75
17. aug 2013

@katka1819 ...ja odpadnem!!!!!......neskutocna torta!!!!!.....klobuk dolu!!!!.....ako chutila sa z radsej ani nepytam...urcite bola mnamkova 😵 ...

.....krasne snicky!!!!!

jacka
18. aug 2013

ahojte...
my sme boli včera na oslave..... 🙂
@katka1819 krásne 😵 😵 😵
@denisenko o pol dvánastej došiel........nervný ako čert........ 😀 😀 😀 😀 😀 ..........len vrav o tom veku....... 😀 😀 😀 klopy klop.... 😀 😀 čím dalej tým horšie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktovie prečo 😀 😀 😀
@leninka75 aj my v lidli oblečko..... 🙂 teraz sme im tam kupili bundičky........a Maťkovi trekingové topánky.... 🙂

peknu nedelu 😎 😎 😎 😎

katka1819
18. aug 2013

Ráááááááááánečko 😀 😀 😎 😎 😀 😀

leninka75
18. aug 2013

Ahojte......
@jacka.....kto oslavoval?.....oblecko je tam celkom fajn,. ze?......co mate dnes v plane?..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre