• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
RRRRRRánečko :dizzy_face: VSTÁVAŤ A CVIČIŤ !!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte....
19. aug 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@leninka75 juj vela oslávencov......narodky 3 ...meniny 3....
19. aug 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo taká stručná?? :confused:
19. aug 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. aug 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikdeeeee :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrúúúúúúúúúú baby :wink:
19. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak Ste ma naočkovali tými výletíkmi vláčikom,že dnes sme boli aj my :grinning: :wink: :dizzy_face:
19. aug 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.
Už sme doma. Lucinka cez deň nechce bohvie ako spinkať, tak ani nestíham sem nakuknúť.
Dobrú nôcku.
19. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
20. aug 2013 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Rááánneeččkkoo :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.......
20. aug 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75
@denisenko no jakoš už sa balíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..máte rušný august čo sa týka osláv :wink: :wink: ...nestíham, chytila ma upratovacia mánia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@katka1819 ..kam ste cestovali??? :slight_smile:
20. aug 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...do kočíka a voziť a voziť a voziť....................
20. aug 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........kúpila som po vrecku z gulášových korenín a povedz mi teda aké mäso na guláš mám priniesť??? ..............ty už balíš??? :wink: :wink: :wink:
20. aug 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nieeeeeeeee som len skúšala že čo napíšete akože srandááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..čo ste boli ešte na školské nákupy?????.....chalanom sa páčilo vo vlaku??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2013 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no moja s tým masiskom :dizzy_face: ... tak ako sme tu už písali... 1kg bravčového ty,lebo máte také najradšej :grinning: a ja s Ivetkou no ako vyberieme ...ja isto kúpim hovädzinku na guláš :wink:
20. aug 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 @denisenko.......s tým balením pohoda :wink: .......ale lilka už podelila deti a dospelákov do skupín....veľkí chlapci s ňou a šéfuje ona, malí chlapci s Lolkou a tam šéfuje Lolka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...........maminám vraj šéfujem ja a tatinom Majo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...OK beriem bravčové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........to si pôjdem kúpiť vo štvrtok aj krkovičku a rovno ju napácujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................ešte otázočka, ako u vás ide chlieb????.....som myslela, že zoberiem tak cca 2 pecne chleba :confused: :confused: :confused: .......???:..........
20. aug 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 školské nákupy mi ani nespomínaj bo mám taaakúúúú hlavu z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to stále nie je všetko kúpené :sweat_smile:

Peťko už bol niekoľko krát vláčikom,takže taký zážitok to preňho nebol,ale Matulko ten kukaaal ani nedýchal :grinning: :grinning: :grinning: a to sme išli predtým aj busom na vlakové :slight_smile: tak úplne že hotovooo prvý krát busom aj vláčikom pre Matúška :dizzy_face:
20. aug 2013 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hahahhahahaha to Ste nejakááá šéfovská rodinka :grinning: :grinning: :grinning: už to vidím kto bude šéfovať naozaj :wink: Simonko a Matúško :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 chlebík musí byť :wink: :wink: :wink: aj ja tak asi že alebo aj rožteky deťom... no neviem rozhodnem sa v poslednej chvíli :slight_smile:
20. aug 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ........nestresuj sa nákupmi :wink: ...dokúpiš aj počas roka :wink: .........to poznám, aj u nás je to tak vo vlaku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2013 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......to si aj ja myslím, krpatí budú veliť :grinning: :grinning: :grinning:....len som Liline nechcela brať ilúzie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 na grilovačku nezabudnime ešte každá rodinka zobrať vrecko alebo vreco :grinning: gril uhlia :wink: a to im musím ešte napísať či tam vôbec majú nejaké drevo k dispozícii alebo budeme z domu trepať :sweat_smile:
20. aug 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..jasné rožky to beriem aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......padááááám :wink:
20. aug 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..už mám uhlie kúpené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........už tu nie som :wink:
20. aug 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
oooozaj a sa musím pochváliť ,ale len trošičku... lebo ešte to nie je také ako by sme si predstavovali :sweat_smile:
Matúško je bez plienky :grinning: :grinning: :grinning: len na noc a obedný spánok máme inak nie - sem tam sa vypýta :grinning: krpčajs,niekedy nie a musím ja vyťahovať pipajska :grinning: s kakaním je to horšie tam to ide zatiaľ do slipkov :rolling_eyes: ale aj to bude časom :dizzy_face: je to na najlepšej ceste :wink: najvyšší čas však včera mal 1 rok aj 10 mesiačikov o chvíľu dva ročky ... Peťko sa úplne pýtal mal 2 ročky a 2 mesiace tak stíhame :grinning: :grinning: :grinning: si myslím si
20. aug 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok