• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
@leninka75 len si bež ja tu môžem byť aj sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja nestíham, vobec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás chlebík moc eee. len tato...takže 1 chleba, rožky a hotovo.... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 aké mäsko teda kúpim?.... :confused: :confused: :confused: ja už som z toho jeleň.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak aj Ty máš doma nespavca???....som si svoje odžila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@katka1819 super že ste bez plienky......... :dizzy_face: :dizzy_face: .....ja si ani nepamätám kedy sa Peťko odplienkoval...on tak z jedného dna.....a v noci do dvoch týždnov....ale jasné nehody sa stávali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................dúfam že si ho riadne vychválila.... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka nejak skoro začala štrajkovať :pensive:
20. aug 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 xi,xi....no neviem, ako pochodí Lilka so šefovaním u Niska....aj on je veliteľ....som sa včera narehlila...mal tu deti z ulice a hádaj kto rozkazoval...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj, včera sme konečne vytiahli zub...sa mu kýval už pol roka a stále nie a nie von......ale už má pod ním kus nového, tak musel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aspon sa tešil na zúbkovú vílu a na to, že sa má načo vyhovoriť, že nemože cvičiť s jazykom, kedže ho nemá za čo dať...... :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka u vás predpokladám zas neprší....lebo u nás už dobrú hodinku leeeeejeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ale je tma....žeby niečo :grinning: :grinning: :grinning: ale možeš poslať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem..... :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neprotestoval?......... :grinning: čo vám nesie víla............. :slight_smile:
20. aug 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ............a mne zasa nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........
20. aug 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..to je super, že končíte s plienkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...malý šikulko :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ..to som fakt zvedavá ako to s tým vodcovstvom dopadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
20. aug 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no kúp aké chceš :wink: potom to dáme dokopy a bude :slight_smile: ja zoberiem ešte masť a ty kúp lečo :grinning: :grinning: :grinning: koreniny má Lenka,chlebík povinne každá rodinka :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@leninka75 ozaj kočky aj zemiačiky a cibuľku máte ako povinnú výbavu každá len neviem koľko... u nás na 3 kg mäska dávame 1 kg cibule a 2 kg zemiačikov ako kedy :sweat_smile: u Vás ako ? nech sa nejako dohodneme :wink: :wink: :wink:
20. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko tak to bude bitka :grinning: :grinning: :grinning: vodcovia naši :wink:
20. aug 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....aj my toľko cibule a zemiaky od oka :grinning: :grinning: :grinning: .....ja zoberiem čerstvé rajčiny, máme veľa..... :slight_smile:
20. aug 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. aug 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
No ona by aj spala, ale mne na rukách. Akonáhle ju preložím do postieľky, alebo na posteľ, tak o dve minúty je hore. Keď ju vezmem na ruky, tak zaspí.
20. aug 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka toto velmi dobre poznám..........nič som neurobila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ani v kočíku?....
20. aug 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka v kočíku vonku áno...keď s ňou chodím...
20. aug 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka.....takže kočík nesmie zastať.... :frowning2: :frowning2: .......nezávidím ti........... :pensive:
20. aug 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak ja zastať môžem, len musím hýbať kočíkom...ale stane sa, že spí, aj keď kočík stojí...občas. Je to ešte také všelijaké...
20. aug 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj ju dávaš na balkon?......

takže dážd nás zas obišiel tak ako sa patrí....... :angry: :angry: :angry:
20. aug 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u Vás nepršalooo ??? :confused: :sweat_smile: :grinning: Vy Ste fakt asi neni na tej mape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka jooooj moja tak teda nič moc s tým spinkaním malinkej :sweat_smile: ja som toto veru nepoznala ani pri jednom, je pravda že som ich aj uspala v kočíku,ale potom som kočík odparkovala na kľudnejšie miesto( to je výhoda rodinného domčeka, inak ja som na kočíku aj kolieska vždy na večer umývala aby som ho mohla mať aj doma :sweat_smile: ) a robila som si čo som potrebovala tak snáď sa to časom u Lucinky upraví :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
20. aug 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@leninka75 kočkýýýý tu je adreska tej chaty :slight_smile: Zagrapa 1904,02301 Oščadnica
Nad penziónom Rami
20. aug 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto ???? Niktoooooo tak dovi dopoooo :grinning: :dizzy_face: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobrúúúúúúúúúúúú
20. aug 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vyzerá to s nami biedne......čím dalej tým horšie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru..... :slight_smile:
20. aug 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@katka1819 my máme malý byt, tu by sa nedalo kočíkovať. Kočík mám na chodbe bred bytom. A balkón máme tiež maličký, kočík by tam nevošiel :frowning2:...
Ale dnes mi prespala celé poobedie. Od dvanástej do šiestej s prestávkami na papanie. Aj u našich prespala celú sobotu. Tak mi vychádza, že každý tretí deň dobre spinká.
V Oščadnici je super. My sme boli minulý rok na predĺžený víkend. Normálne vám závidím :wink:.
20. aug 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rááááááánečko mamulienky :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning:
21. aug 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....... :slight_smile:
21. aug 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka každý tretí deň :grinning: :grinning: :grinning: drobček malý ... nevadí to sa všetko upraví :wink: a hlavne že je zdravučká :dizzy_face: , ja si tak vždy hovorím keď už neviem čo stými mojimi chasňami urobiť :sweat_smile: hlavne že sú zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ostatné vždy nejako prejde,vyrieši sa a tááááák :grinning:
21. aug 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok