• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: až také zlé to nebude :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
21. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak dnes mám debatu s gynekológom :sweat_smile: som tam včera nabehla,že mám stále špinenie z antikoncepcie ( Zoely) a týýýý brďo hneď ma aj na druhý deň teda na dnes objednala sestrička ... a to je tam čakacie doba ja 1 mesiac niekedy na vyšetrenie :rolling_eyes: tak super som vybavila

a ešte budem mať dnes návštevičku príde kamoška je v 37 týždni tehu a chce kuknúť nejaké oblečko po mojich chlapoch a na kus reči tak sa tešíííííííím :grinning:

papa neskôr :wink: :wink: :wink:
21. aug 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@denisenko kočky tak neviem ale to počasie nám nehrá do kariet :angry: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj v piatok dážď .... ešte šťastie, že neviem ako má byť v sobotu a v nedeľu by ma piclo :grinning: ak viete podajte infooooo
21. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padááááááááááááááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 nie nebude.....už je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to máš faj ...aj u mojho je to na večnosť........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........uži si návštevu :slight_smile: :slight_smile: ......
21. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že díky :grinning: :grinning: :grinning: pozdravým :wink:
21. aug 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste všetkýýýýýýýýýýýýý :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: oki tak aj ja frčííííím
21. aug 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 balia sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte!

@katka1819 však tak, hlavne, že je zdravučká.
Včera sme boli na kĺbiky a všetko je OK.
21. aug 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čavte, ja nestíííham..mám tu maminu so sestrinými detmi...- :wink: :wink: :wink:
@katka1819 mám hovädziu klišku, bravčové stehno, krkovicu a líčka......čo teda vezmeme????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Jani, všetúúúúúúčko najlepšie...... :wink: :wink: :wink: :wink:
21. aug 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka......tak este raz vsetucko dobre prajem!!!! :dizzy_face:

@katka1819 ....dik za adresu....dnes chcem vecer kuk pocasie, aby som vedela ake oblecko brat....

@utka....super, ze klbiky su OK!!!..... :slight_smile: ....aj balis na siroko?....
21. aug 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko na všíííííííícko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie, vôbec nebalím...v pôrodnici povedali, že netreba a včera mi doktor povedal, že sa to nerobí, že sa opičíme, ale ak chcem, tak môžem na noc baliť do ďalšej kontroly, ktorá bude o tri mesiace. ale nebalím...
Dnes zase doobeda nespala, poobede spí od pol druhej. O pol štvrtej sme papali a spí ďalej...
21. aug 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na dneskaj je Janky v kalendáry noooo keby baby nepísali tak ani neviem :sweat_smile: no zabi ma :grinning:

Tááááááááááák aj ja prajem všétučko najsamlepšejšie k meninkám Januľka naša :wink: :dizzy_face:
21. aug 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ani ja som Matúška nebalila na široko,že teraz sa to už nerobí v pôrodnici ma poučili :sweat_smile: a na klbikoch tiež bolo ok tak sme nebalili vôbec a predtým pri Peťkovi sme museli baliť :grinning: taak neviem ako to je ....
21. aug 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už som aj ja kukla počasíčko... to beriem radšej tak na jesenno to oblečko tepláááákov kopec a kraťasky ani nie asi,tričká s krátkym možno a mikinkýýý a bundosku tenšiu večere sú chladnavé už... má byť nejakých 23 stupňov počas obeda a na kysuciach je vždy chladnejšie tak tak :wink: :sweat_smile: :slight_smile:

a dnes je teda kosno u nás aj mikiny aj tepláky dokonca vestičku som vytiahla a fúúúúka tu chladný vetrisko :rolling_eyes: jáááá chcem letoooo a teplooooo :sunglasses: :wink: :dizzy_face:
21. aug 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko zajtra na nákupy na chatu aby sme nepomreli od hladu tak sa chcem opýtať čo ste už pokúpili že aby sme nemali menej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...tak ja sa chystám zajtra....ak dožijem.... :grinning: :grinning: :grinning: moja drahá polovička je od nedele na žatve a tak skoro ani nepríde, dneska mi hovorí, že nejdeme nikam..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. aug 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poštípala ma včela do krku...sakra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čooooooo tak sama s deťmi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: či ?
21. aug 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to je veeeľmo nebezpečné som počula že do krku ak si teda alergik ... aj nášho Matula poštípala osa na krk keď sme boli v tých Bojniciach :confounded: aj sme čakali že čo bude,ale v pohode nič ani neopúchol... tak vieme že alergický nebude :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 zrejme asi tak...sama s deťmi....som narobila bordel, že ste ma museli počuť až u vás.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ešte uvidíme....ak nebude môcť tatinko, dovezie nás švagor.... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ste zlaté....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............na chate to možete zapiť :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@leninka75 inak baby moje aby Ste si to nejako akože toooo :grinning: chata na víkend stojí 200 eurko... 30 eurko sme dali zálohu takže 200-30 máme 170 a 170 : 3 máme 56,6666 takže 57 eurko ešte si prichystajte, že zaplatíme každá rodinka :wink: áááá plus energie čo minieme to nám zrátajú pri odchode :sweat_smile: :slight_smile:
21. aug 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no veru nejaký velice podivný hluk vychádzal tým smerom :grinning: :grinning: :grinning: už viem teda čo sa dialo Ivetka robila porááádky domka :grinning:
21. aug 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konečne večer..........huráááá........................dobru nocku :dizzy_face:
21. aug 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka všetulinko najsamlepšie k meninkám!!!
21. aug 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile:

@utka dakujem :slight_smile:
22. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RáNeČkO sA pRaJe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok