• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
22. aug 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čavte, čavte..... :wink: ja nestííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííham..... :grinning:
@jacka ako si oslávila? :wink:
@utka všade dobre, doma najlepšie, že???? :wink: :dizzy_face:
@katka1819 @leninka75 mamky...ešte mi povedzte , mám doniesť aj zemiaky, koreniny a cibuľu?...a dávate aj papriku a paradajky, alebo lečo?....a čo ešte z toho nemáte?????...
22. aug 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
xi,xi,xi
22. aug 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko sa podobajúúúú chalani :wink:
k tomu gulášiku... dones lečo...my dávame lečo :slight_smile: koreniny berie Lenka,ja zase masť ... cibuľku a zemiaky každá po troche :sweat_smile: alebo ako ... ja zoberiem 1 kg zemiačikov a asi 4-5 cibuliek ( tak aby sme mali spolu 2 kg zemiakov a 1 kg cibuľe približne :slight_smile: )
22. aug 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko asi tak...
22. aug 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..veru podobajú...asi budú rodina.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ozaj, vraj bude nejaký letecký den na Sliači, či čo????
22. aug 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj a kto zbiera šmolko kocky???? :confused: :confused: :confused:
22. aug 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 na tajnáša na tajnáša :wink: :wink: :wink: čaaaaaaaf :grinning:
22. aug 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....a ty čo len smajluješ???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......čo máte nové????

@utka ....ani my sme sa nebalili na široko :wink: ....ja len tak pre zaujímavosť, že ako je to zasa teraz :slight_smile: ....či nie je nejaká zmena :wink:

@denisenko
@katka1819 ......ja beriem veľa čerstvej zeleninky, tak môžeme skombinovať s lečom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......nezabudnite aj klobásy na sobotnú opekačku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........kedy vyrážate???

@denisenko..my zberáme šmolko kocky :wink:...a máme aj nejaké rovnaké....zoberieme a vymeníme??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..jaaj cicka-micka to bol dnes deň!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ledva žijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ma dnes deti unaháňali :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .....aaaaale oblečko je zbalené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..ty si ako na tom???.....ja ešte zajtra nákup, pochystám potraviny a jedééééém :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 zajtra vyrážame okolo 13 hodky ... budú nás tam čakať od 14 tej hodky :wink: Tešíííííííííííím sa :slight_smile: pa
22. aug 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ......supiš ppupiš!!!...my tak cca o pol hoďku neskôr :wink: :wink: :wink: :wink: ......tešíme sa!! :dizzy_face:

..dobrú nôcku všetkým... :pensive:
22. aug 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku a prajem vám krásny pobyt :wink:.
22. aug 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobréééé ránko... :wink:
23. aug 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moje deti sa rozhodli, že ma trochu ušetria....ešte spinkajú...záááázrak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kávička v kľude, to už dávno nebolo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka k tomu baleniu...to asi iný kraj, iný mrav, či ako.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám kázali baliť do pol roka....xi,xi,xi....ale kedže to mal od narodenia dobré, a balenie neznášal, tak som ho nebalila...a po 3-tej polročnej kontrole,že mamička, jadierka sú v poriadku, už nemusíte...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale vraj dievčatká sú na to náchylnejšie.... :confused: :confused: :confused: :confused:
@jacka kam si včera zmizla?????.....ani sa neukážeš....dúfam, že nemáš depky zo školy.... :confused: :confused: :confused:

xi,xi...moja sestra si včera zmyslela, že hádam by bolo vhodné začať vyberať tašku Samkovi do školy, kedže stará mu už doslúžila......no...ved ešte stíha. ..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@katka1819 vidííííme sa.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2013 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....
@denisenko oslavovala som v sobotu..... :grinning: :grinning: :grinning: ........teda aj ostatný......................no depka......ved asi vieš ako mi je.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......a deti sa začínaju nudiť.......tak sa im furt niečo vymýšlam....................tiež si myslím že na tašku má čas...... :slight_smile: všetci naokolo ma tu stresovali..........aj keby u mal 30 augusta tak tak akurát......len teraz už musí byť schovaná :grinning: :grinning: aby vydržala aspon do 1 septembra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

žienky....užite si to tam....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no čafte :grinning: žienky :grinning:

ja balííííííííííííííííííííííííím čo mi príde pod ruku :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 počítam že dorazíte ešte skôr ako my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko si píš že sa vidíííííííme :wink:
@utka Ďakujeme :dizzy_face: budeme na teba myslieť :wink: :slight_smile:
@jacka aj na teba mojka budeme myslieť :wink: :wink: :wink: :grinning:
23. aug 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....
@jacka @ utka @letty86 @denisenko @katka1819.......dufam ze sa to niekedy podari a budeme si priat stastnu cestu v plnej zostave..... :dizzy_face:
23. aug 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 ...dufajme......pokial to nebude pánu bohu od nás za chrbtom.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko je tu letecký den.........ale chalani chcú kombajny.....a velké stroje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

šťastnu cestu
@katka1819 len mysli moja .....ale v dobrom :slight_smile: :slight_smile: ........................................pa pa
23. aug 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak tie letecké su až další víkend...........aj man všetci poplietli.....bolo mi divné že mi tu nad hlavami nič nehučí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................
23. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne som tu sama ostala.......už aby sa letty vrátila.....a prišla urobiť kuk :slight_smile: :slight_smile:
23. aug 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja som ešte tu :wink:
23. aug 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj jaaaaa... :grinning:
24. aug 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrú noc
24. aug 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

sme boli včera v NR,,,,
25. aug 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok