• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
ani???? :angry: :confused:

lenika ahoj....nebude...ani Matko nebol a pálila ma záha len čo som sa pozrela na jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ..tento týžden nikto neoslavuje??
10. júl 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva má v pase, že romanko už má 3 rôčky, len nemá dátum narodenia...........tak romanko všetko naj, naj, cmuky - cmuk!!! :slight_smile:
10. júl 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte macin martinko má 3 rôčky, tiež všetko dobré, aby zdravíčko poslúchalo cmuk, cmuk!!! :slight_smile:
10. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni :wink: ..sa nezdáš... :slight_smile:

aj aj sa pripájam...všetko najlepšie.... :dizzy_face:
10. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
špiónim jacka!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale idem teraz trošku porobiť, ohlásim sa........... :wink:
10. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru špionka si ty..... :wink:

pojdem aj ja von s Matkom...pokial nie je úpek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bububu..........už som zasa tuuuuuuuuuuu!!! :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky, už som sa dostala aj ja...
denisko išiel do školky, už mu poobede bolo lepšie, ale nechce jesť, aspon trošku schudne....
večer bol ešte u frajerky, tak sa popravil...ha ha, naliali mi ho kolou, ale pomohlo :grinning:
ráno v školke len trochu rumádzgal, ale majú tam dneska zajačiky, sliepočky a kuriatka, a korytnačky a ja neviem čo ešte....takú malu ZOO na hladkanie :grinning:
10. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ty si vrtula....čo už neoddychuješ?
bubu... aj ja som bola vPE porodnici, tam teda treba kufre.... a ešte aj zo 5 ludí, čo ti nosia zvyšok... a tá strava... dietna, fuuuuuj... :frowning2:
jacka, ako je na PN, nenudíš sa ešte?
10. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni!!! :wink: .........super, že je deniskovi lepšie!! :slight_smile: .........tá kola zabrala?? :grinning: .........počkaj, počkaj u akej frajerky??? :fearful: ........ šak sme dohadovali tvojho deniska s mojou lilkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........už som na veno začala šetriť!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, len šetri.... :grinning:
toto má staršiu, ved to poznáš, chlapi.....najlepšie mať aj tu aj na slovensku, aby mu potom nebolo smutno....
typycký chlap od narodenia....mladé baby a autá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lilka chodí do školky?
10. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem variť, taťko už nemá obedy....aká smola :unamused: :unamused: :unamused:
ale ešte poobede prídem, ahojte :wink:
10. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilka má od dnes prázdniny!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........čo ideš dobré variť???
10. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte herečky :slight_smile:
ahoj bubbka,ja som si všimla,že si tu včera bola :wink: :grinning:
aj u vás je taká horúčka? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...som rada že je malemu lepšie...a mysliš že sa dá nudit na pn? :grinning: :grinning:

leni ty od kedy dovolenkuješ?
10. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri nie je horučava..pod mrakom ..super počasie :wink: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vy opice :grinning: :grinning: :wink:
10. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že opice!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........ja som bola dotankovať :grinning: :grinning: :grinning: ..........dovolenkujem až od augusta jacka!!!!
ahoj mirri!!!........čo máš nové v práci ??? :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale leninka hádam si sa nenahnevkala :wink:

čo si fajne si tankovala?
10. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jacka, ja a nahnevať sa??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........ja taký dobrák od kosti....... veď mňa by si na chleba mohla natierať :grinning: :grinning: :grinning: ...............s kolegynkou sme si dali napoly tuniakovú pizzu a strukovinový šalát........som to mala dnes také pestré :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........a ešte tu na mňa žmurká broskyňa :wink: :wink: .........a ty si čo dobré robila??
10. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..dnes som ako mechom prastená..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: umyla som si kupelku...a trochu pokopala v záhrade...a teraz pršííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak budeme čučat domka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ešte si v práci??..si mala fajny doping
10. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,ty provokatérka jedna :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri...len sa nehanbi :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som .........a hnevá ma PC, asi je už chudák unavený :grinning: :grinning: :grinning: .........šak búšim doňho celý deň :grinning: :grinning: :grinning:.........ozaj, my ideme zajtra segre na promóciu, tak celý deň v keli!!!......aninke by sa to páčilo, bude tam jedláááááááááááááááá!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..tak sa pekne napapaj...aj za aninku....a tá kam zdrhla????ráno tu straší ešte za tmy :grinning: :grinning: ..a potom jej niet....a čo ty robíš bububu v piatok o takomto čase v práci.... :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee!!!
Tak aj my prajeme oslávencom všetko naj,naj, naj... :slight_smile:
A bubba, prepáč ak to vyznelo ako ignorácia :wink: .
Ja som si konečne sadla. Doobeda sme neboli vonku, lebo pršalo. Bola u nás kamoška s dcérkou, tak sa detičky zahrali.
Teraz som ešte verila na zajtra-Kanadské kuriatko a halušky, ale už sa mi nič nechce...a to som ešte stihla povysávať, pozmývať podlahy a vyprať a vyvesiť prádlo... Fuuuuuu
10. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadrábam :confounded: ....som chodila cez týždeň skôr pre cicu do jaslí, tak musím potiahnuť :unamused: .......veru aninka nespomínala, žeby sa niekam chystala??? :fearful: ........ale spomeň čerta......o chvíľu tu bude neboj!!! :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka a s kým máš Lilku?
10. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka...u nás prší teraz.. :angry: fiha si šikovnica....tak to na zajtra :wink:

tak len nadrábaj :grinning: leninka :grinning: :grinning:

ktovie či si aninka nešla schrupnúť.... :pensive:
10. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok