• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka Ahojky. Boli ste na agrokomplexe? my sme boli na návšteve v Šenkviciach u známych. Boli sme tam ďalšie tri rodiny a každí má po dve deti. Tí, čo sme boli u nich majú tri. Takže pekný chaos, ale zvládli sme :wink:. Peťo šiel zaviesť Vikiho k našim. večer sa vráti. A v stredu ide po neho, ale vo štvrtok majú u našich nejakú robotu, tak prídu až v piatok. Budeme doma samé...
No som zvedavá, čo budú hovoriť baby po výlete :wink:.
25. aug 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no ako bolo???
25. aug 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka......dobrúčko bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....deti sa vyhrali, dospeláci vykecali....... :grinning: :grinning:...mysleli sme na vás :wink:.....že o rok by si už mohla ísť aj ty s krpčekom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
25. aug 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
.....akurát sa Lolka pýta...."a prečo sme boli tak málo na hate???" :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. aug 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Achooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 jeeeeeeeeeeeeeeej fotoooooooooooooooos :grinning: :wink: :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
25. aug 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. aug 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 som na trikrát prala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa mi aj suší :grinning:
25. aug 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ....ja len raz, nemám kde vešať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vonku každú chvíľu mrholí :angry: :angry: :angry: ....jako dzeci?? :wink:
25. aug 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 juuuj no málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme boli na hate :grinning: tak nabudúce na celý týždeň :dizzy_face:
25. aug 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 malý zaspal hneď v aute :wink: ako dobre a spal do druhej a kukááááá že kde to sme ako že :grinning: a Peťko no už je vo svojom živle s dvojičkami čertujúúú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

aj tu občas čosi pomrholííí :rolling_eyes: ja som povešala vnútri na sušiaky našťastie mám dva :sweat_smile:
25. aug 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no fúúúúúrt musím kukať tie fotky :dizzy_face: už sa teším na celé CD :grinning: že pozdravujem Majka :wink: dojdeme si aj osobne preň :slight_smile: len mi napíš kedy to bude aktuálne :wink: :wink: :wink:
25. aug 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no frčííííííííííííím papa :slight_smile:
25. aug 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....mne nezaspali, ale potom doma pri telke zalomili :grinning: :grinning: :grinning: ...len u Liliny mi to bolo divné, že zaspala :confused:...skúsila som ju a piecka :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...normálka jej vybehla teplota na 38 :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:........tak teraz neviem či ju chaloši tak unavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....alebo či na ňu niečo lezie ......
25. aug 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...že aj Majko pozdravuje a odkazuje, že musí upraviť 1 060 fotos :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak nevie kedy to bude, ale isto dám vedieť :wink: ....a radi vás privítame u nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..pa pa :slight_smile:
25. aug 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a to čo Lilka :frowning2: ??? no napíš či je s ňou lepšie už ...
25. aug 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha...tak vám bolo super! Tak snáď na rok...
25. aug 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekné foto......dúfam len že len v dobre ste na nás mysleli :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink: :wink: :wink:
26. aug 2013 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 šikulkovia...že už aj fotos na mkoni..... :wink: :wink: :wink: ..ako Lilka? :confused:... inak,som celý čas rozmýšľala, že človek ani nevedel, že tam Lolka bolo....raz dobré dieťa...... :wink: :wink: :wink: :wink:

joooj...prší.....prádlo schne vnútri.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zas idem....Simonko rozoberá klávesnicu za chodu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ako bolo na Agráči????, :confused: my ak bude moja drahá polovička doma tak sa chystáme na ten Sliač..teda ak bude dobré počasie....
26. aug 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru....o rok by to možno už šlo.. :wink:
26. aug 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 nechceš poprať aj moje, ked už máš hotovo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a vieš, že ste dali Petríkovi poriadného chrobáka do hlavy s Bulharskom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
@denisenko vala ludí.....plno stánkov........a mílo kombajnov....minule bolo viac.....ešte aj pozamkýnané boli......tak len z vonku obezrali.........ale hlavná vec že deťom sa páčilo....................len chodte na Sliač...krásne je to.....my asi nejdeme ...muž pojde do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aby ostal v pondelok doma :grinning: :grinning: :grinning: ako psychická podpora :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooj :wink: :grinning: :dizzy_face:

@leninka75 že 1600 fotiek :grinning: ani sa nečudujem veď mu ten foťák na krku prirástol :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko daj pokoj úspešne mám celé pranie za sebou a teraz tá hora žehlenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka veru o rok vraj niekde v Tatrách :wink:
@jacka len v dobrom sme ťa poohovárali :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 čo Lilka ???
26. aug 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na lanovke :slight_smile: na druhej foto Ivetkina časť chlapov a za nimi Leninka s rodinkou :dizzy_face:
26. aug 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a toto nafotil náš Peťko že paparazi :grinning: :grinning: :grinning: ( inak sme tú našu šuku foták ani nevyťahovali pri pohľade na supiš pupiš foťáčik ktorý mal Majko :sweat_smile: a tie fooootky :dizzy_face: čo budú :wink: )
26. aug 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok