Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2013

@katka1819 a tuším je z Peťka úplne súci fotograf..... 😉 😉 😉 😉 ....to žehlenie tu kuká aj na mna.... 😝

denisenko
26. aug 2013

@jacka veruže psychickú podporu treba.... 😉 😉 😉 ... ozaj,žienky....čo máte druháčikov...treba im nejaké kvietko na prvý den???? 😕 😕 😕 😕 😕

utka
26. aug 2013

Ahojte...
@denisenko dobrá otázka...netuším, či ideme brať kvietok... 😕

utka
26. aug 2013

U nás pôjde na prvý deň v škole tentokrát tatinko...Aj keď mi bude ľúto, že tam nebudem, ale čo už?!

denisenko
26. aug 2013

@utka my sme boli so Simonkom minulý rok...ale to už bol väčší ako Lucka... 🙂

denisenko
26. aug 2013

Včera ešte boli na obed steaky z krkovice...že od dnes už dieta...grilovaná cuketa,paprika,tofu...a čerstva zeleninka 😉

katka1819
26. aug 2013

@denisenko po grilovaných mňamkách a gulášiku a sladkostiach... ani sa nečudujem že diééta ,ale u nás dnes nem diéta my máme haluštičky s bryndzou a slaninkou nooo mňam 😀 😉

katka1819
26. aug 2013

@denisenko veru niekedy sa mu fakt zadarí s tým foťákom 😉 musím mu ho dávať častejšie čo keď z neho raz bude známy fotograf celebrít 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2013

@letty86 pána beka.....koho to ja vidím 😀 😀 😀 😵

letty86
26. aug 2013

ahojte, už sme doma a ako vidím, tak aj
@denisenko
@katka1819
@leninka75 už sú doma z výletiku 😵 😵 😵 ...ale mohli by ste aj čosi popísať, nie 😉 príhody, zážitky, pikosky 😉 zvedavá som 😵 😵 a teším sa aj na dalsie fotecky 😵 😵
@utka
@jacka vy sa ako máte, kočky?

jacka
26. aug 2013

@denisenko ......tu podporu budem asi ja viac potrebovať.... 😀 😀 😀 😀 kedy idete na Sliač?......v sobotu....či nedelu?............ty si čo dala Deniskovi prvý den do školy?...kvety?.....aj tašku si bral?...

letty86
26. aug 2013

@jacka 😀 😵 😵 😵 😵

jacka
26. aug 2013

@leninka75 ako je Lilke?.....čo teplota? ☹ ☹

jacka
26. aug 2013

@letty86 to čo ty kočky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
26. aug 2013

@denisenko
@jacka
@utka podla mna sa kvietok, alebo dezert hodí 😉 asi som staromodna....my nesieme sladké...nech majú učky pevne nervy 😀

jacka
26. aug 2013

@letty86 ved vieš.....stále rovnako....už je chalanom dlho........a mne bude aj smutno....ale aj sa teším taká som nejaká pomiešaná 😀 😀 😀 😝 chápeš?..........

jacka
26. aug 2013

@letty86 to možem aj taký kvietok zo záhrady?

letty86
26. aug 2013

@jacka ved ste kočky, nie 😵 😉
no jasne, že moze... máš gladioly?, jaaaaj, tie mozes aj mne poslat 😵

letty86
26. aug 2013

@jacka pomiešaná som aj ja 😅 😅 takže chápem 😵 😉

jacka
26. aug 2013

@letty86 .....ved ja viem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...neviem či mi vydržia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...mám gerbery.....

letty86
26. aug 2013

@jacka ty má skusaš, čo 😅 😅 😅 😅 😅 ...aj gerbery sú super 😉 😉 aj viki niesla gerberu minulý rok....ale z obchodu 😝

jacka
26. aug 2013

@letty86 ..naživo vyzeraju lepšie.... 😀 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2013

@letty86 teba skušať?....nikdy 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........................no neviem....uvidím aké budu za týžden..... 😀 😀 ....ako ste sa mali?

jacka
26. aug 2013

🙂 😀 😀 😉

jacka
26. aug 2013

@denisenko aj ty si tu?,,,? 😵 😵 😵

utka
26. aug 2013

@letty86 ahojky. My sa máme celkom dobre. Pomaly si zvykáme na aký-taký režim. Pokiaľ nemám robotu, tak je všetko OK, ale keď niečo chcem urobiť a Lucinka nespí, tak je plač ☹...Aj ja asi teda dám pre učku niečo sladké.
@leninka75 ako Lilka???

utka
26. aug 2013

@jacka zlatí sú chaloši 😉...

letty86
26. aug 2013

@jacka krásne kvety 😵 😵 😵 😵 😵 ...len nech vydzia...
dobre bolo...aj pracovne, aj oddychovo...len záver týzdna sa pokaslal 😝 ...vo strtok prisla kamoska s frajerom, gulacik sme robili, grilovali a v piatok sme mali ist do Madarska...ale ráno vstali obaja chorí 😔 😔 😔 črevná chrípka 😔 😔 ...tak sa nikam neslo...kamoska zvracala, hnačkovala, ale s jej frajerom isiel muž so svokrom k lekárovi, lebo sa mu ťazko dýchalo....dlhá story....skrátim.....mal to z toho, že bol dehydrovaný...tak v piatok odisli domov....vikus bola smutná ze sa madarsko nekonalo......my sme zatial o.k. tak hádam aj ostaneme

jacka
26. aug 2013

@letty86 ..................juj no škoda že sa nedalo ísť.....aj som na vás myslela či ste šli...alebo čo.................aj u nás sa tá črevná mrcha prehnala..... 😠 😠 😠 😠 ............ved vieš...... 🙂 ............len muž je nejaký odolný 😠 😝 😀 😉

letty86
26. aug 2013

@jacka že so svokrom som napísala 😕 so svokrou

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre