• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@katka1819 a tuším je z Peťka úplne súci fotograf..... :wink: :wink: :wink: :wink: ....to žehlenie tu kuká aj na mna.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veruže psychickú podporu treba.... :wink: :wink: :wink: ... ozaj,žienky....čo máte druháčikov...treba im nejaké kvietko na prvý den???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. aug 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko dobrá otázka...netuším, či ideme brať kvietok... :confused:
26. aug 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás pôjde na prvý deň v škole tentokrát tatinko...Aj keď mi bude ľúto, že tam nebudem, ale čo už?!
26. aug 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka my sme boli so Simonkom minulý rok...ale to už bol väčší ako Lucka... :slight_smile:
26. aug 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera ešte boli na obed steaky z krkovice...že od dnes už dieta...grilovaná cuketa,paprika,tofu...a čerstva zeleninka :wink:
26. aug 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko po grilovaných mňamkách a gulášiku a sladkostiach... ani sa nečudujem že diééta ,ale u nás dnes nem diéta my máme haluštičky s bryndzou a slaninkou nooo mňam :grinning: :wink:
26. aug 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru niekedy sa mu fakt zadarí s tým foťákom :wink: musím mu ho dávať častejšie čo keď z neho raz bude známy fotograf celebrít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 pána beka.....koho to ja vidím :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, už sme doma a ako vidím, tak aj
@denisenko
@katka1819
@leninka75 už sú doma z výletiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale mohli by ste aj čosi popísať, nie :wink: príhody, zážitky, pikosky :wink: zvedavá som :dizzy_face: :dizzy_face: a teším sa aj na dalsie fotecky :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka
@jacka vy sa ako máte, kočky?
26. aug 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ......tu podporu budem asi ja viac potrebovať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy idete na Sliač?......v sobotu....či nedelu?............ty si čo dala Deniskovi prvý den do školy?...kvety?.....aj tašku si bral?...
26. aug 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
26. aug 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako je Lilke?.....čo teplota? :frowning2: :frowning2:
26. aug 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to čo ty kočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka
@utka podla mna sa kvietok, alebo dezert hodí :wink: asi som staromodna....my nesieme sladké...nech majú učky pevne nervy :grinning:
26. aug 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ved vieš.....stále rovnako....už je chalanom dlho........a mne bude aj smutno....ale aj sa teším taká som nejaká pomiešaná :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chápeš?..........
26. aug 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to možem aj taký kvietok zo záhrady?
26. aug 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved ste kočky, nie :dizzy_face: :wink:
no jasne, že moze... máš gladioly?, jaaaaj, tie mozes aj mne poslat :dizzy_face:
26. aug 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pomiešaná som aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: takže chápem :dizzy_face: :wink:
26. aug 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .....ved ja viem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...neviem či mi vydržia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...mám gerbery.....
26. aug 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty má skusaš, čo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...aj gerbery sú super :wink: :wink: aj viki niesla gerberu minulý rok....ale z obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..naživo vyzeraju lepšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 teba skušať?....nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........................no neviem....uvidím aké budu za týžden..... :grinning: :grinning: ....ako ste sa mali?
26. aug 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko aj ty si tu?,,,? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahojky. My sa máme celkom dobre. Pomaly si zvykáme na aký-taký režim. Pokiaľ nemám robotu, tak je všetko OK, ale keď niečo chcem urobiť a Lucinka nespí, tak je plač :frowning2:...Aj ja asi teda dám pre učku niečo sladké.
@leninka75 ako Lilka???
26. aug 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zlatí sú chaloši :wink:...
26. aug 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka krásne kvety :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len nech vydzia...
dobre bolo...aj pracovne, aj oddychovo...len záver týzdna sa pokaslal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vo strtok prisla kamoska s frajerom, gulacik sme robili, grilovali a v piatok sme mali ist do Madarska...ale ráno vstali obaja chorí :pensive: :pensive: :pensive: črevná chrípka :pensive: :pensive: ...tak sa nikam neslo...kamoska zvracala, hnačkovala, ale s jej frajerom isiel muž so svokrom k lekárovi, lebo sa mu ťazko dýchalo....dlhá story....skrátim.....mal to z toho, že bol dehydrovaný...tak v piatok odisli domov....vikus bola smutná ze sa madarsko nekonalo......my sme zatial o.k. tak hádam aj ostaneme
26. aug 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..................juj no škoda že sa nedalo ísť.....aj som na vás myslela či ste šli...alebo čo.................aj u nás sa tá črevná mrcha prehnala..... :angry: :angry: :angry: :angry: ............ved vieš...... :slight_smile: ............len muž je nejaký odolný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
26. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že so svokrom som napísala :confused: so svokrou
26. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok