Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
26. aug 2013
@utka dakujem...... x-) x-) však daj aj ty dávno si sme ich nevideli..... 🙂 🙂 🙂 ...............
letty86
26. aug 2013
@jacka juuj, aj ty s petkom napokon |-| |-| ...aj násho tatika to obislo, ked sme ju mali prvykrát u nás doma....
jacka
26. aug 2013
@letty86 Peťko len hnačkoval....ja z piatka do soboty......a. v sobotu som sa nadopovala aby som vydržala Nitru.........večer som už úplne odpadávala :-p :-p :-p :-p :-p ................ale už je dobre...klop klop 🙂 🙂
jacka
26. aug 2013
@katka1819 aj teba vidím.... 😃 😃 😃 😃 zdrhneš ako deni? 😃 😃
katka1819
26. aug 2013
@jacka 😃 😃 😃 už som tu neníííííííííííííííí :-N 😃 😉 papa

krásny sú chalani vysmiaty 😃 ja tiež dám kvietok a školská taška v 1 deň v škole musí byť 😉 😉 😉 x-)
letty86
26. aug 2013
@jacka |-| :-p kamoska mala neskutočné krče a hlavne vracala....tak je dobre, že už ste fit 😉 ...je to ináč riadny zeberak ta chrípka ]-(
jacka
26. aug 2013
@letty86 mi hovor som mysela že aj porodím :-p :-p :-p .............................kamoške je už dobre?..bola si s nou?......a jej priatelovi čo dali na pohotovosti?
jacka
26. aug 2013
@katka1819 dakujem.....dakujem.............tiež som myslela že bez tašky asi nepojde..........a kde si zmizla..... 😃 😃 to už sa asi nedozviem 😃 😃
letty86
26. aug 2013
@jacka už im je dobre...ešte v sobotu zvracali a aj horučku mali
utka
26. aug 2013
@jacka Lucinku môžem dať, mám nejaké nové, ale Vikiho nemám...možno, ak mi pošle kamoš zo sobotnej návštevy...
jacka
26. aug 2013
@utka tak daj x-) ....čo bolo v sobotu?...niečo mi ušlo? =-) =-) =-)
jacka
26. aug 2013
@letty86 🙂 ..........................a ty možeš dať fotočky x-) x-)
utka
26. aug 2013
@jacka /utka @jacka Ahojky. Boli ste na agrokomplexe? my sme boli na návšteve v Šenkviciach u známych. Boli sme tam ďalšie tri rodiny a každí má po dve deti. Tí, čo sme boli u nich majú tri. Takže pekný chaos, ale zvládli sme . Peťo šiel zaviesť Vikiho k našim. večer sa vráti. A v stredu ide po neho, ale vo štvrtok majú u našich nejakú robotu, tak prídu až v piatok. Budeme doma samé...
No som zvedavá, čo budú hovoriť baby po výlete ./
letty86
26. aug 2013
@jacka o tej sobote som pisala ja, nie utka 😉
fotky 😃 klasicka vyhovorka, ale pravdivá 😉 nemam stiahnute v pc a chce sa mi 😃
jacka
26. aug 2013
@letty86 chce 😃 😃 😃 😃

@utka aha ved hej máš pravdu....nejak som len zabudla.....
jacka
26. aug 2013
idem .....deti sa zatial potichu von hraju........ale ...to nie je dobré znamenie..... :-p :-p

aspon som si pokecala.......konečne.....ma svrbel jazyk 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
26. aug 2013
@jacka a Maťko má ešte sadru?
letty86
26. aug 2013
@jacka dobrá odpoved 😉 malo by sa chcieť :-N
jacka
26. aug 2013
@utka nie nema ...ma len ortezu.......v piatok idem na kontrolu.......uvidime ako..........
@letty86 tak bezkaj stahovať 🙂 🙂 x-)
letty86
26. aug 2013
@jacka a chce sa mi 😃 ...ešte mam aj baterku z fotaku vybitu 😃 tu musim najprv...ináč som u svokry nemala svoju nabíjačku na mobil a kým sme nasli svokrinu 😃 😃 😃 😃 😃 tak bol večer :-p sa malovalo, tak sa presuvali veci
utka
26. aug 2013
@jacka tak super.
denisenko
26. aug 2013
@jacka na Sliač pojdeme len možno...ak bude tatinko doma a to je vo hviezdach.... |-| |-| |-| |-| ...Denisko na prvý den v škole mal kvietok....tašku mu nebolo treba.... 😃 😃 😃 😃 ..a psychická podpora....veru je lepšie, ked tam človek nie je sám.... 😉 😉 😉
denisenko
26. aug 2013
@jacka teraz čítam o črevnej chrípke, či čo....švagriná bola min ulý týžden 3 dni na infuzkach, čo ju to tak zobralo..... :-p :-p :-p
denisenko
26. aug 2013
@utka Lucka poriadne vyrástla..... 😉 😉 😉
denisenko
26. aug 2013
tak aj pre ostatné herečky....tiež som nefotila...kto by konkuroval zrkadlovke..... 😃 😃 😃 😃 ale niečo som našla v mobile..... 😉 😉 😉
jacka
26. aug 2013
@denisenko krásne fotočky....tá s tatinkom a Simonkom je super naj..... x-) x-) x-) x-) .......................a ten Sliač...nám tu budu cez týžden hučať nad hlavami......ktovie či nebudeme mať toho dosť..... 😃 😃 😃 😃 😃 .........to len pre prípad žeby sme čisotu náhodu šli....asi tak ako vy |-| |-| |-| .....................................neviem...nejak často je tá črevná mrcha..... 😞 😞 😞 ked som kecala s maminou si nepamätá žeby sme každý mesiac zvracali......alebo niečo iné hnusné :-p
jacka
26. aug 2013
@denisenko ináč...to ste tam mali takú zimu??? =-) =-) =-)
jacka
26. aug 2013
ozaj....mali sme tu konečne búúúúrku......som sa tešila........ako na vianoce..konečne riadny dážd......po vyše mesiaci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................len teraz už velmi ani netrebalo.....keže pojde tie mini krumple von :-p :-p :-p ak ich tam radšej nenecháme...na rok vyrastú 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
26. aug 2013
@jacka zimu???..prečo???...myslíš tu bundičku???..nieee....to bolo ráno....mali sme v pohode tričká.... 😉 😉 😉
denisenko
26. aug 2013
@jacka aj svokor kope lentilky...a švagor jak by dal.....že vyorávať.....nemá čo..... :-p :-p :-p :-p :-p