• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@utka dakujem...... :dizzy_face: :dizzy_face: však daj aj ty dávno si sme ich nevideli..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............
26. aug 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka juuj, aj ty s petkom napokon :pensive: :pensive: ...aj násho tatika to obislo, ked sme ju mali prvykrát u nás doma....
26. aug 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Peťko len hnačkoval....ja z piatka do soboty......a. v sobotu som sa nadopovala aby som vydržala Nitru.........večer som už úplne odpadávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ale už je dobre...klop klop :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj teba vidím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdrhneš ako deni? :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: už som tu neníííííííííííííííí :sweat_smile: :grinning: :wink: papa

krásny sú chalani vysmiaty :grinning: ja tiež dám kvietok a školská taška v 1 deň v škole musí byť :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kamoska mala neskutočné krče a hlavne vracala....tak je dobre, že už ste fit :wink: ...je to ináč riadny zeberak ta chrípka :angry:
26. aug 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 mi hovor som mysela že aj porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................kamoške je už dobre?..bola si s nou?......a jej priatelovi čo dali na pohotovosti?
26. aug 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 dakujem.....dakujem.............tiež som myslela že bez tašky asi nepojde..........a kde si zmizla..... :grinning: :grinning: to už sa asi nedozviem :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už im je dobre...ešte v sobotu zvracali a aj horučku mali
26. aug 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Lucinku môžem dať, mám nejaké nové, ale Vikiho nemám...možno, ak mi pošle kamoš zo sobotnej návštevy...
26. aug 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak daj :dizzy_face: ....čo bolo v sobotu?...niečo mi ušlo? :confused: :confused: :confused:
26. aug 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :slight_smile: ..........................a ty možeš dať fotočky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka /utka @jacka Ahojky. Boli ste na agrokomplexe? my sme boli na návšteve v Šenkviciach u známych. Boli sme tam ďalšie tri rodiny a každí má po dve deti. Tí, čo sme boli u nich majú tri. Takže pekný chaos, ale zvládli sme . Peťo šiel zaviesť Vikiho k našim. večer sa vráti. A v stredu ide po neho, ale vo štvrtok majú u našich nejakú robotu, tak prídu až v piatok. Budeme doma samé...
No som zvedavá, čo budú hovoriť baby po výlete ./
26. aug 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka o tej sobote som pisala ja, nie utka :wink:
fotky :grinning: klasicka vyhovorka, ale pravdivá :wink: nemam stiahnute v pc a chce sa mi :grinning:
26. aug 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka aha ved hej máš pravdu....nejak som len zabudla.....
26. aug 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem .....deti sa zatial potichu von hraju........ale ...to nie je dobré znamenie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aspon som si pokecala.......konečne.....ma svrbel jazyk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka a Maťko má ešte sadru?
26. aug 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dobrá odpoved :wink: malo by sa chcieť :sweat_smile:
26. aug 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nie nema ...ma len ortezu.......v piatok idem na kontrolu.......uvidime ako..........
@letty86 tak bezkaj stahovať :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a chce sa mi :grinning: ...ešte mam aj baterku z fotaku vybitu :grinning: tu musim najprv...ináč som u svokry nemala svoju nabíjačku na mobil a kým sme nasli svokrinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak bol večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa malovalo, tak sa presuvali veci
26. aug 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak super.
26. aug 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jacka na Sliač pojdeme len možno...ak bude tatinko doma a to je vo hviezdach.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...Denisko na prvý den v škole mal kvietok....tašku mu nebolo treba.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a psychická podpora....veru je lepšie, ked tam človek nie je sám.... :wink: :wink: :wink:
26. aug 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka teraz čítam o črevnej chrípke, či čo....švagriná bola min ulý týžden 3 dni na infuzkach, čo ju to tak zobralo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Lucka poriadne vyrástla..... :wink: :wink: :wink:
26. aug 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak aj pre ostatné herečky....tiež som nefotila...kto by konkuroval zrkadlovke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale niečo som našla v mobile..... :wink: :wink: :wink:
26. aug 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko krásne fotočky....tá s tatinkom a Simonkom je super naj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................a ten Sliač...nám tu budu cez týžden hučať nad hlavami......ktovie či nebudeme mať toho dosť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........to len pre prípad žeby sme čisotu náhodu šli....asi tak ako vy :pensive: :pensive: :pensive: .....................................neviem...nejak často je tá črevná mrcha..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ked som kecala s maminou si nepamätá žeby sme každý mesiac zvracali......alebo niečo iné hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ináč...to ste tam mali takú zimu??? :confused: :confused: :confused:
26. aug 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj....mali sme tu konečne búúúúrku......som sa tešila........ako na vianoce..konečne riadny dážd......po vyše mesiaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................len teraz už velmi ani netrebalo.....keže pojde tie mini krumple von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak ich tam radšej nenecháme...na rok vyrastú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zimu???..prečo???...myslíš tu bundičku???..nieee....to bolo ráno....mali sme v pohode tričká.... :wink: :wink: :wink:
26. aug 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj svokor kope lentilky...a švagor jak by dal.....že vyorávať.....nemá čo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok