• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
..jéééje...mužík sa mi našiel..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...idem sa mu povenovať.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobru noc :pensive:
26. aug 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ste tam boli taký nababuškani.....či sa mi to len videlo?.. :pensive: :pensive: ............ :wink: :wink: .........................................veru lentilky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....väčšie sme sadili.... :angry: :angry:
26. aug 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko povenuj....pošlem vám romatický dáždik.....chytáááj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to nejak stručne :confused: :confused:
26. aug 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru Lucinka rýchlo rastie.... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ak pojdete na Sliač.....sa priprav na davy mega davy ludí :grinning: :grinning:
26. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 kde si dala fotočku?? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ráno bolo chladno...preto nababuškaný.....a na lanovke tiež.... :wink: ale inak.....tak akurát.... :wink: :wink:
26. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak dobre......som rada že ste mali fajn počasie..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a povieš ako bolo? :slight_smile:
26. aug 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
akurát som zistila.....Maťulo bude .1.C :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem .......dnes som sa vykecala od aj na mesiac.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prajem krásnu upršanú dobru nocku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čafte maminky :grinning: :dizzy_face: :wink:
@utka Lucinka je krásnučká princeznička :dizzy_face: všetci Ste krásny :grinning:
@denisenko tak lízatkovýýý naši králi :grinning: ulepenýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@jacka len ráno bolo chladno a neskôr večer inak OK :grinning: a hurááááááááááá búrka to muselo byť radosti :wink: tu čiape a nečiape od rána ránového :sweat_smile:
@letty86 no to je dobre že sú drobci v poriadku už :dizzy_face: veľa zdravíčka im posielam :wink:
26. aug 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 haloooo haloooo čo sa staloooo :sweat_smile: ???
26. aug 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúúúúú :dizzy_face:
26. aug 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ďakujem baby. Veru narástla. Rastie nám pred očami. A ako sa už usmieva a rozpráva s nami...zlatá je :wink:.
26. aug 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...... :slight_smile:
@utka už je z nej kecálka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................neviem ...ale na koho sa podobá.....podla očí má aj z Vikiho niečo...či sa mýlim?....
27. aug 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to vieš mne stačí aj búrka pre radosť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taká som ja skromučká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
27. aug 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
@jacka ja som rozhybem s fotkami, len to asi trosku potrva :wink:
@katka1819 dakujem, Katka, drobci sú zatial o.k., kamaráti nam ochoreli, tak hádam sa mi už nenakazíme :wink:
@denisenko aj ja čakám a nič :confused:
27. aug 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ved ja mám čas :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
27. aug 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
@jacka veru kecálka...Neviem, na koho sa podobá. Ale určite má veľa z Vikiho. A vraj na môjho otca...
27. aug 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink:
@jacka
@letty86 ja možem len za seba...dobre bolo.... :wink: nič extra sa nestalo,decká sa vyhrali, gulášik bol super a grilovania až po krk..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko čertoval, Simonko tiež, ale tak v norme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Denisko s tatinkom si stráááášne pochvaľovali tú bobovú dráhu....že idú aj nabudúce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka aj mne sa hned zdalo že má niečo z Vikiho.... :wink:
27. aug 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko niečo určite...
27. aug 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak aspon vieme že bolo dobre..........konečne sme niečo vytiahli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ :wink: :wink: :wink: ....bobová dráha je aj tu na Donovaloch....prídite......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face: ....................kuk............ :dizzy_face: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
27. aug 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..viem, viem....Donovaly...sestra tam bola...musím pogoogliť.....možno ak pojdu na Sliač, sa tam zastavia..... :slight_smile:
27. aug 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk a nikde niktoooo tak papa a DoBrÚ :wink: :grinning: :dizzy_face:
27. aug 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to čo?????...kde ste ktoooooo?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok