• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko ja som tu :confused:
27. aug 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
27. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čau :dizzy_face: kde más manzela :wink: ten moj pracuje usilovne...teda dúfam, že usilovne :grinning:
27. aug 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..už som túúúú...bola som v "banke"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manželík...niekde pri BA...a až do konca týždna, ak sa nepokazí počasie úplne...takže slamenná vdova som..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čo je s tým koňom???? :confused: :confused: :confused:
27. aug 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu banku mi musiš vysvetliť :grinning:
27. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 jáááj moja......aj ty by si potom chcela..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celý den mi niekto trhá klávesnicu z rúk...tak bankujem po večeroch cez net.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a riešim ešte kopec iných vecí...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...práve som prišla na to, že mi asi úúúúplne švitorí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozvala som sa na inzerát, že hľadajú opatrovateľku k 2ročnému dievčatku....no....normálna som???
27. aug 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tu sa kecia o takomto čase?........nechápačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ledva držím oči..........sme boli celýýýýýýý den vonku len najesť sa prišli....ja som v noci strašila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........teraz to ma na ide.... :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. aug 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru nocku.........krásne sníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a načo v noci strašííííš???...tebe nikto nepovedal, že v noci sa spí????:... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to mi nik nepovedal.........to fakt? :grinning: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hm....čo sa na staré kolená nedozviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...človek sa vraj učí celý život.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som tiež strašila...teda nie ja,.ale mačka vyspevovala árie z opery....čo už, riziko podnikania..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zo sliaču asi nič nebude...niekde pri BA vraj dnes dobre zlialo, takže sa žatva posúva.....tak to vyzerá, že v prvý školský den asi pojdem sama.... :confounded:
27. aug 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš, že by som chcela :grinning: :grinning: :grinning: ale také mám, som myslela, že ti hádam len tak peniaze prileteli, ale asi nie, tak potom niiiiič :grinning: :grinning: :grinning:
neviem, či ti švitorí, ale odvázna teda si :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka my sme tiez boli von, až dve hodky, čo je celkom dost :grinning: ale ziiima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúú zienky, vymenim jednu bednu za druhu a potom ma v posteli caká moj mini chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..prileteli, prileteli.....ale neviem prečo, dlho sa nezdržali a leteli ďalej......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 že minichlap..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mi zabehlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem aj ja...nejaký je tento kon dneska pomalý....skor zaspím, ako ma niekam prekliká.....

dobrú nocku...
27. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lepšie ako mini chlp, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrú a veselú.......
27. aug 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............

no škoda že nám včera vypli elekrinu.......by som sa zapojila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86 ....tak máme rovnakých spoločníkov v posteli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ja už mám nočné desy s tej školy..... :frowning2: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......takže Sliač sa nekoná...?...škoda....prídete o vela...
28. aug 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka fajnových že :grinning: ten moj tam v noci robil také premety :confused: krutil sa, vykrúcal...dnes je tatik doma, tak si pekne pospi v postielke....ešte chvilu ho tam nechám...a potom sup do velkej postele
28. aug 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Dnes ideme k našim...som aj chcela doma zostať, ale čo budeme samé...
28. aug 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@jacka vás zas včera vypli????.....to máte nejaký prerušovaný prúd, či ako???... :grinning: :grinning: :grinning: ...veru, zrejme nekoná....tatinko už je doma.....a nič neporobili, takže sa im to kopí a kopí......a kopí....v BA že boli prívalové dažde, v TT tiež...tak čakám, kedy dojdu k nám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som bola kúpiť Niskovi ešte jedny tenisky na doma...sakra.....pred dvomi týždnami som mu kupovala , že 32 ...a teraz ani jedny 32 neobul......ja nechápem, ako mu rastie tá noha....2 čísla za 1 prázdniny...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..a zajtra mám rande s 2-ročným dievčatkom..... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. aug 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nás vypnu hocikedy..zima ...teplo......dážd slnko..... :angry: :angry: ....................ale aspon ten prud ..prerušovaný má vyhody....šla som spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................som zvedavá do čoho sa Maťko obuje.......rastu nám pred očami....a ani to nevidíme........Peťko mi za dva mes. narástol o celý :grinning: :grinning: centimeter :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........................................to čo máš s tým dievčatkom?,,, :confused:
28. aug 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ......neboj nič.....zachvíli nám chlapci vyrastu :slight_smile: :slight_smile: ....a kto nás bude kopať? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :wink: :wink:
28. aug 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prší prší ......kto chce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................ja mám dnes pocit akoby bola jesen.......ufff.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je s vami????? :frowning2: :confused:
28. aug 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo čafce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok