Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
28. aug 2013

@leninka75 vyhlasujem po tebe celoštátne pátranie 😅 😅 😅 😀

letty86
28. aug 2013

uhorkova sezoná uz bola...nie 😕
dobú noc 😔

katka1819
28. aug 2013

Dobrúúúúúúúú 😉

jacka
28. aug 2013

@katka1819 aj ja po @leninka75........... vyhlasujem....kto čo o nej niečo vie?? 😕 😕 😕 😕

jacka
28. aug 2013

zas leje..........aspon sa bude dobre spať.......
dobru nocku 🙂 🙂

katka1819
28. aug 2013

@jacka Lenka je choručkááá ☹ už som to nevydržala a napísala som jej sms že čo je s ňou a odpísala mi, že má hnisavú angínu 😖 aj Lilka len v začiatkoch a obe majú to je jasné antibiotiká 🙄 júúúúúúúúúúj nem dobré 😔

katka1819
28. aug 2013

@denisenko ozaj Ivet a čo Denisko s kašlom je to lepšie ? 😅

katka1819
28. aug 2013

Ozaj od zajtra som aj ja slamenná vdova 😅 Peťo ide za bratom do ČR a vráti sa až v nedeľuuu 🙄 ešte že je ten skype 😉

katka1819
28. aug 2013

a už fakt idem spac tak dobrúúúúúúúúúúú maminy 😵

jacka
29. aug 2013

ahojte............... 🙂 🙂

@katka1819 juj ☹ ☹ ☹ .......ale mohla dať vedieť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............................tak skoré vyliečenie..... 🙂

jacka
29. aug 2013

to je hnus vonku..........zima...hmla.......len spať a spať 😠 😝

jacka
29. aug 2013

🙂 😉 😎 😀 😵

koláčik napečený ....padáme.... 😀 😀

katka1819
29. aug 2013

čAfTe 😀 😀 😀

@jacka ja si myslím že je v takom stave ,že na net a koňa ani nepomyslí 😖 viem podľa seba... ja chorá ešte aj dieťa choručké a k tomu jedno čo nedá pokoj a musíš sa mu neustále venovať a manželík nič nepomôže...alebo je stále v práci,k tomu navariť, upratať a podobne... no hotovo 😝 🙄

denisenko
29. aug 2013

ahojte... 😉 u nás svieti slniečko.... 😉
@katka1819 Denisko..nooo.....spustili sa mu konečne tie sople...ale inak je ok.... 😉 išiel so starkovcami na huby, tak som zvedavá,čo donesu..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 joooj, a to čo tak????? 😕 😕 😕 skoré uzdravenie..... 🙂
@jacka kam padáte???? 😕 😕 ...dievčatko...asi mu budem robiť aupair.... 🙂 ved uvidíme, či to pojde.....každá korunka navyše dobrá a hlavne Simonko bude mať spoločnosť.....

denisenko
29. aug 2013

Simonko spí...obed už aj zjedený....tatinko sa šiel rozkrosiť, Denisko na hubách...ideálny čas na umývanie podláh...tak zatíííííím 😀 😀 😀 😀

katka1819
29. aug 2013

@denisenko ty ideš robiť opatrovateľku nejakému dievčatkuuu ??? 😕 😅 😀 ty máš toho málo moja čoooo 😀

denisenko
29. aug 2013

@katka1819 ...málo,málo... 😀😀 potrebujem viac.,😀😀 tak idem ešte od pondelka aj na jogu....😀

katka1819
29. aug 2013

@denisenko moja na jogu ??? 😀 ty potrebuješ ísť na papkaciu kúru nie na jogu 😀 či kvôli chrbtici joga ? Aj ja som cvičila istý čas 5 tibeťanov ,ale som nedisciplinovaná a nie pravidelne takže neboli nijaké výsledky 😅 ,ale ešte si to sem tam viem zacvičiť a okrem tej zumby čo cvičím 2 krát do týždňa si viem aj švihadielko dať ...ale po 20 minútach umieram 😀 a to som kedysi 45 min.až hodku dala v pohode a ani som sa nezadýchala 😅 😅 😅 nuž chce to pevnú vôľu a dennodenné cvičko 😝 snááď to príde časom 😉 nebudem tu vysedávať pri compe ale cvičiť 😀

jacka
29. aug 2013

@katka1819 tak si my mi riadne dala.......ved ja dobre viem ako to chodí...........a to na blízku nemám nikoho...........kto by mi pomohol......deti vláčim všade so sebou..............a ked viem že sa dačo deje a mám možnosť dám vedieť...............ale aspon sms niekomu mohla napísať.......aby sme nemali strachu že čo je..............

jacka
29. aug 2013

@denisenko padali sme využiť ešte slniečko.......teraz je zas nejak pod mrakom.... ☹ ..............a sme samučký....muž zasa robí.......asi mu pošlem foto ako vyzeraju.....................a to nemáme ešte školu dokúpenú.......... 😝 ..............................a to dievčatko je odkial...niekde blízko?.....a na ako dlho?......nie celý den.....či čo....

katka1819
29. aug 2013

@jacka však sa Lenka časom ozve ... a všeeeeetko nám povysvetluje 😉

inak ja som nechcela na teba nejako to ... útočiť 😉 😅 🙂 to ja som tak všeobecne 😉 😉 😉

katka1819
29. aug 2013

@jacka u nás ráno pod mrakom a teraz slniečkoooo svieti aj teplúčko je tak sa vytešujem 😀 až sa Matulko zobudí aj my padáme ... 😵

katka1819
29. aug 2013

@jacka čo Vám chýba ešte do školy ? my len cvičky a máme kompletku 😵 a tú tašku ste akú nakoniec kúpili ? aj foto by si mohla dať že by sme kuk 😀

katka1819
29. aug 2013

@jacka no kde si zmizlááááá 😕 už budem musieť aj ja odfrčať za chvíííľočku 😀

letty86
29. aug 2013

ahojte 😉
u nás je tiez zima...fúka 😝 jesen ako vysita 😔 a matulo by len von chodil

denisenko
29. aug 2013

jééj....boli sme na huby....so Simčom.... 😀 😀 😀 😀 😀 som našla 5 masliakov..... 😀 😀 😀 😀 ale Denisko so starkými našli praváky ako z knižky..... 😠 😠 😀
@katka1819 Tebe sa zdalo, že málo jem???...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka to dievčatko je odvedľa z dediny.....úplnou náhodou....vraj na 10 dní do mesiaca, niekedy v týždni od rána 8-17....ale nakoniec som sa s nou nestretla, lebo sme boli hubárčiť....kedže bolo pekne.... 🙂 🙂 🙂 🙂 asi to kuknem cez víkend 😉 my už školu tiež na úplno, len tašku trošku asi preprať, alebo vykefovať, alebo.......čo ja viem čo.... 😀 😀 😀
@letty86 u nás bolo slniečkovo...a Simonko je ako Maťulko...len vonku, vonku a vonku.....to divadielko čo robí, ked ho beriem dovnútra...... 😝 😝 😝 😝 😝 ...my musíme chodiť aj v daždi..... 😖 😖 😖 😝 😝 😝

letty86
29. aug 2013

@denisenko tak na 10 dni sa celkom dá 😉 som myslela, že kazdý den...ako dá sa 😀 ...tak drzim palce nech to vyjde a ste zohratá particka
tasku vyper v práčke....ja som prala na 30ke a je ako novučka....nič sa jej nestalo...mame tiez topgal

letty86
29. aug 2013

dobrúúú

leninka75
30. aug 2013

ránečko...... 🙂
......pánabeka..konečne som ako tak v stave žiť bez drog 😀 😀 😀 😀 😀 ........takú pliagu som už teda dávno nemala 😝 😝 😝 😝 .....a ja krava v nedeľu cestou z Oščadnice, len tak mi hlavou preblesklo, že už som dávno v lete nemala angínu a nááá do večera jak vyšitá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅.........

.......vidím, že ste si pokecali 🙂 🙂...fotečky všelijaké popridávali 😵 😵 😵 😵 ......@jacka...krásne georgíny 😵 .....@utka nádherné bábo 😵 😵 ........@deniseneko @katka1819..šikovný paparazovia z vás 😀 😀 ......

@denisneko..takže o rok dávame stretko v Bulharsku????? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ........juj keby si bola bližšie hneď ti ponúknem Lolku na stráženie 😉 😉 😉 😉 ......dúfam, že dievčatko bude kľudné a nebudeš mať s krpčekmi veľa práce, lebo zostane z teba už len tieň......

@jacka.....neboj v pondelok a aj potom neskôr bude dobre 🙂 🙂 ......zvládneš to aj Maťko 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
30. aug 2013

@letty86 ...vy ste ako na tom so školou??..Viki sa teší??? 🙂 🙂 ...a Maťko kedy nastupuje do škôlky???...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre