Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. aug 2013

dobré ránko.....stíham..nestíham...ako vždy..... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 no možno aj Bulharsko..... 😀 😀 😀 😀 a tak Lolka je dobručká bábika...ale zas....sa ma bojí...strigy jednej..... 😀 😀 😀 😢
@letty86 díky za tip...ja som sa bála to dať do pračky....ale už sa perie..... 😉 😉 😉 potom poviem, čo z nej ostalo...... 😀 😀 😀 😀

jáááj...obedík navarený....decká budú zas ohrňat nosíkmi....urobila som im polievočku..mrkvovo-cuketovú....ale spravila to na krémovú, tak hádam prejde....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. aug 2013

@denisenko ....ty si, že strigy jednej 😀 😀 😀.............Lolka má teraz hanbiace sa obdobie 😉 😉 😉 😉...ona by si zvykla 🙂 🙂 🙂
.....ako si robila tú polievočku??:.....akurát svokra pišťala, že čo nejeme cukety 😀 😀 😀

katka1819
30. aug 2013

Achooooooooooooooj 😀

@leninka75
@denisenko kočky aj tu máme cukíííííííííííííín 😅 dnes je tiež na obed 😀

katka1819
30. aug 2013

@leninka75 ozaj no ViTaJ 😀 😀 😀 medi živými 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. aug 2013

@katka1819 ..ďakujeeeeeem 😵 😵 😉 😉 😉 😉 ................robíš obaľovanú cukinku?? 🙂

leninka75
30. aug 2013

...........sme si dali s tou chatou 😅 😅 😅 ....naše baby nás stále uháňajú, že ešte by išli na nejakú chatu 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 ...tak hádam musíme ešte niečo spískať do zimy 🙂 🙂 🙂 .........moja teta bola nedávno v Jasnej v hoteli Junior...vraj jje super pre deti - detský kútik dnu, bazén, vírivky, sauny, vonku detské ihrisko, blízko opičia lanová dráha, nejaká jaskyňa, lanovka, a pár km ďalej je aj bobová dráha 😀 😀 😀 .............som to akurát kukala na nejakých zľavách a celkom to je OK.....

katka1819
30. aug 2013

@leninka75 obalovanú obalovanú 😉 😀 😝 😵

katka1819
30. aug 2013

@leninka75 čooooooooo v Jasnej chata 😵 kedy ??? 😀 😀 😀 daj link nech kuknem 😉

katka1819
30. aug 2013

@leninka75 no krásna chata a to prostredie 😵 😵 😵 a tie služby 😀 a tie ceny 😅 😝 😀

katka1819
30. aug 2013

ideeeeem kočky papa neskôr 😉 😵 😀

leninka75
30. aug 2013

@katka1819 ...kukala som to, že je tam balík na tri noci s polpenziou za 75 E...tak nás zhruba vyšla Oščadnica na dve noci, tak s ami to zdá celkom OK.......napísala som im, že koľko by to bolo za dve noci..potom ti poviem......pa

denisenko
30. aug 2013

@leninka75 to je na osobu, alebo ako???? 😕 😕 😕 😕 ..polievočku....kamufláž..... 😀 😀 😀 😀 podusila cibuľku, koooopu mrkvy, jeden petržlen a zemiaky a ubvarila do mäkka, potom som do toho dala koooopu cukiny na kocky a dovarila, hodila do mixera....rozmixovala, pridala masielko a smotanu na varenie, prešla varom a hotovo....a hááááádaj, háááádaj, čo v nej je..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. aug 2013

ahojte................ 😵 😵 😵 😵

nestíham ani ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................................okrem depky ......čo sa na nu pocitvo pripravujem 😀 😀 😉 ..............sme boli na chire...............ale že úúúúúúúúúúplne zbytočne to naše zdravotníctvo...............nerobili mu nič.......že za dva týždne sa tam nič nezmenilo..........a nechcu ho zbytočne zas "fotiť".......tak sme dali dole ortezu..........že netreba.......dávať bacha aby nepadol.............čo teda logické........bicykel máme pripraviť na zimný spánok..........

@denisenko otázočku na teba..... 😀 😀 😀 😀 😀 možno aj dve 😀 😀 😀 😀 .................čo má Densiko na telesnej na nohách......vraj cvičky sa nenosia.........že nejaké tenisky s bielou podrážkou....................tak ja neviem ktoré myslia.....tie na šnurovanie či čo??,.........................a.......máte tepláky aj kraťasy?......................zatial vsio.....ostatné priebežne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
30. aug 2013

obloha zatiahnutá........hlava v prdeli 😝 ...........................ešte aj tie krepé lietadla nedaju pokoj......neviem či hrmí či to to.....či čo to......

jacka
30. aug 2013

idem za deťurencami.....dnes sú celkom v pohode.....asi to skoré vstávanie im pomohlo......to vedieť tak maju budíčka celé dva mesiace o pol 6tej pravidelne 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................ale tá bomba za mnou 😀 😀 😀 😀 ......

denisenko
30. aug 2013

@jacka naši nosia cvičky a mali ich aj minulý rok... A žiadne kraťasy,len tepláky 🙂

jacka
30. aug 2013

@denisenko mne tvrdili.....že chlapi cvičky nenosia 😕 😕 😠 😠 ......jááj další žvást.................som zvedavá čo mi v škole povedia.......aj tak nebude moct cvičiť 😀 😀 😀 ....................................čo ten Sliač nič?...

katka1819
30. aug 2013

Dobrúúúúúúúúúú maminky 😉 😵 😀

letty86
30. aug 2013

ahojte
@leninka75 vitaj 😉 😵 ....matko nastupuje do skolky už teraz v pondelok a vraj sa tesi 😅 ...viki už vie, do čoho ide a hlavne na kamosky sa tesi 😵
@denisenko ako taska? hadam prezila bez ujmy....ja som najprv "guglila" a gugloš povedal, že mozem prať, tak som veru dala prať, nech sa tam s kefkou nebabrem 😉
@jacka na zdravotnictvo skoda slov 😝...ručka ho neboli? a dava si pozor? teda vramci moznosti 😉

leninka75
31. aug 2013

Kuku....... 🙂 .......a to co toto? 😕 ........neskoro pridem a aj tak som dnes prva 😅

......zemiacky vyorane....moze prist zima hladom nepomrieme 😀

@jacka....nemusis kupovat cvicky....existuju botasky "halovky" so svetlou podrazkou
@letty86.....dufam, ze Matkovi ten entuziazmus vydrzi 🙂 .....drzim vam silno palceky, aby to bolo OK......a ty to ako zvlsadad?

letty86
31. aug 2013

ahojte 😉
a ja ze tu bude čulý ruch a tu tichooooo
@leninka75 dakujem.....ja mam z toho nervičky.....ale hádam to nejak zvládneme....matko zatial nevidí problém 😅 ....a mne je tak všelijak 😖

aké mate zemiačiky? už ste zdravé, ako sa majú dievčatá? Lilka sa teši?

katka1819
31. aug 2013

ahoooooooooooooj baby 😉 😵 😀
@leninka75 som ťa videla už dávnejšie ako tu lajkuješ 😉 😉 😉
@letty86 ani ja som neni stotožnená s cvičkami ... nechám to na budúci týždeň popýtam sa maminiek čo pokúpili v triede chalanom na telocvik a potom sa prispôsobíme 😅 a už som pokukávala po halovkových teniskách 😉
a čo stou taškou už som sa ťa raz pýtala že akú Ste nakoniec kúpili ... ale ma tu niekto táááááák odignoroval že až 😀 😝

letty86
31. aug 2013

@katka1819 ahoj 😉 si si ma pomýlila s jackou 😉

katka1819
31. aug 2013

@letty86 jeeeeeeeeeeeemine fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry 😅 😵

katka1819
31. aug 2013

@jacka kukni 3 správičku pred touto 😉 😉 😉 som chcela napísať tebe a nejako som klikla na letty 😅 😀

katka1819
31. aug 2013

@letty86 a vieš prečo ???? Kde máš foto moja ? 😅 😅 😅 😀

letty86
31. aug 2013

@katka1819 ved teraz mám peckovú, najsamlepšiu fotku 😅 ...vysmiata, ruzovolíca, čo mi viac treba...

denisenko
31. aug 2013

ahojte... 😉
@letty86 taška prežila...ako nová.... 🙂 🙂 🙂 dííííky moooc 😉

baby a čo máte proti cvičkám?...Denisko si pýtal len cvičky, že on tenisky nechce..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. aug 2013

@letty86 krásna foto...veru....mi konkuruješ aj s @jacka farbou vlasov.... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre