• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
ozaj, som vám ešte chcela...včera že aká šoková terapia.....Denisko tu mal kámoša od susedov, a že či sa možu hrať vnútri....tak som im bola dolu odomknúť a oni šli hore...dvoje schody a jasné, že enzavreli dvere.....ja som sa zakecala so svokrou a zrazu len kukám, že sa mi Simonko tmolí pred vchodom pod nohami,,,,,,akože iný šok.....ani sam asi nevie, ako to zliezol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko som rada, že som velmi minimalne "pomohla" :wink:
ja proti cvičkam nemam nič :wink: vikuska ich síce nenosí, ale to len preto, že minulý rok už nemali jej číslo v danom obchode...tak som kupila plátenky...aj tento rok
31. aug 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko horolezci, horolezčatá...simonko :dizzy_face:
31. aug 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
:confused: :confused: :confused: :confused: to kde ste všetky :confused:
u nás prší, také depkoidné počasie :confounded:

všetkým vám prajem pekný začiatok skolského roka :wink: :wink:
1. sep 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
My sme mali hrozný budíček ráno. Lucka sa dusila. pravdepodobne sa jej zgrclo a zbehlo jej to do nošteka a nevedela sa nadýchnuť. Mudeli sme jej to odsať. Potom bolo dobre. Tak som sa zľakla. Bože. Už to nikdy nechcem zažiť :cry: .
Tak krásny začiatok školského roka.
1. sep 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

zajtra sa všetky držkajte.......a ozvite ako bolo.......................aj aj vám prajme všetkým.........krásny začiatok do nového školského roka.........aby ste vykročili tou správnou nohou....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk fotos... prvý dník v škole :grinning:
2. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ozaj maminy majú Vašec deti v triede rómskych spolužiakov :sweat_smile: ? My ich máme 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak všetko prebehlo super :dizzy_face:
2. sep 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink: mne včera Simonko odpálil PC..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved nejako sa to hádam spraví.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@katka1819 romskych spoluobčanov???..nie nemáme.....mali sme jedného minulý rok, ale kedže sa nevedel správať, preložili ho po polroku do špeciálnej školy..... :slight_smile:
2. sep 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka a vy ako????? :confused: :confused: :confused: no daj, nech vieme prvé dojmy...a pojmy.... :wink: :wink: :wink:
2. sep 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka uf, si viem predstaviť tie šoky.....nezávidím..... :frowning2: klop,klop,klop....nech to bolo prvý a posledný krát.... :wink:
@letty86 depkoidné je ten správny výraz....mi ani nehovor..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@leninka75 a vy baby...kam ste zmizli???...
2. sep 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...............

@denisenko .....vieš čo ........som ale totálne nevyspatá...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ráno plakali dvaja......skus tipnuť.... :grinning: :grinning: :grinning: .....ale inak Maťko v pohodičke......učka....presne som si tipla........tá ich dá riadne do pucu.............aj ja som sa jej bála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...........zatial sa teší.....nech sám príde na to :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................a s Peťkom som si poplakala.....ale ja za dverami...... :grinning: :grinning: ..........................vy ako???..............chceme ísť do kina..........len musí ešte muž prísť.........niekam odbehol....bez neho sú v práci stratený tak dúfam že sa dovtedy vráti :angry: :angry: :angry: :angry: ............neskor dám aj foto...........teraz sa nabíja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 máme asi zo troch............... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....ale to v každej triede....mali ich dať spolu do jednej :angry: :angry: :angry: :wink: .............................a Maťkova taška......kuk......
http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tasky/efi-119/?d---blue....................................
2. sep 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@leninka75 ..................................ako??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: podajte správu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
že do jednej triedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no veď toto je aj náš prípad všetci sú z detského domova a vraj požiadavka detského domova bola aby boli všetci ich prváci v jednej triede a zrovna do tej našej ich šupli no som zhrozená ... ale už sme mali debatu s učkou ešte, že sa poznáme a vraj ich bude izolovať od ostatných ako sa bude dať ... no nech si myslíte čo chcete ja som neni rasista ,ale cigánov ja nemusím :rolling_eyes:
@jacka taška je super tak nakoniec si predsa len z toho topgalu objednávala :grinning: aj ja som potom druhý krát musela ,ešte som chcela malému pláštenku na tašku a peňaženku aby mal z jedného dizajnu
@utka tieto stavy som aj ja zažila pri Peťkovi asi 2 krát a pri Matúškovi len raz :unamused: väčšinou keď sa moc napili mliečka a ogrgli tak že sa vlastne vyvrackali a išlo to aj noštekom ,pusinkou no hotovo je to strašné keď sa ti drobec dusí ...našťastie to rýchlo prešlo a potom som mu už radšej dala napapať na dvakrát po sebe odgrgol a dopapal,ale my sme mali nutrilon z fľaše tak to bolo asi ľahšie ...neviem :sweat_smile:
2. sep 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

...dievčatá nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , až teraz trošku kľud :slight_smile: .............

....teším sa, že detičky to celkom pekne zvládli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....až na miláčika Peťulka :frowning2: :frowning2:........ale však si hádam drobec zasa zvakne na škôlku :wink:.....

.....my úplne s prehľadom a v pohode :grinning: :grinning: :grinning:.............detiská už chytili aj domácu úlohu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...a to vďaka Romankovi, ktorý sa nevedel podpísať :angry: :angry: :angry:...takže všetci mali doma napísať 5x svoje meno :wink:...inak naši boli dnes na tvrdo do 11:00...4 dni v týždni majú 5 hodín a 1x štyri......pribudla im vlastiveda, prírodoveda, počítače...a tým pádom budú mať už rôznych učiteľov :sweat_smile: :sweat_smile:...skoro ako na druhom stupni........

@jacka...som rada, že ste to obaja zvládli :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:...boli ste v tom kine?...a na čom??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka...božínku, som rada, že to s Luckou dobre dopadlo......držím palce, aby sa to už neopakovalo....nevieš čo sa mohlo stať, zle si odgrla, či čo??? :confused:

@denisenko ..ty máš univerzálne dieťa...horolezec, teraz it-čkár.. :grinning: :grinning: :grinning: ...som zvedavá s čím ešte príde :grinning: :grinning:

@katka1819 ..my cigošov našťastie v dedine nemáme.......tiež tú bandu nemusím :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ......Peťko sa nesnažil ukryť alebo prchnúť??? :wink: :wink: :wink: :wink:

@letty86..zemiačky boli také akurát..na to aký bol suchý rok, tak sme spokojní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......Lilka už je fit, klop, klop.......ale na Maťka som zvedavá ako zvládol prvý deň :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. sep 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@katka1819 Peťko aký vysmiaty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...my máme dvojičky počerné...ale z takej tej lepšej rodiny.......ale vraj do vedlajšej triedy prepadol jeden, čo riadne vystrája :confounded: detom veci z okna vyhadzoval...tiež ich teda nemusím :confounded:
@leninka75
@jacka vikinka tiez v pohode, sa tesila na kamošky a moj Matko neplakal :confused: :confused: :confused: vobec, pekne nám dal pusinku, opýtal sa ma, kde idem...tak som vravela, že ja čoskoro prídem, idem len wc :sweat_smile: ...majú adaptacny, tak bol iba do 10tej, učitelka vravela, že neplakal a usmieval sa na nich :sweat_smile: ...ja som zvedavá, dokedy mu to tak pekne vydrží....by som bola stastná ako blcha, keby čo najviac a vždy :dizzy_face: ...ved uvidíme...
2. sep 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Ďakujem baby, ste zlaté. Dúfam, že to bolo prvý a posledný krát.
Prvý deň v škole v pohode. Máme novú učiteľku, ale vyzerá OK :wink:.
2. sep 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:grinning: že skorá ranná razia :grinning: dievčatáááááááá RáNeČkO :dizzy_face: :wink: :grinning:

@leninka75 žiadne prchačky ani schovávačky :dizzy_face: som bola prekvapkaná ako to super zvládol :grinning: to vieš 2 mesačná psychická príprava asi urobila svoje :sweat_smile: až ta tých cigošov v triede :angry: je všetko OK - učka my hovorila že išla s revom domou keď zistila,že bude mať polku detského domova v triede- no to čo bol za pech že my sme tam zrovna museli sa dostať :rolling_eyes: ,ale normálne uvažujem že ho dám preložiť :pensive: nedá mi to spať :sweat_smile:
tak deti normálka 4 hodky ? :confused: no kukám Vy Ste tam ale fakt nejaká iná trieda...super trieda :grinning:
som zvedavko ako v prácičke dnes nastupuješ či ? Podaj infooooo :wink:
@letty86 jaj ja som rada že nie som jediná čo má s cigánmi problém :sweat_smile: som si myslela že ma tu ukameňujete :grinning:
tak super ste školu aj školku zvládli :dizzy_face: len tak ďalej...
@utka určite to bolo len raz ,treba na to dávať pozor aby si dobre a v správnej polohe odgrgla prípadne trošku odgrcla :sweat_smile: :wink:
@jacka ako kino ? aj fotos si sľúbila :wink: no neboj Peťulko si zvykne :dizzy_face: aj my sme mali takého plačka doma a ešte aj máme :sweat_smile: len nepovoliť keď sa musí tak sa musí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. sep 2013 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobré ránko:wink: my sme už od 4-tej na nohách :confounded:
3. sep 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ranecko :wink: :slight_smile: .........uprsane :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@katka1819
@denisenko vy co tak skoro strasite?....
@katka1819.....az zajtra je ten hnusny den brrrrr.......
@letty86.....to som rada, ze drobatko zvlada!!!!!.......bude byvat cely den?......dufam , ze mam spravnu poznamku v kalendari.......vsetko najlepsie"!!"!"!! :dizzy_face:
@jacka......ako zvladate?....
3. sep 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
@letty86 všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............

@leninka75 kedy to ideš do práce?-......nejak som zabudla.....až bud - týžden?......Lolka ako?............................sa nepýtaj :frowning2: :cry: :cry:
@katka1819 veru s topgalu......muž s Maťko objednávali..... :dizzy_face:
3. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: chytáááj.......prezliekam periny......tak mám aspon dobré počasie............slnko a vetirsko...večer žehlím :grinning: :grinning:
3. sep 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....aleze ti poslem dazdisko za tu skaredu otazku......vsak ma od vcera tak boli zaludok :frowning2: ....fuj nechce sa mi...tak mi bolo dobre......
....Petko plackal?....kto chodi s detmi?....
.....len si porob....a potom skoc ku nam :wink:
3. sep 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uf, uf,uf.....aspon jedným očkom mrknem.... :slight_smile: včera som varila slivkový lekvár..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska si moj drahý zmyslel, že on chce lekvárové buchty......tak pečiem.... :grinning: :grinning: :grinning:

a leje, leje, leje....
3. sep 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka pošli aj mne slniečko...aspon trochu..... :wink:
3. sep 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už do práce?????.... :confused: :confused: :confused: :confused: ..inak, ten rozvrh majú asi rovnaký s našimi.....to isté....ale včera boli už pred 9-tou doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes vraj normálne vyučko...no uvidíme, kedy príde...... :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a pozerám na tej poslednej fotke....aj maličkého si dala do školy???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....kto sa pozve??:grinning:
3. sep 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok