• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
...ešte pocukrovať....:grinning::grinning::grinning:
3. sep 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@jacka
@leninka75 ...dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...matko dnes slzu pustil, ale vraj v triede ho to rychlo preslo a hral sa s autom......mame adaptačný.....cela trieda....tento týzden sú do 10tej, na budúci tyzden do 12tej a az treti týzden celý den budu
@denisenko pozyvam sa :sweat_smile: :wink:

nasi majú v stredu 6 hodín :confounded: vela na druhákov sa mi vidí......a nasi mali už aj minulý rok iné učitelky......na hudobnú, vytvarnu a angličtinu mali iné učitelky, plus nábozenstvo
3. sep 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zajtra sa drz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@katka1819 ona si grgla dobre, aj dva krát. A ani grckať nezvykne. To bola náhoda. Ale občas, keď sa zobudí, alebo sa preberá a je hladná, tak si pchá rúčky do pusy. Tak ju asi z toho naplo a odgrclo sa jej...
3. sep 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....mnaaaaam idem
na ne :dizzy_face:

@letty86 ....juj drobcek maly :frowning2: ......dakujem musim zvladnut nefa sa nic robit
3. sep 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no mnam.................a kdeže som ti poslala slniečko.........tak si za to poprosím buchtičky..........dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..................Denisko ako?........chodíš pre neho či sám?.....
3. sep 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je neviem čo som chcela ešte napísať....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to už zajtra ideš?...... :sweat_smile: :confused:
3. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde..........tak idem..........Maťko nech sa vyblázni :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka krásne fotečky s ešte krajšími detičkami :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
3. sep 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zajtra sa držkaj :wink:
3. sep 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúú maminky :grinning:
3. sep 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 dakujeem!
3. sep 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@utka aj ked oneskorene....o to srdečnejšie.....všetučko najlepšie k narodeninám......nech ťa rodinka poslúcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. sep 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka krásne foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. sep 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
matko v triede slzy pustil, ze preco tu ide :stuck_out_tongue_closed_eyes:...tak som ho uslzeneho dala pani učitelke..ale frajer je, ked prídeme, ze dobre bolo, zajtra neplacem, tesim sa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ako petko a matko?
@katka1819 petkovi sa chce?

@utka zlatí su...viktorko v pohode, ze?
@denisenko kde siiii?
4. sep 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte :wink:
4. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čafte :wink: :dizzy_face: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :dizzy_face: :grinning:
4. sep 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 Peťko v pohode :wink: až som sama prekvapkaná :sweat_smile: :grinning:
4. sep 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 dobre mu tam je........a hlavne že sa teší.....lebo u nás ...už NIKDY!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ked ti povedal že nebude plakať tak nebude :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ty čo taká stručná... :confused: :confused: :confused:
@katka1819 vy ako v škole?..................Maťkovi nechýba bráška?
4. sep 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak sa možem ísť chystať......letím si pre prváčika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte......
@utka ....krásne detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. sep 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..že stručná....nejako nestíham...som bola ráno s Niskom v škole,lebo som mu brala všetky veci na TV,VV a hygienické potreby...tak mal toho veľa.....a ešte som bola za učkou, lebo že 4 ks toaleťáku......som jej rovno povedala, že Denisko NIKDY v škole nekaká, tak neviem, načo by som mu ich dávala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale dala som 2 a to im musí stačiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 to aj vaši dostali toľko učebníc a pracovných zošitov????....ako ja naozaj nechápem, načo im je kniha na výtvarnú...kniha a pracovný zošit na náboženstvo...a to nehovorím o tom zvyšku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka zlatí sú....Lucka teda rastie ako z vody..... :wink: :wink: :wink:
@katka1819 tak Peťulo spokojný???....počkaj, ked začnú "zarezávať"...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 tu som...jedným okom....nemožem si dovoliť zapnúť PC pri Simonkovi...tak väčšinou len ukradomky cez mobil...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
jáááj....a včera som bola na joge.....som si dobre ponaťahovala svoje kosti.....veru som bola spokojná..... :wink:
4. sep 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
@jacka ďakujeeem :wink:.
Ďakujeme baby :wink:...
4. sep 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka on toho naslubuje :sweat_smile: sa stavim, že zajtra tiez slzu pusti :confounded:
@denisenko tebe je hej :dizzy_face: len sa pekne popretahuj...kosti myslim a tak :grinning: :wink:
@leninka75 no ako v robote?????? lilka a lolka ako?
4. sep 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aaspon vieš že ťa lubka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moj púša krokodílie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. sep 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani my NIKDY.....čosi....fúj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím padať
4. sep 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:

dobru....
4. sep 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok