Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
3. sep 2013
...ešte pocukrovať....😃😃😃
letty86
3. sep 2013
ahojte
@jacka
@leninka75 ...dakujem x-) x-) x-) x-) x-) ...matko dnes slzu pustil, ale vraj v triede ho to rychlo preslo a hral sa s autom......mame adaptačný.....cela trieda....tento týzden sú do 10tej, na budúci tyzden do 12tej a az treti týzden celý den budu
@denisenko pozyvam sa :-N 😉

nasi majú v stredu 6 hodín :-S vela na druhákov sa mi vidí......a nasi mali už aj minulý rok iné učitelky......na hudobnú, vytvarnu a angličtinu mali iné učitelky, plus nábozenstvo
letty86
3. sep 2013
@leninka75 zajtra sa drz x-) x-) x-) x-)
utka
3. sep 2013
Ahojte...
@katka1819 ona si grgla dobre, aj dva krát. A ani grckať nezvykne. To bola náhoda. Ale občas, keď sa zobudí, alebo sa preberá a je hladná, tak si pchá rúčky do pusy. Tak ju asi z toho naplo a odgrclo sa jej...
leninka75
3. sep 2013
@denisenko ....mnaaaaam idem
na ne x-)

@letty86 ....juj drobcek maly 😞 ......dakujem musim zvladnut nefa sa nic robit
jacka
3. sep 2013
@denisenko no mnam.................a kdeže som ti poslala slniečko.........tak si za to poprosím buchtičky..........dakujem 😃 😃 😃 😉 ..................Denisko ako?........chodíš pre neho či sám?.....
jacka
3. sep 2013
je neviem čo som chcela ešte napísať....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
3. sep 2013
@leninka75 to už zajtra ideš?...... :-N =-)
jacka
3. sep 2013
nikto nikde..........tak idem..........Maťko nech sa vyblázni 😃 😃 😃
utka
3. sep 2013
katka1819
3. sep 2013
@utka krásne fotečky s ešte krajšími detičkami x-) 😉 x-)
katka1819
3. sep 2013
@leninka75 zajtra sa držkaj 😉
katka1819
3. sep 2013
Dobrúúúúúúú maminky 😃
utka
3. sep 2013
@katka1819 dakujeem!
jacka
4. sep 2013
ahojte

@utka aj ked oneskorene....o to srdečnejšie.....všetučko najlepšie k narodeninám......nech ťa rodinka poslúcha x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
4. sep 2013
@utka krásne foto x-) x-) x-)
letty86
4. sep 2013
ahojte 😉
matko v triede slzy pustil, ze preco tu ide :-p...tak som ho uslzeneho dala pani učitelke..ale frajer je, ked prídeme, ze dobre bolo, zajtra neplacem, tesim sa :-N :-p
@jacka ako petko a matko?
@katka1819 petkovi sa chce?

@utka zlatí su...viktorko v pohode, ze?
@denisenko kde siiii?
denisenko
4. sep 2013
Ahojte 😉
katka1819
4. sep 2013
Čafte 😉 x-) 😃 😎 😎 😎 😉 x-) 😃
katka1819
4. sep 2013
@letty86 Peťko v pohode 😉 až som sama prekvapkaná :-N 😃
jacka
4. sep 2013
@letty86 dobre mu tam je........a hlavne že sa teší.....lebo u nás ...už NIKDY!!!!! 😃 😃 😃 😃 ........................ked ti povedal že nebude plakať tak nebude x-) x-)

@denisenko ty čo taká stručná... =-) =-) =-)
@katka1819 vy ako v škole?..................Maťkovi nechýba bráška?
jacka
4. sep 2013
tak sa možem ísť chystať......letím si pre prváčika 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
4. sep 2013
ahojte......
@utka ....krásne detičky x-) x-) x-) x-)
denisenko
4. sep 2013
@jacka ..že stručná....nejako nestíham...som bola ráno s Niskom v škole,lebo som mu brala všetky veci na TV,VV a hygienické potreby...tak mal toho veľa.....a ešte som bola za učkou, lebo že 4 ks toaleťáku......som jej rovno povedala, že Denisko NIKDY v škole nekaká, tak neviem, načo by som mu ich dávala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..ale dala som 2 a to im musí stačiť..... 😃 😃 😃 😃
@leninka75 to aj vaši dostali toľko učebníc a pracovných zošitov????....ako ja naozaj nechápem, načo im je kniha na výtvarnú...kniha a pracovný zošit na náboženstvo...a to nehovorím o tom zvyšku..... :-p :-p :-p :-p
@utka zlatí sú....Lucka teda rastie ako z vody..... 😉 😉 😉
@katka1819 tak Peťulo spokojný???....počkaj, ked začnú "zarezávať"...... 😃 😃 😃 😃
@letty86 tu som...jedným okom....nemožem si dovoliť zapnúť PC pri Simonkovi...tak väčšinou len ukradomky cez mobil...... 😃 😃 😃 😃
denisenko
4. sep 2013
jáááj....a včera som bola na joge.....som si dobre ponaťahovala svoje kosti.....veru som bola spokojná..... 😉
utka
4. sep 2013
Ahojte...
@jacka ďakujeeem 😉.
Ďakujeme baby 😉...
letty86
4. sep 2013
@jacka on toho naslubuje :-N sa stavim, že zajtra tiez slzu pusti :-S
@denisenko tebe je hej x-) len sa pekne popretahuj...kosti myslim a tak 😃 😉
@leninka75 no ako v robote?????? lilka a lolka ako?
jacka
4. sep 2013
@letty86 aaspon vieš že ťa lubka x-) x-) x-) x-) moj púša krokodílie 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
jacka
4. sep 2013
@denisenko ani my NIKDY.....čosi....fúj 😃 😃 😃 😃 musím padať
jacka
4. sep 2013
=-) =-) =-) 😞 😞 😢 😢

dobru....