• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@leninka75 ved ja idem zachvílu ......dnes sú do pol 12.......tak najskor Peťko.....potom Maťko........sa teším kedy sa to ustáli......lebo ma švihne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....rozvrh vám ešte nedali?
5. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo som to chcela...kým dočítam, aj zabudnem.... :angry: :angry: :angry:
@leninka75 ...teda....Ty sa v tej práci máš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tie zošity...a knihy....ani mi nehovor...počkaj, ked príde , dám foto.... :angry: :angry: :angry:
@jacka tak Maťko je šikulko...myslíš, že pojde na Klokanka?????
5. sep 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 a u nás sa nezmenilo nič....spíme hned po rozprávkach, čiže20.10...a vstávame o 6.00...to je budíček....ale tiež neviem, načo si ho nastavujem, ked sme hore skôr...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do školy to máme pešo pomalým krokom asi 15 minút.....ja to stíham sama aj za 10..... :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čo to, čo to????....kto že tretie dieťa???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Viki chodí spať okolo 21:00 a vstáva cca 6:50. Do školy máme tak 10 minút pomalou chôdzou.
5. sep 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 poď na to :wink:
5. sep 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Asi takto..ešte tam chýba kniha a pracovný zošit na Aj a prírodoveda celá :confounded:
5. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko Lenka sa chystá..........chod jej príkladom :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................................ked ja neviem čo je to klokan....učka spomínala niečo v treťom ročníku........aby sme nezanedbali.....asi ten odklad veeela spravil :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko to nemylsíš vážne ....to sa aj vrace do tašky .......či budeme kupovať do 2 ročníka dalšiu?... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 rozvrh ...neviem o ničom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................dnes dostali žiacku... :grinning: :grinning: som hlada poznámku :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. sep 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sme doma už skoro hodinu.......a deti nejdem dostať dnu sa najesť.............

inak........asi blbá otázka :sweat_smile: :sweat_smile: ....čo dávate deťom na desiatu...........aj sladké niečo...aj ovocie?....
5. sep 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na desiatu??..ja nemožem takto verejne.mna by tu ukameňovali :grinning::grinning::grinning:
5. sep 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no daj........ja idem zatial pre ten kamen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak ale Denisko poriadne raňajkuje a obeduje,tak ma to až tak netrápi....po skúšaní všetkeho možného sme ostali pri croisante, 1/2 litra sirupová voda a ešte má kartu do toho mliečneho automatu. Je to nezdravá desiata,ale aspoň viem,že to zje. :grinning: rano zje celý rožtek a šálku mlieka a ked príde,hned má polievku :grinning: ...hádžeš???.,žeby som okno otvorila,sklo je drahé :grinning::grinning::grinning:
5. sep 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko noooo otváraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................čo neurobíme aby sa najedli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........že? :slight_smile:.........ideme sa von vyblázniť......... :slight_smile: :grinning:
5. sep 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. sep 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Náš Petríček ráno ledva niečo do seba dostane :angry: pod obrovským nátlakom musí vypiť mliečko a zjesť aspoň pol rožteka :sweat_smile: a na desiatu mu balím tiež rožtek natretý s kockovým maslom a šunčička,al.syrokrém,al. tvrd. syr( no to čo má rád) k tomu mu tam pichnem malú kinder čokoládku :grinning: a jabĺčko :wink: samozrejme doteraz sa mi to jabĺčko vždy vrátilo v neporušenom stave :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rožtek aj čokoládka boli zatiaľ vždy spapanééééé :dizzy_face: no sú to len 3 dni tak dúfam že to pôjde takto ďalej :slight_smile:
5. sep 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka inak aj ja mu dávam sirupkovú vodu 1/2 litra do fľaše :wink:
5. sep 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
my to máme do školy 5-8 minútiek približne ešte som to nestopla ... zajtra stopnem a podám presnejšiu správu :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrúúúú maminy idem tých šarkanov pripraviť na spánok :wink: :dizzy_face: :grinning: pa zajtra :slight_smile:
5. sep 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 u mna sa už spinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......nejak sa riadne vylietali...odpadli ako muchy.... :grinning: :grinning: :grinning: ...........................na cestu ani nejdem stopovať...kedže chodia autom............ale asi tých 15min...........
tak u nás ovocia vždy zjeodl...ale.....dnes dostal aj .....bezl. horalku.....tá zmizla.....a hrušku doniesol......vraj nevládal :grinning: :grinning: ...........zajtra ju má zas.... :grinning: :grinning: .......................vodu mu dávam bud bazovú..........ale to len raz ....že chce čajík :confused: :confused: :confused: :confused: .......tak si ráno privstanem nech má čerstvý........................................

a kdeže moj muž tahá asi nočnú :angry: :angry: ...............tak padám hádam k detičkám...nech si ich aj v noci užijem.........lebo som zistila pri Lenke......že ked pojdme do roboty budem s nimi táááák máličku :cry: :frowning2: :frowning2:

dobru ....
5. sep 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Aj u nás sa už spí-idem aj ja...ako včera :grinning:
Pekné sníčky :wink:
5. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
6. sep 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko :slight_smile: :wink: ....piatóóóók :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko @utka @jacka...keď sa pridáte idem na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
6. sep 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jaaaaj ja som tu teraz taký bububu príklad pracujúcej matky :frowning2: :slight_smile: :wink: .....ale v pohode :slight_smile: ..ja to teraz otestujem a potom poviem na čo si treba dať pozor :wink: ......máš pravdu len si ich uži kým sa dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ...nooo tie knihy v podstate to máme podobné :slight_smile:.... len vy máte nejako veľa slovenského jazyka a matiky...tú výtvarku vraj majú aj naši len si ju nechávajú v škole a náboženstvo to zatiaľ nevieme, máme nového farára - toho vášho Rajčanského :wink: .....tak uvidíme ako bude učiť a z čoho :slight_smile:.....a dnes som zasa dávala peniaze na nejaký zošit :angry: :angry: :angry:.....
6. sep 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ja nekameňujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...však tej desiatej nič nechýba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko @utka @jacka @katka1819.....tiež robím na desiatu rožok a striedam do neho šunku, suchú salámu, paštéku, maslo+ plátkový syr, párku (akože hot-dog), vajíčkovú nátierku k tomu vždy paprika alebo rajčina a keď stíham tak robím Lilke aj chlebík vo vajíčku a každý deň má k tomu aj ovocie, vodičku dostáva v zime čaj, inak iwu .......a so sladkosťami som neuspela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......k úplne prvučkej desiatej som priložila kinderku, ale to doniesla domov, že "mama sladkosti mi už viac nedávaj" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
........čo som zabudla????? :confused: :confused: :confused: :confused:
6. sep 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jááááj viem...včera som sa stavila Lilke na obaly...chcela som obal na písanie - Ivka to má na fotke, taký oranžový zošit pod slovenským jazykom......frajerka :grinning: ... pýtam si v papiernictve obal na zošit niečo medzi A4 a A5..a predavačka, že pani ale to existujú 4 rôzne rozmery, zmerajte si zošit a potom prídite :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......povedzte mi na čo je toto dobré????....tristo rozmerov zošitov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veru piatok.....aj by som sa mohla tešiť.....................ale..............nie......akurát tak na nedelu večer...................už asi viete čo sa deje :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...............................mi muž zapotil že striga tam údajne varí aj pre deti............. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila ..........tak mu vravím.....ako dobre nejdem variť............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............večer volá........že aby som im pre istotu navarila....aby som nebola prekvapená..............už som bola ked mi to povedal..............asi sa zlakol že bude stáť pri hrncoch.........pre istotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................

@leninka75 veru si odstrašujuci príklad.........ale najhoršie je....že to čaká každu z nás.......fnuk :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............................čo sa nedozviem....milon druhov obalov?...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ................to je načo dobré? :confounded: :confounded: ......................
6. sep 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ahoj :dizzy_face: .......neverím, že by si tak či tak nevarila :slight_smile: .....však keď stiga dokáže naprd urobiť rezne, tak to čo by urobila pre deti si ani nechcem predstaviť :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: ......jediné ako ťa môžem potešiť je, že bude krásne počasie, tak bude stále vonku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......dnes balíš či až zajtra?
6. sep 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................................ty ma poznáš viac ako muž..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................to by som mojim láskam neurobila.......že o hlade....... :slight_smile: ..........................slabá útecha ale budiš..............budeme na ihrisku........kde nebudu deťom rozumieť.......ale aspon vonku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................................................zajtra.......čím neskor tým lepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vy ako?.....dnes si kde?
6. sep 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok