• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 ..obaly na knihy a zošity si chodí Nisko kupovať sám.....do toho papierníctva je zákaz kočíkom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ja čakám vonku, Denisko vytiahne knižky a zošity a teta predavačka nech hľadá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ale snažila som sa potešiť :wink: .....dnes som v práci do asi 15:00....pôjdem skôr a kuknem sa po meste..som zistila, že mám zúfalo nemoderný šatník aj botník :pensive: :pensive: :pensive: .....popozerám či nie su nejaké zľavy :wink: ......
6. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko predavačka má radosť...že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 ale ved si potešila.......horšie by bolo keby lialo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................................inak to si dosť skoro na to prišla...že potrebuješ vymeniť skrinu :grinning: :wink: ................potom ideš s mužom domov?........ako mu bolo včera? :slight_smile:
6. sep 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .....ja som na to prišla už dávnejšie, že tepláky a športové oblečko nie je zasa až také terno do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a keď tu kukám po meste okolo seba :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .....musím s tým niečo spraviť :slight_smile: .....muž včera fajne :slight_smile: ....prišiel až večer a aby mi zapchal hubu, tak rovno vytiahol klobásy, slaninu a pivko, že mali veľa nakúpené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......som chcela tento víkend niečo podniknúť ale v nedeľu ide do práce :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...to máte aký milý baby friendly obchod!!!! :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jasné...treba byť krásna :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................si ťa riadne kupil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................to chodí aj cez víkendy?.....či len sem tam...
6. sep 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achoooooooooooooj žienky mojeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....niežeby som krásna nebola o tom potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......to si len on myslel, že to nejaká klobása spraví :grinning: ..ešte si to vypije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......on chodí len občas, keď treba niečo testovať .....
....vy čo nové v škole?...Maťko už má kamošov?...ako sedia vo dvojiciach, či každý sám?....
6. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face: :slight_smile:
6. sep 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved šaty robia človeka :grinning: :grinning: :grinning: ......nie........také cisárove by si si na seba nedala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ale ....aspon trošku to vyžehlil....ved si sa napapala.......že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................

Maťko.....je poklad.....lubim ho.......sedí sám....vraj je to lepšie....nevyrušuje..........má spolužiaka so školky......beťár....radšej nech nie su spolu........ale sedel so spolužiačkou....neviem prečo ich rozsadila..........a z 23 detí je tam 6 - 7chalanov...... :grinning: :grinning: .....................
6. sep 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
@jacka
@leninka75 my hujerovci sme proviant nezobrali...hanba nám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dnes som od pondelka prvýkrat sama doma, manzel v práci...deti skolopovinné....ale o chvilu idem pre chrusta...dnes tiez nestihol zaplakat...budúci tyzden uz obeduje, tak som zvedava
robota zatial v nedohladne....a tie desiaty máme podobné...vikus chce hlavne rozky, tak jej tatik ráno kupuje
6. sep 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....také by som si veru nedala na seba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......nejedla som už bolo neskoro :frowning2:
......pekne si napísala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ja som za aby deti sedeli každé samo, aspoň si zvyknú spoliehať sa len na seba :slight_smile: ........zaujímavé aj u nás je viac dievčat u prvákov aj u druhákov :sweat_smile: ......a Peťko?
6. sep 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj v matkovej triede je tusím 9 chlapcov z 23 detí....tie baby sa odkial beru :grinning:
6. sep 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..ahoj! :slight_smile: ...to je "šecko, ništ vyše"?????? :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. sep 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..ahoj!! :slight_smile: .....ja už s rožkami robím tak, že strčím do mrazáku a len vyberám a sú ako rovno z obchodu..... :slight_smile: ....Maťko teraz ešte nič nepapká v škôlke?....raňajky, desiata?.....

@jacka @letty86 ...toto bude tuším generácia bohatá na staré dievky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 papá desiatu...berme to pozitívne :sweat_smile: ....chalani majú viac na výber :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@letty86 aspon si chalani budu mať z čoho vyberať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ze aké rovnaké myslienkové pochody.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale mám rýchlejsie prsty :grinning:
6. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nejak všetko pcháš do mrazáku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ale je to dobrá pomoc... :slight_smile:

Peťko?.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............................vraj si veeeelmi pomaličky zvyká :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............a bud. týžden idem s nimi ja.......už sa vidím ...aká budem vyrevaná
6. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ako ti je domka?........mne bývalo prve dni dosť smutno...
6. sep 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 dobre zmýšlame.................hold klobuk dole pred tvojim prstami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka uvidíme ako mi bude, ked pojde na celý den..ale ja sa zamestnám......tolko plánov upratovacích mám :grinning: :grinning: :grinning: .....uz len ich zrealizovat.......teraz to zbehne, sú to len 2 hodiny
neboj, Petko si zvykne....tebe drzim palce, nech to zvládas bez slziciek
6. sep 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@jacka ....zas tie baby budú na tom horšie :confounded: .....
6. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu som tu som ...len odbieham stále práčku zapnúť ,no a keď už som vybehla hore po schodoch tam kukneš , tam upraceš... Matulko práve vysáva :grinning: tak my tu dovolil nachvíľku popísať :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ach jaj to vás čaká ťažký týždeň :frowning2: ...držím palce nech to obaja zvládnete :slight_smile:

@letty...desiatku si nosí Maťko z domu či dáva škôlka?.......
6. sep 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a už aj musííííííííím vysávač ho prestal baviť :grinning: papa
6. sep 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 desiatu majú v skolke
juj..a som nahnevana...vikus chcela tak ako minulý rok...2 kruzky.....jeden v skole a druhý v centre volneho casu...tu zumbu.....ale robili zmeny a ked bude chodit na ten kruzok v skole, druhý v centre(zumba) ju bude stát 20 eur na mesiac :angry: :angry: :angry: choré.....minulý rok stálo na 5 mesiacov cca 24 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..kým to tento šrot čo tu mám stihne všetko odoslať, tak už máte povysávané :grinning:...tak pa :slight_smile:
6. sep 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 to mi tak pripomenulo, že som včera zhánala po celom Rajci tepláky na jogu.....nekúpila som..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ....to aby si vždy krááááásne vyzerala, čo?????..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 .....to je sila!!! :angry: :confounded: ...riadne zdraželi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a čo urobíte?
6. sep 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok