• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@jacka ..šikovná kuchárečka :dizzy_face: :dizzy_face: ..ja musím vyprázdniť mrazák a budem variť viac a mraziť..nech nemusím vyvárať po nociach :unamused: ........neskočíš s Peťkom Lídlu?..majú tam všeličo pekné pre deti aj pre dospelákov :slight_smile: ..
11. sep 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka.....u nás vzdelávací poukaz platí aj do družiny aj na školské akcie ako koncerty, divadielka atď...
11. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86..a už máte vybraný nejaký iný krúžok?
11. sep 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to dievčatko...vraj sa vyjadria z práce do konca mesiaca, tak uvidíme.... :confounded: Denisko...ja si myslím, že je to také viditeľné, že prudko narástol.....možno.....všimla si to moja maminka, ked sme boli u nich na prázdninách a on chodil len v slipkoch...ked je oblečený, tak si to nevšimneš, ale ked sa vyzlečie tak tam má sklz hádam aj 2 cm :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. sep 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisneko...pekne veselo je u vás :wink: ......Simko sa tuším neučí na vlastných chybách :wink: .....dúfam, že Denisko bude OK, držím palce!!! ..kedy ste to objednaní?? ...
11. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...treba ísť na zákusok.... :wink: :wink: :wink:
11. sep 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 so Simonkom sa nenudí nikto...už teraz ľutujem svokru, lebo ho ide strážiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dám ho neskor spať, tak hádam moju neprítomnosť prespí.... :grinning: :grinning: :grinning: ...dali nám termín o 2 týždne....ja by som brala aj skor...ale čo už....hnevá ma tá ťažká taška, čo nosí do školy, tak dúfam, že s nejakým ortopedickým vyjadrením bude môcť nechávať polovicu vecí v škole....Lilka sa nesťažuje, že to má ťažké?...
11. sep 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to ako sa dá vyuzit do divadla?..lebo mi ked ho raz dáme na konkretny kruzok, tak uz potom nič
@denisenko taj siminko ma upratovacie obdobie...to mal aj matko...neboj, prejde :grinning:
niskovi drzim palce...ja musim ist s matkom tiez na kontrolu.....mal nohy do O...a teraz ma nohy do X...nechapem :confounded:
11. sep 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 čože???....z O do X....to ako???? :confused: :confused: :confused: mali ste aj vložky v topánočkach, alebo niečo?
11. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja ti neviem :confounded: vttedy vravel, že z tych O "vyrastie"...idem pre istotu...ploche nozky ma tiez, tak mal vlozky
11. sep 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a aj mu to pomohlo?..lebo aj Nisko nosil, ked bol maličký, nie na ploché, ale kvoli tomu, že dáva prsty dovnútra....a vložky nepomohli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dáva ich tak dodnes....
11. sep 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už vážne idem...aspon auto vyparkovať,pojdem do školy pre Deniska, ked tak prší...zas som ho vypýtala z poslednej hodiny..... :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak zákusok nehrozí.....nemám kde..... :frowning2: :frowning2: .........................mne MAťko povedal že má ťažku tašku :confused: :confused: :confused: :confused: ................tie dosky by som vyhodila.....len neviem v akom stave bude zbytok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................Densiko vie že ho budu operovať ?
11. sep 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to ideš dnes do ZA?.............starej držím palce....:slight_smile:
11. sep 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v lidlu ho nahánam.......nekupim nič..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: opica.........
11. sep 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kruzok so psami, plus tam tvoria...tu zumbu chceme, čo uz chodila
11. sep 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a odkial vieš aké maju krúžky?.....
11. sep 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nemyslim, ze to pomohlo
11. sep 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aha chápem.....trvá mi to dnes...... :wink: .............to by sa Maťkovi hodilo.......bojí sa strašne psov....
11. sep 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 uzi si dovču :wink: ....mas to ešte fajn, ze si isla do starej robotky.......ja budem v riadnom strese ked pojdem po sto rokoch niekde na nove miesto....ked pojdem :confounded: chyta ma z toho depka :frowning2: nejdem na to radšej ani mysliet :pensive:
11. sep 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mizím......... :slight_smile:

@letty86 asi budeme na tom rovnako..... :frowning2: :cry: :cry:
11. sep 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...slečinka sa nemá prečo sťažovať na ťažkú tašku :grinning: :grinning: ...ráno jej ju nosím ja alebo dedko a poobede detto :wink: .....ale majú ich fakt ťažké :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: .......my sme určite toľko kníh a zošitov na prvom stupni nemali ....
11. sep 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nám dali domov zoznam krúžkov aj s rozpisom, ktorý je kedy, ktoho vedie a pre ktorý stupeň je určený :slight_smile: ...inak ak nedáš Maťka na krúžok, tak by mal dostať nejakú "kupóny" a tie s apotom dajú využiť na vstupy niekam (hrady, múzeá,.....)...ja som teraz Lilku na nič nedala, tak som zvedavá či to dostaneme...
11. sep 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..... u nás tie vzdelávacie poukazy poukazy používajú aj tak, že keď majú výchovný koncert alebo príde nejaké divadielko, tak my nič neplatíme, ale platí sa to z tých poukazov.......minulý rok tak boli raz na koncerte a raz prišli bábkoherci a mali rozprávku tuším o červenej čiapočke ale v angličtine :sweat_smile: :sweat_smile: ...to bol "zážitok hlavne pre prvákov :grinning: :grinning: :grinning: ..čo nevedeli ani ceknúť po anglicky.....
11. sep 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ......určite je to horšie na úplne novom mieste, ale ani návrat po MD nie je ľahký :frowning2: ...síce viem do čoho idem, poznám tých ľudí, ale myšlienkami som doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:...zatiaľ žiadna robotka???....
11. sep 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj my nosime vikinke tasku, obcas chce ona niesť...ale tazká ako svet :confounded:
tak verim, že je návrat tazky :pensive: kým si clovek zvykne po tej dobe...aj sa vela veci zmeni, aj clovek je iný...tazke to mame..aj tak...aj tak....viem, že by ma stresovalo vrátit sa na stare miesto...a na uplne nove...ani nehovorim......zatial sa mi nič nerysuje :pensive:
11. sep 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikto nikde...idem ja...pekný dnik :wink:
11. sep 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku..... :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrúúúú :slight_smile:
11. sep 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok