• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
Dobré ránko :wink: mamky,zle je...napadla ma nejaká črevna pliaga...
12. sep 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráááááánečko z práce :wink: .....

@denisenko ...no pekne :frowning2: :angry: :angry: .....však sa nám úplne stratíš keď sa budeš teraz chvíľu kamošiť s wc misou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......drž sa Ivka nech si rýchlo fit ......dúfam, a držím palce aby to detičky obišlo :slight_smile:
12. sep 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko juj dobre si napísala...to je zlé.... :frowning2: .........musíš vydržať...............ostatných to obišlo?
12. sep 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čafte kočky :wink: :dizzy_face: :grinning:

@denisenko rýýýýýchlo preč s pliagami všetkého druhu :wink:
12. sep 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, našťastie, nikto iný zatiaľ ...dúfam, že to tak aj ostane..... :slight_smile: a včuľ..okamih pravdy...ryža s rajčinami.....to by mohlo ísť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko chceli by sme.....dufam že aj muž dovtedy doje......inak odmietam kdekolvek sama chodiť s Peťkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ešte tá ryža by šla...ale rajčiny :grinning: :grinning: držím palce :grinning: :grinning: :grinning:........aby to nešlo von...:grinning:
12. sep 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no ako ti je... :wink:

ja mám pocit že im to počasie kapánek nevyšlo.......čo ma teší :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. sep 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...žijem,len žalúdok bolí...ale drží,drží...musí :grinning: nemienim skončiť na infuzkach ak sa dosttanem na 45kg :frowning2::confounded: ..aj u nás bolo krásne,ale uz sa dovalili mraky.,som bola ešte rýchlo kúpiť svokre a švagrinke kytky :wink: pokým nezačne pršať :'(
12. sep 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že musí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ale hlavná vec je že drží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................máte doma Máriu?...... :slight_smile: ..........
tento týžden ide veeeelmi pomaličky......konečne je zajtra piatok......... sobotu prespím celu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....to bol len vtip :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobru... :dizzy_face:
12. sep 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
12. sep 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ako? dufam, ze ti to rychlo prejde
@jacka dobrý vtip si dala :grinning:
12. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru 2Márie...:wink: ..a to že žalúdok musí...moj drahý to raz presne vystihol,ked povedal,že u mňa jednoducho neexistuje spojenie 'nedá sa' :grinning:...vtipnejší vyhráva?..tak aj ja budem spať celý víkend :grinning::grinning: a čo vraví Maťko na školu po 2 týždňoch?
@letty86 ahoooj :wink:
12. sep 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 si ma obehla..:grinning: ako Maťulo?
12. sep 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sopliky este ma :confounded: az v stredu ide do skolky
12. sep 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak ako bolo v práci?..ozaj a to dokedy máš pracovnú dobu?
@utka tak ako zvládaš Lucku a školu?
12. sep 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 jáj,tie nekonečné sople...teraz zabral pamycon,po dlhej dobe....klop,klop,klop...
12. sep 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko však podme všetky prespať celu sobotu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,................................klop klop.....pst...moji ešte nie sú choručký.......a nech zatial ani nie sú :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive:
12. sep 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobre to vystihol drahý...nedá sa...neplatí............proste musíš a hotovo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..................však silná si to žena..... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ......čo ťa budem chváliť ved to vieš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už fakt dobru....letím za deťmi.......spia somnou v posteli.......takže spánkom sa to nazvať nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja by som chcela prespeť celú sobotu, len bohužiaľ...
@denisenko no musíme zvládať...Viki je samostatný našťastie...
Dnes sme boli v poradni...meriame 57cm a vážime 4890g.
12. sep 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka krásne modelkovské miery :wink:
@jacka matky...musia všetko..:frowning2:

4 paličky na večeru ,a hajde spať :wink: dobrú nôcku
12. sep 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko :wink:
13. sep 2013 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ranko.
@denisenko dakujeme...Ty si tuším spominala,že si Deniskovi dávala proti kašlu Stoptusin?Zaberal?
13. sep 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka my máme vždy stoptusin,vraj jediny na oba druhy kašľa..zaberá,len ja dávam aj sirup na noc :grinning: čo, Viki kašle?
13. sep 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............. :slight_smile: :slight_smile:

hurá piatok.... :grinning: :grinning:
13. sep 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
13. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj......veru hura piatok....a ja si dovolenkujem.... :grinning:

@denisenko...pracovna doba klasika 8 hodin.....ale zvycajne je to vzdy viac..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....podla rozvrhu...
13. sep 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nOOOOOOOOOO čAFTE :grinning: :dizzy_face: :grinning:
13. sep 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko aký sirup: hej, kašle. Mal len sopel, ale už aj kašle. Som mu nazad nasadila sprej na inhalovanie Ventolin, ale ešte potrebujeme niečo k tomu. Začala som Solmucolom, ale ten sa večer nemá dávať, dráždi na kašlanie. tak som mu včera dala stoptusin...
Veru, hurá piatok. Teším sa na víkend, že mi aj Peťo pomôže s Luckou...Včera sme boli od pol jedenástej do štvrtej vonku. Pekne spinkala. Raz sa medzitým napapala, raz pokakala...A podvečer hisáky zase. Vonku začalo liať, tak sme šli domov a tam mi už nevedela zaspinkať :frowning2:.
13. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok