• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@utka ako Viki?...pomohlo niečo???...Lucka rastie ako sa patrí.....princeznička.... :wink:
@katka1819 ....uf, bacily prééééč...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka tak vy ste zas asi moooc poslúchali, ked u vás neprší...u nás je len pod mrakom, ale kedže @katka1819 avizovala dážd....možem čakať....príííde.... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ako? ...v práci????
@letty86 už ste domka? :confused:

mna včera chlapi vytiahli na huby.....som nevedela čo skor od radosti...stále ma bolí ten žalúdok, ale kedže nikto iný nič, zrejme to nie je vírus, tak asi budem musieť skočiť k mudrej, nech sa na to pozrie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko no ako vždy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....sa máme že... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................veru len zbehni k dr....nech ťa niekam pošle...............aj si niečo našla na hubách?... :slight_smile: ................................Denisko ako v škole?
16. sep 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...našla, našla...ale len trošku, bolo to tam ako prejdené stádom ľudí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Denisko...no, dostal už dve jednotky do žiackej knižky......zas z toho, čo som ani nevedela, že mali robiť.A v piatok som sa rozprávala aj s učkou, kvoli krúžkom, tak sa na nič nesťažovala, tak hádam všetko ok.... :grinning: :grinning: a v piatok bol aj v ZUŠ na výtvarnom a veľmi si pochvaľoval....sú tam len dvaja prváci a traja druháci....5 detí a jeden učiteľ...no paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko hlavne že našla.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si s nimi urobila...................Desniko je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............neboj keby bolo niečo zlé ....učky by si ťa našli :grinning: :grinning: :grinning: ..................................no my s tými krúžkami to je ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: si neviem predstaviť že prídem domov........ a zas do mesta...........behať hore dole........a ešte aj cez zimu.......musím pokecať z mužom...... :sweat_smile:
16. sep 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....sušíme, sušíme.... :wink: ...tak zas , ked to máte úplne inde, ako bývate....je to asi dosť zložité.... :unamused: si pamätám, že ako dieťa som na žiadne krúžky nechodila, lebo som do školy dochádzala busom.... :confounded:
16. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko takže vianočná kapustnica........mnamky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................................................no do mesta takých 10km....a potom nazad..........a ak to mám robiť dva krát za den..........super :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................tento týžden ked muž nebol doma.......tak som chodila tak....ráno........potom domov.....na obed .....potom domov.....prešla som 160km..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....sa to normálne nezdá.........alebo blbne tachometer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................................asi ani moji nebudu...zatial... :slight_smile:
16. sep 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a tak...myslím, že aj pre nich by to bolo náročné.... :wink: ..veru, do kapustnice, inak huby moc nevarím, lebo nik ich okrem mna neje... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tiež si myslím.....určite prežiju...potom sa uvidí :wink: ..............................u nás len MAťko nelubi.........ale ja z nich velmi máličko robím............
16. sep 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo my budeme mať že aký kultúrny zážitok v našom mestečku kto dondze dáme burčiačik :grinning: :grinning: :grinning: http://bytcan.sk/index.php/o-bytci/o-com-sa-hovori/325-michalsky-jarmok-2013
16. sep 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ozaj bola som s drobcom u lekára bo už aj kašle veľké ráno nastali ... tak nech niečo nezanedbáme :sweat_smile: máme Pamycon do nošteka a Trifed od kašľa a dávam obom Imunoglukán sirupček na imunitku tak snáááď už bude lepšie :dizzy_face:
16. sep 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak toto sme práve dobrali...máte ten triefed expetorans?...jáj,burčák...neviem,či by moj vytrasený žalúdok prežil :grinning:
16. sep 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte

@denisenko doma sme....niekto musi pilne študovať :wink:
@katka1819 aj nám dáva mudra často trifed..aj zelený aj zltý....ale nasla som tu nejakú temu o tých sirupoch....vraj obsahuju nejaké brrr látky, odborne povedané :grinning: ...mnohé deti sú vraj bud po tých sirupoch spavé, alebo dokonca agresívne a ako z retaze utrhnute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka :wink:
@utka malinka vam pekne rastie :dizzy_face:
@leninka75 aj ty si taká sviečková :wink: moj muz to neznása :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ked vidí, že obzerám sviečky, očami gula :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj sviečky patria na cintorín :stuck_out_tongue_closed_eyes: akokeby som ja také kupovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
16. sep 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vidíš..ja som mu ho dala asi 3x,ale ked pamycon zabral tamer hned,tak som trifed už nedávala :wink:
16. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonkove posledné dielo skazy.. :confounded:
16. sep 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Viki mal včera teplotu, tak boli na pohotovosti...Mal vysoké CRP,dostal ATB :frowning2:
16. sep 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no pekne :frowning2:, nech je rýchlo zdravý a nech to Lucka nechyti

a vy ostatné kde ste :confused:
dobrú
16. sep 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka rýchlo sa vyzdravte :dizzy_face: čo je to vo vzduchu ??? :rolling_eyes: všetci chorľavý :confounded:
@denisenko Simonko ničiteľ :grinning: no my máme žltý Trifed sirup ...nevieš čo ten tvoj žalúdok popravý :sweat_smile: čo keď je to zrovna ten burčiačik :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 ja mu ten Trifed ani nedám,nám sa osvedčil Stoptusin keby čosi ...zatiaľ len tak pokašliava jemne a ráno to bolo tak poráádne ... skôr len tie sopliskáááá nás trápia oboch a už aj Peťko začal :rolling_eyes:
16. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúúúúúúúúúú :dizzy_face:
16. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko šikovný je Simonko....len čo je pravda....len mi povedz že čo to zničil :wink:

som čítala..........trifet žltý sťahuju.......:grinning: :grinning:...........nič hrozné........:slight_smile:......ja fakt len výnimočne....dávam.....brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.news.sk/rss/link/2013/09/2545448/sirup-trifed-stiahnuty-z-trhu/
@katka1819 tebe je ako?

leni?? :fearful: :fearful:

dobru nocku :slight_smile:
16. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ďakujeme pekne :wink:...
16. sep 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

pekne leje....... :grinning: :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
17. sep 2013 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!! :slight_smile: ......

@jacka ..si ešte pekne povedala, že leje.....ja hovorím, že chliape jak sprosté :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
17. sep 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....juj všetky choré maminky aj detičky rýchlučko sa vyzdravte!!.....fuj fuj choroby!! :wink:
17. sep 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...bola vtedy romantika bola :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ale čo je najsamlepšie konečne zasa spím so svojim mužom :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............teda v posteli som myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......spálňu máme síce ako turistickú ubytovňu, ale všetci sme spokojnučkí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
.....kašli na tie krúžky...však to by si prevozila aj gate stále hore dolu.....ja som tiež nikdy na žiadny nechodila a nič mi nechýba :wink: ......ako sa vám darí s písaním?? :slight_smile:
17. sep 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86....keby len sviečky!!! :grinning: :grinning: ..ja som závislá aj na aromaolejčekoch a vonných tyčinkách :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisneko.......to bol Simko hladný či má nejaké špéci náradičko na ničenie domácnosti?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@katka1819.....ja by som aj prišla.....len ideme na jarmok na PU a potom na 50-tku tete a ujovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka...juj tá tvoja Lucinka je riadny smejko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......stále kojíš v pohode?......
17. sep 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko...:slight_smile: a je to tu...Simonko robil grcajúcu bárbie celú noc...tak ja idem prať a prezliekať :confounded:
17. sep 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nooooooo nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko booooože nie je tomu konca kraja :unamused: fujtajbl aj s chorobami :angry: potom podaj správičku ako sa máte :sweat_smile: a držkajte sa :dizzy_face:
@leninka75 na ja pozývam na burčiačik a možno aj cukrovúúú vatu a nikto ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a s tým osprosteným chliapaním si zabila moja :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka tak ten trifed taktooo no je to jasné letí do koša :sweat_smile:
@utka jakooooooš Viki ? lepšie ? Malá v pohode ?
@letty86 čaf :wink: :grinning:
17. sep 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..držte sa Ivka!!!!

@katka1819 ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ty si číslo!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ja burčiak eee....keby tak medovinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......u vás ako choroby?.....lepší sa??
17. sep 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@katka1819
@jacka nemala som na mysli to aktuálne stiahnutie triffedu...ale je tu na koniku tema- malo vase dieťa nežiaduce učinky po trifede?
17. sep 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Viki bez teploty,ale stále chrchle...Lucinka ok,nie su spolu...a kojim ju.Zatial v pohodicke...
17. sep 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok