Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. sep 2013

@utka ako Viki?...pomohlo niečo???...Lucka rastie ako sa patrí.....princeznička.... 😉
@katka1819 ....uf, bacily prééééč...... 😝 😝 😝 😝
@jacka tak vy ste zas asi moooc poslúchali, ked u vás neprší...u nás je len pod mrakom, ale kedže @katka1819 avizovala dážd....možem čakať....príííde.... 😀 😀 😀
@leninka75 ako? ...v práci????
@letty86 už ste domka? 😕

mna včera chlapi vytiahli na huby.....som nevedela čo skor od radosti...stále ma bolí ten žalúdok, ale kedže nikto iný nič, zrejme to nie je vírus, tak asi budem musieť skočiť k mudrej, nech sa na to pozrie...... 😝 😝 😝 😝

jacka
16. sep 2013

@denisenko no ako vždy 😀 😀 😀 😀 😀 máme 😎 😎 😎 😎 .....sa máme že... 🙂 🙂 🙂 .................veru len zbehni k dr....nech ťa niekam pošle...............aj si niečo našla na hubách?... 🙂 ................................Denisko ako v škole?

denisenko
16. sep 2013

@jacka ...našla, našla...ale len trošku, bolo to tam ako prejdené stádom ľudí..... 😝 😝 😝 ...Denisko...no, dostal už dve jednotky do žiackej knižky......zas z toho, čo som ani nevedela, že mali robiť.A v piatok som sa rozprávala aj s učkou, kvoli krúžkom, tak sa na nič nesťažovala, tak hádam všetko ok.... 😀 😀 a v piatok bol aj v ZUŠ na výtvarnom a veľmi si pochvaľoval....sú tam len dvaja prváci a traja druháci....5 detí a jeden učiteľ...no paráda 😀 😀 😀 😀

jacka
16. sep 2013

@denisenko hlavne že našla.......... 😀 😀 😀 😀 čo si s nimi urobila...................Desniko je šikulka 😵 😵 😵 😵 ...............neboj keby bolo niečo zlé ....učky by si ťa našli 😀 😀 😀 ..................................no my s tými krúžkami to je ... 😝 si neviem predstaviť že prídem domov........ a zas do mesta...........behať hore dole........a ešte aj cez zimu.......musím pokecať z mužom...... 😅

denisenko
16. sep 2013

@jacka ....sušíme, sušíme.... 😉 ...tak zas , ked to máte úplne inde, ako bývate....je to asi dosť zložité.... 😒 si pamätám, že ako dieťa som na žiadne krúžky nechodila, lebo som do školy dochádzala busom.... 😖

jacka
16. sep 2013

@denisenko takže vianočná kapustnica........mnamky 😵 😵 😵 ....................................................no do mesta takých 10km....a potom nazad..........a ak to mám robiť dva krát za den..........super 😝 ...................tento týžden ked muž nebol doma.......tak som chodila tak....ráno........potom domov.....na obed .....potom domov.....prešla som 160km..... 😝 😝 😝 .....sa to normálne nezdá.........alebo blbne tachometer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................asi ani moji nebudu...zatial... 🙂

denisenko
16. sep 2013

@jacka a tak...myslím, že aj pre nich by to bolo náročné.... 😉 ..veru, do kapustnice, inak huby moc nevarím, lebo nik ich okrem mna neje... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. sep 2013

@denisenko tiež si myslím.....určite prežiju...potom sa uvidí 😉 ..............................u nás len MAťko nelubi.........ale ja z nich velmi máličko robím............

katka1819
16. sep 2013

a čo my budeme mať že aký kultúrny zážitok v našom mestečku kto dondze dáme burčiačik 😀 😀 😀 http://bytcan.sk/index.php/o-bytci/o-com-sa-hov...

katka1819
16. sep 2013

ozaj bola som s drobcom u lekára bo už aj kašle veľké ráno nastali ... tak nech niečo nezanedbáme 😅 máme Pamycon do nošteka a Trifed od kašľa a dávam obom Imunoglukán sirupček na imunitku tak snáááď už bude lepšie 😵

denisenko
16. sep 2013

@katka1819 tak toto sme práve dobrali...máte ten triefed expetorans?...jáj,burčák...neviem,či by moj vytrasený žalúdok prežil 😀

letty86
16. sep 2013

ahojte

@denisenko doma sme....niekto musi pilne študovať 😉
@katka1819 aj nám dáva mudra často trifed..aj zelený aj zltý....ale nasla som tu nejakú temu o tých sirupoch....vraj obsahuju nejaké brrr látky, odborne povedané 😀 ...mnohé deti sú vraj bud po tých sirupoch spavé, alebo dokonca agresívne a ako z retaze utrhnute 😝
@jacka 😉
@utka malinka vam pekne rastie 😵
@leninka75 aj ty si taká sviečková 😉 moj muz to neznása 😝 , ked vidí, že obzerám sviečky, očami gula 😝 vraj sviečky patria na cintorín 😝 akokeby som ja také kupovala 😝 😠 😀

denisenko
16. sep 2013

@letty86 vidíš..ja som mu ho dala asi 3x,ale ked pamycon zabral tamer hned,tak som trifed už nedávala 😉

denisenko
16. sep 2013

Simonkove posledné dielo skazy.. 😖

utka
16. sep 2013

Ahojte...
Viki mal včera teplotu, tak boli na pohotovosti...Mal vysoké CRP,dostal ATB ☹

letty86
16. sep 2013

@utka no pekne ☹, nech je rýchlo zdravý a nech to Lucka nechyti

a vy ostatné kde ste 😕
dobrú

katka1819
16. sep 2013

@utka rýchlo sa vyzdravte 😵 čo je to vo vzduchu ??? 🙄 všetci chorľavý 😖
@denisenko Simonko ničiteľ 😀 no my máme žltý Trifed sirup ...nevieš čo ten tvoj žalúdok popravý 😅 čo keď je to zrovna ten burčiačik 😀 😀 😀
@letty86 ja mu ten Trifed ani nedám,nám sa osvedčil Stoptusin keby čosi ...zatiaľ len tak pokašliava jemne a ráno to bolo tak poráádne ... skôr len tie sopliskáááá nás trápia oboch a už aj Peťko začal 🙄

katka1819
16. sep 2013

Dobrúúúúúúúúúúúú 😵

jacka
16. sep 2013

@denisenko šikovný je Simonko....len čo je pravda....len mi povedz že čo to zničil 😉

som čítala..........trifet žltý sťahuju.......😀 😀...........nič hrozné........🙂......ja fakt len výnimočne....dávam.....brrr 😝
http://www.news.sk/rss/link/2013/09/2545448/sir...
@katka1819 tebe je ako?

leni?? 😨 😨

dobru nocku 🙂

utka
16. sep 2013

Ahojte...
Ďakujeme pekne 😉...

jacka
17. sep 2013

ahojte...........

pekne leje....... 😀 🙂 😉 😝 😠 😀

leninka75
17. sep 2013

ránečko!!!! 🙂 ......

@jacka ..si ešte pekne povedala, že leje.....ja hovorím, že chliape jak sprosté 😠 😠 😠 😖 😖 😖

leninka75
17. sep 2013

....juj všetky choré maminky aj detičky rýchlučko sa vyzdravte!!.....fuj fuj choroby!! 😉

leninka75
17. sep 2013

@jacka ...bola vtedy romantika bola 😵 😵 😵 .....ale čo je najsamlepšie konečne zasa spím so svojim mužom 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ..............teda v posteli som myslela 😀 😀 😀 😀 ......spálňu máme síce ako turistickú ubytovňu, ale všetci sme spokojnučkí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......
.....kašli na tie krúžky...však to by si prevozila aj gate stále hore dolu.....ja som tiež nikdy na žiadny nechodila a nič mi nechýba 😉 ......ako sa vám darí s písaním?? 🙂

leninka75
17. sep 2013

@letty86....keby len sviečky!!! 😀 😀 ..ja som závislá aj na aromaolejčekoch a vonných tyčinkách 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

@denisneko.......to bol Simko hladný či má nejaké špéci náradičko na ničenie domácnosti?? 😀 😀 😀 😉

@katka1819.....ja by som aj prišla.....len ideme na jarmok na PU a potom na 50-tku tete a ujovi 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka...juj tá tvoja Lucinka je riadny smejko!! 😵 😵 😵 😵 😵 ......stále kojíš v pohode?......

denisenko
17. sep 2013

Dobré ránko...🙂 a je to tu...Simonko robil grcajúcu bárbie celú noc...tak ja idem prať a prezliekať 😖

katka1819
17. sep 2013

nooooooo nazdar 😝 😝 😝

@denisenko booooože nie je tomu konca kraja 😒 fujtajbl aj s chorobami 😠 potom podaj správičku ako sa máte 😅 a držkajte sa 😵
@leninka75 na ja pozývam na burčiačik a možno aj cukrovúúú vatu a nikto ništ 😝 😀
a s tým osprosteným chliapaním si zabila moja 😉 😀 😀 😀
@jacka tak ten trifed taktooo no je to jasné letí do koša 😅
@utka jakooooooš Viki ? lepšie ? Malá v pohode ?
@letty86 čaf 😉 😀

leninka75
17. sep 2013

@denisenko ..držte sa Ivka!!!!

@katka1819 ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ty si číslo!!! 😀 😀 😀 😀 ......ja burčiak eee....keby tak medovinka 😵 😵 😵 😵 😵 ......u vás ako choroby?.....lepší sa??

letty86
17. sep 2013

ahojte
@katka1819
@jacka nemala som na mysli to aktuálne stiahnutie triffedu...ale je tu na koniku tema- malo vase dieťa nežiaduce učinky po trifede?

utka
17. sep 2013

Ahojte...Viki bez teploty,ale stále chrchle...Lucinka ok,nie su spolu...a kojim ju.Zatial v pohodicke...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre