• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
nejak vela tu píšete :pensive: :frowning2: ...........................čo to?....

@denisenko ako je Simonkovi?........bola si aj u mudr?....aj som sebou?.......................sme boli na gastre.........tak konečne budem mať nové cestoviny.........len aby aj chutili :grinning: :grinning: ..........a Peťkovi mám vysadiť mlieko..ked tak často hnačku...no ešte to tak....a idem si hodiť mašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 tak potom aj tu stále čvachce ešte sa aj vietor pridal tak sme domov. o preteky kto skor............či my či vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aspon chalanom robím pizzu....zaslužia...nerevali pri odbere :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kukuk........dobru :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrúúú...
17. sep 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. sep 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........
18. sep 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko :slight_smile:

@jacka ....aké nové cestoviny??.....chuťovo iné?? :confused: ..ja sa tomu nerozumiem :pensive: ......chutila pizza? :wink: .....

@denisenko @katka1819 @utka....no ako detičky?....starších máte doma či v škole?.....a maminky vám je ako?

@letty86..ani na teba nezabúdam :wink: .....krúžok ste už vybrali? :slight_smile:
18. sep 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ty predbiehačka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....s deťmi išiel muž?
18. sep 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 Viki už lepšie.Doma je.
18. sep 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..juj to som rada :slight_smile: ...mňa tie choroby vždy tak ubíjajú :frowning2: :frowning2: :frowning2:......teraz sa ti ani s Luckou nedá moc chodiť von keď je Viki doma, že?...
18. sep 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to čo s tým mliekom? :confused: ..to len tak bez testov máš vysadiť?...čo urobíš?....
18. sep 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............som šikovná hned z rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................muž ......aspon mám dlhšie volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................cestoviny kukuričná nejaké talianske... lebo moja dr. to NEVEDELA nájsť tak jej ukážem že sa to dá :angry: :angry: :angry:
18. sep 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si myslím že ked mu robili biopsiu tak brali hádam vzoru aj na to......neviem......vynechám čisto len mlieko.....inak by som sa zbláznila....ved to je všade.........v maslu...jogurtoch......sladkostiach........
18. sep 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak tak len jej ukáž :grinning: :grinning: :grinning: ...ťa nabudúce bude vybavovať v čakárni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ved muža tak vybaví....ani dnu ho nepustia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak tam budeme už dvaja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. sep 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......vy ste teda dvojka na pohľadanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
.....a to bezlaktózové mlieko by Peťko nemohol?
18. sep 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .. mohol....aj maslo maju v bille.....len neviem či mi bude penaženka stačiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko:wink:

Zas celá noc na nohách...Simonko je už ok,ale na striedačku vracia Denisko...a zrejme ho totak rýchlo ako jeho bračeka neprejde...no idem...musím dať prať aj paplony :confounded:
18. sep 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achoooooooooj :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 už je trochen lepšie :dizzy_face: len mňa začala okrem toho prechladnutia trááápiť chrbtica opica jedna ale že fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko no HoToVo chudáááátka moje :pensive: liečte sa :slight_smile:
18. sep 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no Peťko je OK toho to len tak lííízlo :grinning: našťastie ,klopem trikrát na zuby aby som to neto :wink: tak je normálka v škole :slight_smile:
18. sep 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no pekne ste dopadli.......o zábavku máš postarané-----ešte že je slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@katka1819 heš choroby heš...... :wink: ......ako sa máte v škole?Peťkovi sa páči...ešte :grinning: :wink: :slight_smile:
18. sep 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky moje ...už som volala aj mudrej....Denisko vracia a vracia...ach jooo....
18. sep 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj mňa to ubíja...Dva dni bol doma peťo, tak som mohla ísť s Luckou von. Včera sa síce ani nedalo, lebo celý deň lialo a fúkalo. Lucka si už asi tri dni cmúľa palček a cumel nechce :frowning2:
18. sep 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@denisenko drzte sa :frowning2: ...čo ti povedala mudra?
@leninka75 :wink: psíkov sme zrušili, chodí na zumbu
18. sep 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....pánabeka to má Denisko iný hnus!! :frowning2: ...držte sa!..nech to rýchlo prejde!!...tiež ma zaujíma čo povedala Dr. :fearful:

@utka ..na zuby je hádam ešte skoro?? :confused:

@katka1819 ..a už ťa niekedy chrbtica potrápila či to je novinka?? :confused:

@letty86 ....a Maťko ako?

@jacka ....takže peňaženka v pozore :frowning2: .....už Maťko niečo píše v škole?
18. sep 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@letty86 mudra...povedala, aby som ho nechala tak, len mu pretrela pusu vodou, lebo ked sa napije, tak vracia....že nech sa vyspí a skúša....a dá si slané paličky, lebo soľ viaže vodu....vraj by to mal ustáť bez infúzii, kedže je už dosť veľký a neprehána ho....tak uvidíme.... :pensive:
18. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zuby nie, ale tak sa ukľudňuje. Aj rýchlejšie zaspí, keď ho má v puse, ale bojím sa, že si na to zvykne. Keď sa odvyká od cumľa, jednoducho sa vezme, ale čo palček???
@denisenko Viki tiež papá slané tyčinky, keď má žalúdočné problémy...
18. sep 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jooooo mňa bolí chrbtica v podstate stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz to začalo fest vystrelovať aj do hrudníka no nepríjemné ti to je :rolling_eyes: aaaaaale som na to došla musím viac cvičiť a rozhýbať to svalstvo stuhnutô :grinning:
18. sep 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky som sa dnes tu pridala do skupiny o pôste :slight_smile: skúšali ste už jednodňový pôst ? Keeeeedysi dávno ešte pred tehu s Peťkom som to dodržiavala pravidelne a idem skúsiť opäť ... očistíme trochen črievka :grinning:
18. sep 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby,mna to moje malé tak vyciciava,ze už mám o 10kg menej ako pred otehotnenim...jupiii
18. sep 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...........
@denisenko ako sa máte?................................ja som im kázala pri vracaní pusinu vypláchnuť.......a vypluť.......ostane viac vlažná pusina........a muž nič,....?.......ja neznášam tieto črevné...... :angry: :angry: :angry: akoby som to ......choroby :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ked budem volať na výslekdy tak sa musím popýtať ako to myslela................Maťko......včera H.......dnes P.......inak vobec nechápem prečo ich učia tlačené........ale že vobec.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 zumba sa jej viac páči?....
@katka1819 ja som nikdy nič nedržala.........necvičila......nemám chuť.... :grinning: :wink: :wink: aj ked by sa zišlo.... :slight_smile:
@utka :slight_smile:
19. sep 2013 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok