Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
katka1819
19. sep 2013
Čafte 😃 x-) 😉
letty86
19. sep 2013
ahojte
@katka1819 moze to byt fajn, ale ja sa k tomu neviem dokopat :-p
@jacka myslim, že je spokojna, chodí s emkou na zumbu, tak sa tesi
letty86
19. sep 2013
@leninka75 matko je ešte doma...som si ho ešte nechala, mohol uz ist včera, ale nech sa ešte prelieči
ako dievčatá, lolka si zvykla so svokrou?
jacka
19. sep 2013
@letty86 nikto tu nie......je..... 😞 🙂 😉
letty86
19. sep 2013
@jacka 😞 😞 😞 ....
s tými tlacenymi si to ako myslela...ja som zas počula, že načo sa učia písané 😃 😃 😃 ..že teraz aj na počitači, na mobile pouzivaš tlačené, v knihách sú tlačené písmena 😉
jacka
19. sep 2013
@letty86 no tak že my sme sa učili písané.......najprv...lastovičky a tak....ale toto ma nenapadlo....vidíš......dlhodobá dovolenka 😃 😃 .............................to je ako že načo sa učia počítať ked maju kalkulačky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ................tak si ma vrátila do reality dakujem x-) 😃 😃 😃 😉
letty86
19. sep 2013
@jacka 😃 😃 myslis, že ja som v realite 😃 😃 čosi 😃 😃 to mi tu teoriu niekto povedal, tak machrujem 😃 😃 😉
ale lastovičky sa budú učit, neboj 😉 neminie ich to....také pracovné zosity by mali mat
jacka
19. sep 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 si ma ukludnila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....................však ešte daj dačo nech mám lepšiu náladu 😃 😃 😃 😃
sa teším ako ho budem biť po prstoch 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 ...............chudatenko moje ešte nevie čo ho čaká 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
19. sep 2013
ahojte... 😉 idem len jedným očkom.....Denisko ešte večer vracal, ale od skorého rána papľuje a lieta ako s nbasoleným zadkom, takže je už úplne v poriadku....aj spapal pár suchárikov a trošku bujonu....ale večer mi teda lepilo, dostal aj horučku, tak som bola zas celú noc ako na ihlách..... :-p :-p :-p a dnes umiera moj mužííík...tak si to viete predstaviť..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...a ja zaváram baranie rohy, obskakujem troch marodov, smrteľne chorých a farbím vlasy.....
utka
19. sep 2013
@jacka veru tlačené sú potrebnejšie. Viki píšu v škole napr. na prírodovede veľkým tlačeným...
utka
19. sep 2013
@denisenko fúha, takže traja maródi? Hmmm...
Prečo to moje malé nevie spať dlhšie ako 30min. a potom nevydrží poriadne ani hodinu a už je urevaná a unavená???
jacka
19. sep 2013
@denisenko no pekne.....ale vidím že ti si šikovnica.....zaslužiš si 1...velku x-) x-) x-)
@utka toto som mala aj ja...pri oboch..... :-p .......už len vydržať.... 😉
leninka75
19. sep 2013
ahooojte!!

@utka..ale veď ty si ani v tehu veľa nepribrala 😉..

@jacka ,,aj naši začínali tlačenými..nechápala som :-N ....my sme ako prváci písali pol roka čiarky, oblúčiky a iné a až potom sme začali s písenkami....no čo už iná doba 😃 😃

@denisenko ....pomoc umierajúci chlap 😃 😃 ...tebe už je dobre?

@katka1819...nie je to málo jeden deň? =-) ...ja by som brala možno takú nejakú očitnú kúru 🙂 😉 ...takú viac dennú

@letty...holky si celkom rozumejú 🙂 ...zatiaľ nemali veľa príležitostí byť dlho spolu keď že chodím do práce jak cigoš do školy 😃 😃 😃 ...aj dnes aj zajtra mám dovču x-) x-) ..ale od pondelka nám už začne semester :-p ....
leninka75
19. sep 2013
@jacka .. x-) x-) x-) .................už spinkáte? 😉
jacka
19. sep 2013
@leninka75 ty si normálne záškolák 😃 😃 😃 😃 zoberú vám prídavky 😃 😃 😃 😃 😃 ......................................................ved ja som bola v tom budu krelsiť lastovičky....a tak.....a zarazu talčené....osm bola ako mucha puk.......a
@letty86 ma vrátila na zem 😃 😃 😃

idem nejaká som unavená :-p ...asi vela premýšlam 😃 😃 😃 😃

dobru nocku
jacka
19. sep 2013
@leninka75 ano ano....detičky už.........ja som jednou nohou tam......už vidím ako bude zas muž šomrať......ale ak dávaju futbal.....tak ma aj sám vyhodí 😃 😃
leninka75
19. sep 2013
@jacka... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .............a keď ti poviem, že naši majú angličtinu na interaktívnej tabuli, tak to už asi budeš úplne, že dovi dopo 😃 😃 😃 😃

....dobre sa vyspinkaj!! 🙂
jacka
19. sep 2013
@leninka75 vy už hajáte............ 🙂
tak pekne.....kde to ja žijem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............aj sa na nu niečo na tej angline nalepí
dakujem ...budem sa snažiť 🙂
jacka
19. sep 2013
@leninka75 aj vám dobru nocku x-)
leninka75
19. sep 2013
@jacka ..už sú nachystané len ešte kukajú petshopákov na nejakom tom detskom kanáli 😉 ..ale áno nalepí, vie zopár slovíčok 🙂

...a už migaj spať...dobrú!!! 🙂 🙂
utka
19. sep 2013
@leninka75 pribrala som 8kg.Tak od porodu -18kg.
@jacka a do kedy tak spavali?
katka1819
20. sep 2013
RRáánneeččkkoo 😃 x-) 😉 🙂 :-p
jacka
20. sep 2013
ahojte.....

@utka dlho moja.....ešte sa stalo že aj ked dva krát za den spali tak po pol hodke........moji boli nespavci........
jacka
20. sep 2013
huráááááááááá piatok 😃 😃 😃 😃 😃................a vonku 4st......paráda....😃 😃 😃
utka
20. sep 2013
@jacka Lucka vonku v kociku spí aj 2,5hod.Aj v noci spinka dobre...len doma je problém...
denisenko
20. sep 2013
ahojte...idem na vás kukuk jedným očkom..... 😉 som strááášne unavená... :-| boli sme u zubníka v Topolčanoch, jeden boľavý zub zablombovaný, v druhom vložka, hlboký kaz...ach joo....akoby nestačili grcačky, hnačky...zuby a sople a teploty....kto mi prezradí kedy to skončí??????.....asi zas až v lete..... :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
21. sep 2013
ahojte..........

@denisenko nejdem ani dávať páči sa mi... |-| ......máš o zábavku postarané :-p ...........skončí?....asi ked bude chodiť na strednú.... :-N :-| 😞 😉 .....................................vtedy ste na logo ako dopadli?
jacka
21. sep 2013
@utka mne Maťko ani v kočíku nechcel......Peťko ten dlho tam spinkával...ale určite nie 2,5hodky....,,.,...a ani v noci riaden nespali..........MAťko buntošil pokial sa Peťko nenarodil......
katka1819
21. sep 2013
Ahooooooooj mamčule 😃 😃 😃

@jacka Matúúúúúúúúškovi všetko najsamlepšejšie k meninkám prajeme x-) x-) x-)
jacka
21. sep 2013
@katka1819 to skor vám všetko najlepšie.......... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ............................................moj Maťko má 24.2... 🙂