• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Čafte :grinning: :dizzy_face: :wink:
19. sep 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@katka1819 moze to byt fajn, ale ja sa k tomu neviem dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka myslim, že je spokojna, chodí s emkou na zumbu, tak sa tesi
19. sep 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 matko je ešte doma...som si ho ešte nechala, mohol uz ist včera, ale nech sa ešte prelieči
ako dievčatá, lolka si zvykla so svokrou?
19. sep 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nikto tu nie......je..... :frowning2: :slight_smile: :wink:
19. sep 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....
s tými tlacenymi si to ako myslela...ja som zas počula, že načo sa učia písané :grinning: :grinning: :grinning: ..že teraz aj na počitači, na mobile pouzivaš tlačené, v knihách sú tlačené písmena :wink:
19. sep 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no tak že my sme sa učili písané.......najprv...lastovičky a tak....ale toto ma nenapadlo....vidíš......dlhodobá dovolenka :grinning: :grinning: .............................to je ako že načo sa učia počítať ked maju kalkulačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................tak si ma vrátila do reality dakujem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. sep 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: myslis, že ja som v realite :grinning: :grinning: čosi :grinning: :grinning: to mi tu teoriu niekto povedal, tak machrujem :grinning: :grinning: :wink:
ale lastovičky sa budú učit, neboj :wink: neminie ich to....také pracovné zosity by mali mat
19. sep 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma ukludnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................však ešte daj dačo nech mám lepšiu náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sa teším ako ho budem biť po prstoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............chudatenko moje ešte nevie čo ho čaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: idem len jedným očkom.....Denisko ešte večer vracal, ale od skorého rána papľuje a lieta ako s nbasoleným zadkom, takže je už úplne v poriadku....aj spapal pár suchárikov a trošku bujonu....ale večer mi teda lepilo, dostal aj horučku, tak som bola zas celú noc ako na ihlách..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes umiera moj mužííík...tak si to viete predstaviť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a ja zaváram baranie rohy, obskakujem troch marodov, smrteľne chorých a farbím vlasy.....
19. sep 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru tlačené sú potrebnejšie. Viki píšu v škole napr. na prírodovede veľkým tlačeným...
19. sep 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko fúha, takže traja maródi? Hmmm...
Prečo to moje malé nevie spať dlhšie ako 30min. a potom nevydrží poriadne ani hodinu a už je urevaná a unavená???
19. sep 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no pekne.....ale vidím že ti si šikovnica.....zaslužiš si 1...velku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka toto som mala aj ja...pri oboch..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......už len vydržať.... :wink:
19. sep 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte!!

@utka..ale veď ty si ani v tehu veľa nepribrala :wink:..

@jacka ,,aj naši začínali tlačenými..nechápala som :sweat_smile: ....my sme ako prváci písali pol roka čiarky, oblúčiky a iné a až potom sme začali s písenkami....no čo už iná doba :grinning: :grinning:

@denisenko ....pomoc umierajúci chlap :grinning: :grinning: ...tebe už je dobre?

@katka1819...nie je to málo jeden deň? :confused: ...ja by som brala možno takú nejakú očitnú kúru :slight_smile: :wink: ...takú viac dennú

@letty...holky si celkom rozumejú :slight_smile: ...zatiaľ nemali veľa príležitostí byť dlho spolu keď že chodím do práce jak cigoš do školy :grinning: :grinning: :grinning: ...aj dnes aj zajtra mám dovču :dizzy_face: :dizzy_face: ..ale od pondelka nám už začne semester :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
19. sep 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................už spinkáte? :wink:
19. sep 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si normálne záškolák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zoberú vám prídavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................................................ved ja som bola v tom budu krelsiť lastovičky....a tak.....a zarazu talčené....osm bola ako mucha puk.......a
@letty86 ma vrátila na zem :grinning: :grinning: :grinning:

idem nejaká som unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi vela premýšlam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobru nocku
19. sep 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ano ano....detičky už.........ja som jednou nohou tam......už vidím ako bude zas muž šomrať......ale ak dávaju futbal.....tak ma aj sám vyhodí :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............a keď ti poviem, že naši majú angličtinu na interaktívnej tabuli, tak to už asi budeš úplne, že dovi dopo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....dobre sa vyspinkaj!! :slight_smile:
19. sep 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vy už hajáte............ :slight_smile:
tak pekne.....kde to ja žijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............aj sa na nu niečo na tej angline nalepí
dakujem ...budem sa snažiť :slight_smile:
19. sep 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vám dobru nocku :dizzy_face:
19. sep 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už sú nachystané len ešte kukajú petshopákov na nejakom tom detskom kanáli :wink: ..ale áno nalepí, vie zopár slovíčok :slight_smile:

...a už migaj spať...dobrú!!! :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pribrala som 8kg.Tak od porodu -18kg.
@jacka a do kedy tak spavali?
19. sep 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
RRáánneeččkkoo :grinning: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@utka dlho moja.....ešte sa stalo že aj ked dva krát za den spali tak po pol hodke........moji boli nespavci........
20. sep 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
huráááááááááá piatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................a vonku 4st......paráda....:grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Lucka vonku v kociku spí aj 2,5hod.Aj v noci spinka dobre...len doma je problém...
20. sep 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...idem na vás kukuk jedným očkom..... :wink: som strááášne unavená... :unamused: boli sme u zubníka v Topolčanoch, jeden boľavý zub zablombovaný, v druhom vložka, hlboký kaz...ach joo....akoby nestačili grcačky, hnačky...zuby a sople a teploty....kto mi prezradí kedy to skončí??????.....asi zas až v lete..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

@denisenko nejdem ani dávať páči sa mi... :pensive: ......máš o zábavku postarané :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........skončí?....asi ked bude chodiť na strednú.... :sweat_smile: :unamused: :frowning2: :wink: .....................................vtedy ste na logo ako dopadli?
21. sep 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka mne Maťko ani v kočíku nechcel......Peťko ten dlho tam spinkával...ale určite nie 2,5hodky....,,.,...a ani v noci riaden nespali..........MAťko buntošil pokial sa Peťko nenarodil......
21. sep 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooj mamčule :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka Matúúúúúúúúškovi všetko najsamlepšejšie k meninkám prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 to skor vám všetko najlepšie.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................................moj Maťko má 24.2... :slight_smile:
21. sep 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok