• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@jacka ta hudobná aj mna zaujíma :grinning: :wink:
@denisenko super :dizzy_face:že je dinisko o.k.....a simčo tiez, ked certuje :wink: ...tá chrbtica aj mna boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 som rozmýslala, ze či nemáš okruhle?...ale tá 75 za nickom je asi tvoj rok, ze?
23. sep 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..to bude asi aj tým počasím.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. sep 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. sep 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@letty86 na hudobnu nechcel......lebo nevie spievať.....ale dopadlo to fajn.......pustila im spievankovo...... :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ešte že nás máš aby sme ti to pripomenuli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................čo dostaneš? :slight_smile:
23. sep 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 všetko len to naj, naj, naj... k narodeninkám...
@jacka aj Peťuškovi všetko najlepšie...
23. sep 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko @utka....ďakujem zlatíčka!! :slight_smile: :wink:
23. sep 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86....u mňa okrúhle nehrozia :wink: ..som sa rozhodla, že stále oslavujem 19 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale si šikovnica, dobre tipuješ tú 75-ťku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. sep 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že spievankovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čo dostanem?...si myslíš, že to nechávam na náhodu?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som si kúpila od Dana Browna Inferno a novú peňaženku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a muž to pekne vložil do darčekovej tašky a tipujem, že dnes si ešte pôjdem kúpiť kvety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..si sa ani nepochválila, že krstiny :fearful: .......ako Lucka zvládala??...to bolo niekde na rodnej hrude či v BA?....krásne torty!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...isto boli aj dobré......Lucka má krásnu čiapočku.... :slight_smile:
23. sep 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mylsela som, že som to tu písala...Bolo to vo ZV. Aj Vikiho sme tam. Lucinka to zvládla celkom fajn. Trošku poplakala, ale dalo sa. Čiapočku nám hačkovala kamoška suseda...
V piatok o polnoci sa nám zase Lucka nevedela nadýchnuť, zase mala v pravej nosnej dierke grcku. Ja toto nechápem. Som v kútiku duše dúfala, že vtedy to bolo prvý a posledný krát a zase :frowning2:. Ona si stále strká rúčku, palček do pusy, tak asi si ho dá hlboko a zgrcne sa. Ináč vôbec negrcká...Už nech je väčšia. Detičky tuším do troch mesiacov nevedia dýchať ústami. Hrozne sa bojím už teraz každej noci :frowning2:.
23. sep 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka krásne torty...škoda rozkrájať..... :grinning: :grinning: :grinning: ...júúúj, chuda malé, hádam z toho vyrastie, ale tie obavy....poznám.....ja mám dodnes mindráky a husiu kožu, ked vidím sanitku.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@leninka75 tak, tak...netreba to nechávať na náhodu..... :grinning: :grinning: :grinning: ...aj kvietky si vyberieš sama???... :confused: :confused: ...19 ...pekný vek....ale do Ameriky nechod, nepustia ťa do baru..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka tak spievať sa mu nechce....počkaj, ešte z neho budeš mať speváčika....ved v školke vystupoval, či zle pamatujem???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka veru len dúfať že čoskoro s toho vyrastie..........aj si to spomenula dr.?..........................krásne tortičky.....mnam...a kde vo Zv ste to mali?.....

@denisenko že vraj nevie spievať.........radšej bude tancovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................v školke vystupoval...ale tancom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....si zvykne.... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 tiež som mala záchvat smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ale čo už.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................na náhodu...?...to by si nič nedostala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: aj kvietky si pekné vyber....kedy bude oslavička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............tak ja mám potom večných 18 :grinning: :grinning: :grinning: jáááj zlaté časy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
24. sep 2013 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@utka ...bože Zuzi až ma zamrazilo!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:..........ja som sa s takým niečim našťastie pri deťoch nestretla..musí to byť hrozné :zipper_mouth: :frowning2:.....držím palce, aby sa to neopakovalo ...
24. sep 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka ..neuveríte, ale muž zládol kytku a nádhernú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........Karolínka mi nakreslila obrázok a k tomu som dostala jej jupíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............zlaté dieťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a Laurinka mi zatancovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....podarené boli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..to som rada, že tu nie som sama teenagerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
24. sep 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..vy idete Peťka kedy oslavovať?....či ste už?....
24. sep 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrééééé rááánko... :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vidíš, zázraky sa dejú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a inak ja mam stále 15.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kam sa na mna hrabete, chi,chi... @jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom že nakupujem v detskom.....
24. sep 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že ráno......aká si ti vtipná ....o pol desiatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .......................chcela by si 15 čoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ved pre deti maju dobré veci........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 Peťka asi dneska....včera sme nestihli......nepýtaj sa prečo :wink: ,....................daj foto.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vtipná, vtipná.....ja už od 4.15.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..počkaj nám začneš vykať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...

@jacka ...pýtam sa!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....................hádam niekdy budú aj fotky :wink:
24. sep 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ďakujem pekne. Dúfam, že sa to už nestane. Neskutočne som sa bála o ňu. Normálne mi prišlo zle od strachu.
@jacka krstili sme vo ZV v evanjelickom kostole v meste a hostinu sme mali na Sekiery v Pizzerii Piano.
24. sep 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku... :wink:
24. sep 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
25. sep 2013 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááááánečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka .....stručne a jasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .....................aj u vás sa ukazuje taký pekný deň? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
25. sep 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: a dovi dopoooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru krásne bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...................dufam že ma hlava prestane konečne bolieť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v práci práci :grinning: :grinning: :grinning: .................ako baby...zvykli si?..................aj ty si si zvykla?
25. sep 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok