• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko to len tí čo chodia do družiny....toto nemaju podchytené......uvidím čo vybavím
26. sep 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 juj no nezávidím ti to :pensive: ............blbá otázka......svokra nevarí? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: ........................ved cestoviny urob........z makom........to je rýchle... :slight_smile:
26. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja viem vy sa zabavíte :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........kdeže preplatiť :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......
26. sep 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...moja svokra varí podobne ako tá tvoja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....takže neriskujem zdravie detí :wink: ........vidíš keď si spomenula ten mak....ty ho dávaš do mrazáku, že??...to pomletý či nepomletý?
26. sep 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pekne.....radšej neriskuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......................pomletý......riadne zabaliť :slight_smile:
26. sep 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Dnes Lucka dokonca zaspinkala sama... :confused: Ideme do poradne, tak som zvedavá...
@leninka75 to som aj ja počula, že krstom sa dieťa zmení, ale nezdá sa mi. lebo v pondelok prerevala skoro celý deň.
@jacka ja palček zatiaľ neriešim, tým že nechce cumel. Ukľudňuje ju to...možno robím chybu...
U nás dieťa nemôže odísť samé zo školy, len keď to má napísané v slovníčku. Chodíme po nich a musíme si ich zavolať "bytovým" telefónom, zdvihne to učka, tá to napíše na papierik-kto ide domov a kto prišiel po neho. A dajú ho len tomu, koho sme napísala na začiatku roka na také tlačivo. Pri dveroch je ďalšia učiteľka a skontroluje, či ozaj ho tam čaká ten, kto je na lístku napísaný...
@denisenko ja viem, že sa to bude časom všetko meniť a už sa na to teším. lebo ozaj je dosť urevaná a spoločenská...Ale teraz ju už zujímajú aj iné veci-luster, kolotoč nad postieľkou, rúčky a tak...
26. sep 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 chasni sú zdravučký :dizzy_face: len ja mám furt to hnusné soplisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a áno boli sme chlipla som si trošken burčiačika bo ja to nemusím :sweat_smile: aj kolotoče sme všetky poskúšali ,perníčky popapkali,cukrovou vatou sa polepili všetko ako má byť :wink: a na budúci týždeň sa chystáme v nedeľu do Štiavnika na hody odtiaľ je Peťo, ráno dondzeme a večer odfrčíme :grinning: tam sa my to ešte viac páči ako u nás to vieš hody na dedine :grinning:
@denisenko ja som dnes jasná 1 :grinning:
@jacka ja som dala Peťka do družiny ... napísala som že do 15 tej,ale chodím preňho o 13 tej hodke,vyučko im končí 11.20 až 12.15 ešte chodí na obedy tam to vychovávateľka všetko dozrie a domov sám nechodí kým sa trochu zabehneme ,ale už sa pýta krpec aj do školy aj zo školy že chce sám chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte mu to však nechcem dovoliť ...bojím bojím čo už ... no zatiaľ som spokojná s družinou a celým ich systémom :slight_smile:
@utka veru vyberaj pršteky z pusinky moja a dudku nechce princeznička ? :sweat_smile:
26. sep 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 viem, že odučiť od prštekov je ťažšie ako ad dudky, ale keď potvorka nechce žiadnu. A takto sa aspoň trošku ukľudní...
26. sep 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..dík za radu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ....kúpila som si na jarmoku, tak ho chcem nejako uchovať dobrý :slight_smile: ...
26. sep 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..aj si niečo dávaš do nosa?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...frťana napr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ku svokričke sa chystáš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......ale máš pravdu na dedine je iná atmoška :slight_smile: .......
26. sep 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V sobotu máme 10 týždňov, dnešná poradňa: vážime 5125g a meriame 58cm. Za dva týždne sme pribrali 235g. Nie je to málo? Ale dr. nepovedala nič, tak asi to stačí...
26. sep 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka Zuzi, hlavné je, že priberá....ale to má dosť, neboj.... :wink: a s tým cumlíkom...som sa natrápila, kým sa naučil...3 mesiace.....veru, od pršteka to pôjde horšie.... :unamused:

ešte som čosi chcela...ale dnes som totálne vymletá.....
26. sep 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no ja skúšam cumlík dávať každý deň...
26. sep 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to je "beh na dlhé trate"....Simonko zobral cumel na milosť až vtedy, ked na noc začal papať kašu cez fľašku... :slight_smile:
26. sep 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Viki nikdy nevedel piť z fľaše a cumel mal. Lucka zatiaľ tiež nevie z fľaše a ani ten krepý cumel nechce. Už som vyskúšala asi 5 druhov a nič.
26. sep 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...huráááááááááááááááá piatóóóóóóók :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..stále je to 2 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..som si všimla, že máte už doma otvárača dverí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........buď si daj implantovať oči aj na zadok alebo uviazať simka na taký dlhý špagát len po dvere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....rady za 1 000 000 čo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. sep 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.Dnes ide Viki 1.krát sám zo školy.Poobede ficime k naším.Zajtra mame oberacku hrozná.Tak pekny víkend.
27. sep 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte :wink:
27. sep 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
noooooooo čafte mamčule :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: dnes slniečkooooo tak šup šup chytať serotonín :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 mám niečo leqšie...našla som kľúče :grinning:
27. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...super, šikovný je !!! :slight_smile: ..pekný víkend aj tebe :slight_smile:
27. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 .....ja by som šla, len nemóóóžem :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aaale to nie je taká sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...kočeny, už viete čo idete variť v nedeľu??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ..dajte tipa :wink:
27. sep 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 celý deň má svietiť :sunglasses: :grinning: tak isto stíhaš trošken :wink: a variť no nemtuším ešte,ale minulú nedeľu sme mali kačičku pečenú s kapustičkou a knedličkou :grinning:
27. sep 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..však sa z toho aj riadne vytešujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....kačku sme mali aj mi minulý týždeň :wink:
27. sep 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....ak sa odhodlám, zajtra ráno pojdeme k našim...takže obed bude tam..... :wink: :wink: :wink: :wink: som ti neporadila, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok