• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
My budeme mať kačku zajtra u našich. A v nedeľu netuším...
27. sep 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko...:wink: to je kosa,vonku bielo,ale +1 :grinning:
28. sep 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............. :slight_smile:
@denisenko veru zima.....hmla.......hnus..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
28. sep 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@denisenko tu som :wink: boli sme tak pracovne 3 dni u mamky a teraz upratujem doma
28. sep 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Chlapi boli na huby...
28. sep 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Čafte :grinning:

@denisenko nooooo pekné kúsky teda našli tvoji hubári :wink: :dizzy_face: :grinning: my sa chystáme zajtra potom šupnem foto čo sme našli my ak bude čo :sweat_smile: :grinning:
28. sep 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................mňaaaaaaaaaaam to bude kapustnička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...potom sa hádam pozvem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............
@denisenko pekné pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ty čo ponocuješ? :wink:
29. sep 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
@jacka a ty kde si bola? :wink:
29. sep 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja som tu stáále.... :dizzy_face: :dizzy_face:
dobru nocku........

máme tu jedinú pracujúcu tak
@leninka75 vykroč pravou nohou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee a dobru noc...
29. sep 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
30. sep 2013 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........... :slight_smile:
30. sep 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rááááááááááánečko !! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ..ďakujem si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........neboli ste u strigy?? :confused: .........
30. sep 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nie..........ved som bola tu.... :slight_smile: ...........ešte ma to len čaká .,.....na další týžden........príde strige vnuk .....sa ide s neho ...pos....ť.......tak ho musíme ísť kuknuť... :angry: :angry: :angry: :angry:
30. sep 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....to nejaký nový vnuk? :wink: :wink: :wink: .......pokoj moja.....prídeš, odídeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....čo ste porábali cez víkend?
30. sep 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nový.....v apríli odišiel do anglicka......teraz má prísť na dva týždne.......raz jej zavolal....a odtvedy v ten den a v tu hodinu chodím s telofonom v ruke......keby sa tak tešila aj na ostaných......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............na mna nemusí :grinning: :grinning: :grinning: ...................................................radšej by som ani neprišla.... :grinning: .....................................ani neviem......v sobotu prišli sestry................pokukala vecičky pre miminko..................pokecali...........v nedelu len tak pomotkali :slight_smile: ......chceli sme ísť na gaštany.....asi Maťko zabudol....... :slight_smile:
a vy?
30. sep 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čafteeeeeee :grinning: :dizzy_face: :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka že pos.....ť :grinning: no moja to poznám aj ja toto ... u nás svokra :rolling_eyes: môj mužík sa ide roztrhnúť čo behá pomáha im vybavuje a podobne a dojde synáčik z čiech čo chodí sem raz za rok inak ich môže osr.....ť :grinning: a to sa chystá hostina,a nabalia ho,a to je stále najlepší on :angry: no nenaserie ťa to :confounded: vrrrrrrr
@leninka75 ako kniha Inferno dobrá je ? aj ja si chcem kúpiť na meniny :grinning: tak sondujem dopredu :sweat_smile: :wink:
@denisenko tak nakoniec sme na tie hríbiky boli ale veľké NIČ sme našli :rolling_eyes: ale aby som neklamala 2 bedle to zachránili a ten čerstvý lesný vzduch joj :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86
@utka :dizzy_face: :grinning: :wink:
30. sep 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 som rada že ma aspon niekto chápe :slight_smile: :grinning: ............................................................. :grinning: :grinning: :grinning: ale ako tak kukám :grinning: :grinning: :grinning: ..................................vidím že sa tu riadne osiera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až mám slzy v očiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................................máš pravdu...také veci dokážu riadne nas....ť.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...................................................po tom čerstvom vzduchu ste spali ako bábätká nie? :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to sú také vďačné slovíčka osr..ť a posr..ť a nasr..ť :grinning: :grinning: :grinning:..................................čerstvý vzduch nám urobil dobre a hlavne tá túra do kopcov :sweat_smile: dzeci jak ľahli tak spali :dizzy_face:
30. sep 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pravdu máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vy ako v škole?
30. sep 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to poznám aj ja, že sa s niekým ide niekto pokakať a niekto je ukradnutý...
30. sep 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no super....tak sa nám to tu pekne zbiera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako LUcka? :dizzy_face:
30. sep 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule....ja našťastie takéto slová nemusím používať..... :slight_smile: ale ked som bola malé decko, tiež som si to zažila....k jednej babke som nechodila od...no neviem, koľko je to už rokov, vlastne celá rodina z tatkovej strany nám je ukradnutá.....až na pár výnimiek.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
30. sep 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dneska ideme na ortopédiu...tak...držte palčeky..... :wink:
30. sep 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka Lucka všelijako...stále ju trápi bruško. Už nech to rýchlo prejde, lebo plaem s ňou :frowning2:
30. sep 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a ja že sa v rodine narodilo bábo, tak preto je striga unesená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:......my sme boli v sobotu opekať, našli sme nejaké hríbiky :dizzy_face: ..a v nedeľu mi boli našli blahoželať.. :slight_smile: ......
30. sep 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..začala som čítať, ale to vieš len tak ukradomky na vecku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale čo som prečítala je supiš :slight_smile: ........Brown píše strašne pútavo a drží človeka v napätí takmer od prvej strany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ako hody? :slight_smile:
30. sep 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..držte sa!!! :slight_smile: ..a nezabudni podať info lebo sme zvedavé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
30. sep 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..Lucka má koliku?? :confused:
30. sep 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok