• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@jacka
@katka1819
@utka
@denisenko ....ja si myslím, že každý sa občas cíti byť na vedľajšej koľaji :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...u nás detto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ale začínam to ignorovať :wink: ......
30. sep 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ........teda ale vobec som ťa nepochopila......ty sa tak cítiš?....či ako?
30. sep 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko držkajte sa..........podaj rýchlo info.... :slight_smile:
30. sep 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 striga z dieťaťa......unesená.........nooo tak to by bol zázrak............. nemá rada deti......
30. sep 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
30. sep 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
30. sep 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ............konečne záhradu dočistiť....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........dobre si pochopila :wink: .....ale bolo to v minulosti......už teraz si také veci nepripúšťam :wink: ....a ži je sa mi oveľa spokojnejšie :dizzy_face: .................
30. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...........ako sa máte?? :slight_smile:
30. sep 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...práci česť!!! :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 robote pokoj :grinning: :grinning:
30. sep 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to si narážala na strigu čo som písala?.........že sa ide pototo?
30. sep 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hodyyyyyyyyyyy až túto nedeľu :grinning: :grinning: :grinning: sa teším teším :dizzy_face: .................. a aj na tú knihu sa už začínam tešiť :slight_smile: prindite že Ščiaaaaaavnicke hody kuknúť :wink: tam sa niekedy ani pohnúť nedá toľko je tam národa ale veseloooo :grinning:
30. sep 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: že stretko po 14 tej :grinning: :grinning: :grinning: ale ja už musíííííím som tu len na malinký kuk :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa kočice
30. sep 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak nejak rýchlo :confused: aj vám tak uteka den za dnom :pensive: ked som bola skolačka, týzden bol nekonečný...dočkat sa piatka trvalo rok :grinning: a teraz :confused: :pensive:
matulko si zvyká v skolke....nechce sa mu...ako dobre začal, tak teraz nechce...spinkat...dnes sme pozerali z okna ked boli v školke na dvore, tak stále chodil za učitelkou...ruky vo vrecku a ides...jooj, zlato moje :dizzy_face:
a vy ako?

@jacka chlapci ako?
30. sep 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka.....tak , tak na strigu :wink: .......čo je to dnes??....buď ja blbo píšem alebo je s tebou niečo :confused: .....

@katka1819 ...jaaaj ja som to pochopila, že to už bolo :pensive: :sweat_smile: ....

@jacka ..beriem späť..to ja som dnes nejaká od veci :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

@letty86 ...presne!!!....aj ja to utekanie dní tak vnímam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teraz keď som v robote ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......drobček malý, tak nechce sa :frowning2: .....nestíska ti srdiečko keď ho tam tak vidíš??? :frowning2: ....a už je na celý deň?
30. sep 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...my tak, že Lilina papuľuje..včera schytala varechou :grinning: :grinning: :grinning:.....v škole OK, darí sa jej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....a Laurička, no čo ti poviem, zlatíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ja mám teraz nádchu, tak dúfam, že to baby nechytia..........
30. sep 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..padám domkov..pekný zvyšok dňa!!! :sunglasses:
30. sep 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru má. Dosť ju trápi bruško. Dúfam, že to čoskoro prejde. Však v sobotu už mala 10 týždňov. Letí to...
30. sep 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 trochu mi to dlhšie chápanie trvá......ty si nie na vine....... :slight_smile: ............
@letty86 to je normálne týranie čo ty robíš.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....bože mne by to srdiečko trhalo :pensive: :pensive: :pensive: .......kedy chodíš pre neho........chalani......dobre....MAťko sa totálne zmenil...drzí je ako mucha.....len biť a biť....... :angry: :wink: ....ja už neviem čo s ním........a Peťko....ten mal zlé výsledky.......a okrem toho že má velmi máličko železa.....tak je bez mlieka..............nuž jedna radosť....... :slight_smile: :frowning2:

tu v dedina.......jedna skrývala tehotenstvo.....dieťa v nemocnici porodila...ako utajovaný porod......a nechala ho tam....domov prišla vraj jej vyberali miomy...............nemám slov......... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. sep 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka masírovať....v. smere hodinových ručičiek........stláčať nožičky na bruško.......cvičiť.......cvičiť...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne pri nej naplač...nevie čo sa deje :wink:
30. sep 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to vsetko praktizujem,ale nejako nezabera...
30. sep 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čavte ..jedným okom som tu..... :wink: dopadli sme dobre...žiadna skolioza...len skolitické držanie tela.... :slight_smile: a kedže skoliozu v rodine máme, a nikto nevie, či sa to z toho vyvinie, tak len cvičiť, rehabilitovať, plávať a posilovať....4x do roka kontrola... :wink: a vybavené doporučenie na náhradné knihy, lebo nosí ťažkú tašku.... :slight_smile:
30. sep 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...............

@denisenko to ste výborne dopadli..........dobrá správa :dizzy_face: :dizzy_face: .......................................to vybavenie do školy je super..... :slight_smile:
@utka určite trochu pomože :wink: :wink:
1. okt 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@jacka mysliš, že týram samu seba? ale nie....videla som ho spokojného, ved som za tým opisom dala aj pekného smajla :dizzy_face: ...hojdal sa, hrali sa s učitelkou za stromom na schovavačku a potom sa len tak prechádzal, tak som si všimla, že chodí za učitelkou :wink: keby som videla, že sa nehraje, nezapája, tak by mi stislo srdiečko...ale bol spokojný, tak mi aj trošku odlahlo
@leninka75 chodí už na celý den.....asi som písala, že to zvládal prekvapivo dobre, lebo vikus plakavala ráno a dost dlho....matulko za tu dobu plakal asi iba 3x, ináč ide v pohode do triedy......ale zmenilo sa to, že ráno mi povie, že nejde do skolky, predtým sa tesil, teraz už vymýsla, neplače, ale vkuse rozpráva, že nejde
1. okt 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no vidíš to ja som zas inak pochopila.....mne teda včera šlo..ani s leninkou som nebola na jednej vlne....tzn...že chyba bola vo mne.................................................doležité je že neplače :slight_smile: :slight_smile: ...............to aj moj hovorí .....a potom nechce domov... :wink:
1. okt 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :wink: takú zimu máme, vietor fuči :stuck_out_tongue_closed_eyes: som chcela dnes okna umyt, ale čo ja viem :grinning: ...nech ma neodnesie :sweat_smile:
1. okt 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :wink:
@jacka veru ...výborne... :slight_smile:

dnes ráno som bola za triednou, tak náhradné knihy asi ťažko, ale tak bude stačiť ked si bude nechávať v triede a domov nosiť len to, čo má na úlohu a stým sme súhlasili obe....dnes je aj rodičko...sa mi tam nechce.....ešte cez obed musím k detskej vybaviť rehabilitacie, potom rodičko a nakonioec joga....takže sa na dnes lúúúúúčim..... celú noc som bola hore.....radšej sa nepýtajte prečo.....

pekný den :wink:
1. okt 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tu bola včera zima......fučalo ako zmyslov zbavené...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok