• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@jacka ..ja nemám slov na také ťapy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......načo si potom dala urobiť decko? ....radšej bez komentára :zipper_mouth: .....
......pekná pálka za to mlieko :frowning2: .....to sa nedá na predpis? :confused: .......a s tým železom..aj Lilka mala obdobie, že mala málo železa a vtedy nám Dr. predpísala asi tri veci, ktoré sa mali spolu užívať..jedno bolo isto železo v kvapkách, druhé bola kys. listová a to tretie ma ale nenapadne :frowning2:......brala to asi 3 mesiace a pomohlo :slight_smile:........
......máme sa v norme :unamused:........včera som mala dovolenku a videla som aké boli baby spokojnejšie, že som bola doma, až mi ťažko ostalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:........................
3. okt 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
3. okt 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Peťko to nemá prvý krát........len teraz dala aj lieky........vždy mal málo železa.....
juj....čo ma to len čaká ked pojdem robiť.... :pensive: :pensive: ...........aspon víkend si užívajte...........................................
3. okt 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nič dobré moja :frowning2: .... nič dobré ťa nečaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......jedine hádam, že bude viacej peniažkov..ale čo sa detí týka :frowning2: ..........
.....záhradu si už upratala?? :wink:
3. okt 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ani nejdem na to pomyslieť...... :pensive: ......................aj to pochybujem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
záhradu?.......akurát kvety som spratala........ten petržlen nechce naskákať do mrazáka.....a pokrájať sa......inak je čistučká... :grinning: len poorať....a hurá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....juj ty si šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........a ešte otázočka...ako vlastne teraz deťom varíš?.....snažíš sa bez mlieka alebo každému robíš iné jedlo?
3. okt 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možem sa vydávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..........................................nooo varím bez mlieka......snažím sa........včera som robila francúzke.....dala som tam Peťkove mliečko...... :slight_smile: ...............a vieš čo...celkom mu to prospieva.... :slight_smile:
3. okt 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...toto idem zajtra vyskušať...drž palce.....:slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=8176
3. okt 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ešte toho správneho ženícha s móóóóóžeš sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pôjdem ti za družičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................
3. okt 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty nemožeš.....len slobodné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
letty86..ahoooj :slight_smile:
3. okt 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím vidím..všetko vidím
3. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..............ja som duchom slobodná stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
3. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty si ma predbehla..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......... :grinning:
3. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tá bábovka, že mňááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........urobím deťom aj ja, také majú rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka tu babavku som robila a mne chutila :dizzy_face: :dizzy_face: taká iná konzistencia, ale chutovo bola dobra :wink:
@leninka75 neboj sa ty o laurinku :dizzy_face: :wink: tá to zvládne s prehladom...ved ti už mnokrát "dokázala", že je spokojné a vyrovnané dieťa :wink: ...ja si myslím, že aj neskor bude zvládat mnohé zivotné situácie s nadhladom :wink:
3. okt 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude celkom určite stačiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poooomooooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ..no však konečne som bola rýchlejšia :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 nezliala sa ti?.....
3. okt 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 konečne...........ved ty si stále rýchla :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nie, upne v pohode sa to robi :wink:
3. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ............dobre si to povedala :slight_smile: ..Laurinka je v pohode len Lilka :cry: ...svokra včera hovorila, že v utorok ráno sa jej Lilka zdala, že má slzy na krajíčku :frowning2: ..ale v noci sa Lilke niečo snívalo aj ku nám do postele sa pýtala, tak neviem :fearful:...ale celkovo bola včera lepšia aj menej drzačila a menej robila zle Lolke :slight_smile:
.....tak super bábovku máme potvrdenú :slight_smile:
3. okt 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..myslíš rýchlosť, že turboslimák?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 ...ešte vás poprosím urobiť mi jedálny lístok na celý budúci týždeň a nič viac mi ku šťastiu netreba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :wink: ...lilka :frowning2: ....ja som podobna cintlavka...a vidím to aj na vikinke :frowning2: :frowning2: :frowning2: chce to vela práce na sebe, čo si budeme hovorit :frowning2:
3. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vieš ze ani mne nič nechce len tak samé povyskakovať a dať sa na miesto :grinning: čííím to bude :wink:
@leninka75 no hodím ti niečo...francuzke-tie aj jacka robila a ja ich mozem :dizzy_face:, cestoviny zapekané, gulášik, rizoto,perkelt, buchty, granadir, spenat :grinning: (tieto dve jedlá ja nerobím, ale tak navrhujem :grinning:
3. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 turboslimák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si dnes nejak :grinning: á veselá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
3. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jedálny.......vravím že vtipná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vieš že aj Maťko bol včera dobručký........ešte som sa ho pýtala či mu nič nie........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok