• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@jacka aj ty si dnes nejaká vesela :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja vy ste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ma tu šteklíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ja stále fičím na tej dvojke čo dala Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................
3. okt 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka šteklíme :grinning:ja konkrétne prierkom na holú nožku :grinning: :grinning: :grinning: može byť :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....nie nie nemože byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty sa máš.....a z čoho....alebo z koho máš takú náladičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .........je to ťažké s takými citlivkami :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........a dikes za tipy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..granadír ten isto urobím, jediné čo eee tak špenát :wink: ..................
3. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja ti ani neviem proste mi je tak dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tak potom bolo včera niečo vo vzduchu keď detičky boli dobručké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako ti je dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................tak ta nejdem ani naštvať....radšej :dizzy_face: ..................................ty nelubiš špenát??? :confused: :frowning2: :wink:
3. okt 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.........ja som dnes od rána nejako stále hladná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nebude to tým, že sa chystá návšteva??? :confused: :confused: :confused: :confused: .... obed bude až za hoďku :confounded: ..........
3. okt 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..........bodaj by mu ten vzduch vydržal čo najdlhšie.......................aj vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...niee neľúbim :wink: .............ty mňa naštvať??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....nepomýlila si si adresáta?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:................
3. okt 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 návšteva?..myslíš červených? :sweat_smile: .............................daj si jalbčko :slight_smile: ak máš
3. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka som tušila, že sa budeš zdráhať, ale tvoj problém :grinning: :grinning:
@leninka75 veru ťažke...viki dostala druhú 2ku za celé dva roky :confused: :confused: a to ani nie do žiackej....a celá nešťastná...ci nie sme sklamaní :pensive: :pensive: :pensive: a to jej stále vysvetlujem, že aj dobrý ziak moze doniesť občas aj zlu znamku.....asi cíti tlak, lebo vraj aj v skole sa všetci jej pýtajú, ked niečo nevedia..jooj, tak to prežíva....a na druhý den sa bála ist do skoly, lebo či zas nedostane 2ku :frowning2: :frowning2: ....
@jacka ......zajtra ti poviem či bol aj dnes dobrý vzduch :slight_smile: :wink:
3. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ty si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mám z vás slzy v očiach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..veru červený!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jaj moja jablko som už dávno schrúmala :grinning: :grinning: :grinning: ....aaaaaale ešte som s ipriniesla rajčinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 chuda Vikinka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...........................ale ved dvojka nie je zlá známka.........
3. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no vidíš.......len sa napokyckaj :grinning: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
3. okt 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..moja zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..takto strašne to prežíva :frowning2: ..........nechcem byť zlý prorok, ale isto aj sama tušíš, že to bude mať bambuľka v živote ťažké :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........
@jacka ..chytaj vreckovku na očká !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vikus je zvyknutá na jednotky, tak dvojka ju odrovnala :confounded:
3. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 súhlasím s tebou....Vikuška to bude mať ťažké....................asi to už nezmení :frowning2:
3. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vy ste v prvom ročníku dostávali známky?......................................moje zlatko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: všetko k srdiečku :pensive:
3. okt 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hádž :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@letty86 no vy mi dávate pozitívne injekcie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ........hadam sa časom niektoré veci naučí selektovať....veríme...musíme :wink:
3. okt 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ........naši majú "našťastie" prísnu učku :grinning:...v prvej triede takmer každé dieťa schytalo minimálne trojku z niečoho, nezapisovala im to do žiackych, mali to len v zošitoch.... takže naši sú trénovaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..ale Lilka je aj tak niečo podobné ako Vikinka :frowning2:.....
3. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok