Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
3. okt 2013
@jacka aj ty si dnes nejaká vesela 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. okt 2013
@letty86 ja vy ste 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....ma tu šteklíte 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
3. okt 2013
@jacka
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......ja stále fičím na tej dvojke čo dala Katka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................
letty86
3. okt 2013
@jacka šteklíme 😃ja konkrétne prierkom na holú nožku 😃 😃 😃 može byť 😃 😃
jacka
3. okt 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....nie nie nemože byť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. okt 2013
@leninka75 ty sa máš.....a z čoho....alebo z koho máš takú náladičku x-) x-) x-) x-)
leninka75
3. okt 2013
@letty86 .........je to ťažké s takými citlivkami 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ...........a dikes za tipy 🙂 🙂 🙂 ..granadír ten isto urobím, jediné čo eee tak špenát 😉 ..................
leninka75
3. okt 2013
@jacka ..ja ti ani neviem proste mi je tak dobre x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
3. okt 2013
@jacka ..tak potom bolo včera niečo vo vzduchu keď detičky boli dobručké 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
3. okt 2013
@leninka75 .......... x-) x-) x-) x-) x-) x-) ako ti je dobre x-) x-) x-) x-) x-) x-) .............................tak ta nejdem ani naštvať....radšej x-) ..................................ty nelubiš špenát??? =-) 😞 😉
leninka75
3. okt 2013
.........ja som dnes od rána nejako stále hladná :-p :-p :-p ...nebude to tým, že sa chystá návšteva??? =-) =-) =-) =-) .... obed bude až za hoďku :-S ..........
jacka
3. okt 2013
@leninka75 ..........bodaj by mu ten vzduch vydržal čo najdlhšie.......................aj vám x-) x-) x-) x-)
leninka75
3. okt 2013
@jacka ...niee neľúbim 😉 .............ty mňa naštvať??!!! :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N.....nepomýlila si si adresáta?? 😃 😃 😃 😃................
jacka
3. okt 2013
@leninka75 návšteva?..myslíš červených? :-N .............................daj si jalbčko 🙂 ak máš
letty86
3. okt 2013
@jacka som tušila, že sa budeš zdráhať, ale tvoj problém 😃 😃
@leninka75 veru ťažke...viki dostala druhú 2ku za celé dva roky =-) =-) a to ani nie do žiackej....a celá nešťastná...ci nie sme sklamaní |-| |-| |-| a to jej stále vysvetlujem, že aj dobrý ziak moze doniesť občas aj zlu znamku.....asi cíti tlak, lebo vraj aj v skole sa všetci jej pýtajú, ked niečo nevedia..jooj, tak to prežíva....a na druhý den sa bála ist do skoly, lebo či zas nedostane 2ku 😞 😞 ....
leninka75
3. okt 2013
@jacka ......zajtra ti poviem či bol aj dnes dobrý vzduch 🙂 😉
jacka
3. okt 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...................ty si 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. okt 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ty si 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. okt 2013
mám z vás slzy v očiach 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
3. okt 2013
@jacka ..veru červený!! :-p ..jaj moja jablko som už dávno schrúmala 😃 😃 😃 ....aaaaaale ešte som s ipriniesla rajčinky x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
3. okt 2013
@letty86 chuda Vikinka |-| |-| |-| |-| ...........................ale ved dvojka nie je zlá známka.........
jacka
3. okt 2013
@leninka75 no vidíš.......len sa napokyckaj 😃 😉 😉 😉 🙂 😉 😉 😉
leninka75
3. okt 2013
@letty86 ..moja zlatá x-) x-) x-) x-) ..takto strašne to prežíva 😞 ..........nechcem byť zlý prorok, ale isto aj sama tušíš, že to bude mať bambuľka v živote ťažké 😞 😞 😞 😞 .........
leninka75
3. okt 2013
@jacka ..chytaj vreckovku na očká !!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
3. okt 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃
vikus je zvyknutá na jednotky, tak dvojka ju odrovnala :-S
jacka
3. okt 2013
@leninka75 súhlasím s tebou....Vikuška to bude mať ťažké....................asi to už nezmení 😞
jacka
3. okt 2013
@letty86 vy ste v prvom ročníku dostávali známky?......................................moje zlatko 😞 😞 😞 😞 všetko k srdiečku |-|
jacka
3. okt 2013
@leninka75 hádž 😃 😃 😃
letty86
3. okt 2013
@jacka
@letty86 no vy mi dávate pozitívne injekcie :-p 😉 ........hadam sa časom niektoré veci naučí selektovať....veríme...musíme 😉
leninka75
3. okt 2013
@letty86 ........naši majú "našťastie" prísnu učku 😃...v prvej triede takmer každé dieťa schytalo minimálne trojku z niečoho, nezapisovala im to do žiackych, mali to len v zošitoch.... takže naši sú trénovaní 😃 😃 😃 😃 😃..ale Lilka je aj tak niečo podobné ako Vikinka 😞.....